• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Duga Resa je vjerojatno grad s najviše birtija oko 50 i ovim mojim lokalnim forumašima to ni dost pa su i u ovoj najvjerniji gosti . Da mi nebi bilo :axe: daj svima rundu .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
kaj dost, u mlađim danima obić KA i D.Resu u jednom danu i po dva put je bilo ko od šale;):drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Al u ono vrijeme mogao si sve birtije obići i runde plačat koliko danas možeš platiti jednu rundu u jednoj birtiji :lol: ispravite ako sam u krivu, tako su mi rekli ljudi sa birtijskim stažom

Mane ti bi mogao biti turistički vodič, specijalizacija ugostiteljski objekti :finga:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Tu si @Čiko u potpunosti u pravu, love ko d**ka, pijača jeftina, gorivo jeftino, kazne male i udri brate. Sjećam se kad je deci točene bio 1kn:rolleyess: e to su bili dani.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Sjećam se kad je deci točene bio 1kn:rolleyess: e to su bili dani.
:shock: e da se prebacit u ono vrijeme :madmana: i sigurno kvalitetnija piva nego danas

Doduše ja sam od malih nogu isto krenuo. Jelte ljudi si rakiju potoče, a ja u krilu, pa prst u rakiju...pa prst u usta i ispočetka :mrgreen:
Poslije spavao ko mala beba, koja sam i bio :rolfer:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Joj uff došo sam napokon doma od te mediteranske klime za ispovračat se je,al srečom došli doma. Đurđa meni jedan fiftač a ostalima po želji
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Đurđa daj nama nekolicini nešto za popiti,kolegama što putuju na more ,sretan put i dobro more a nama koji ostajemo doma podaj duplo:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
aaaaaaaaaaaa,Đurđa odi i ti na more da ti pocrni dekolte na suncu ,nikog nema u birtiji ,budemo se sami poslužili ,ti se ljepo odmori i pazi na se,ajmo forumaši otvara se šank,svako sebi plača,dobrovoljci napred:drinkers::drinkers::drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
aaaaaaaaaaaa,Đurđa odi i ti na more da ti pocrni dekolte na suncu ,nikog nema u birtiji ,budemo se sami poslužili ,ti se ljepo odmori i pazi na se,ajmo forumaši otvara se šank,svako sebi plača,dobrovoljci napred:drinkers::drinkers::drinkers:
:prayer::prayer::drinkers::finga::finga::finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
prava jesenska kiša, nema kaj...
treba nekaj toplo maznut, čaj sa rumom....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od kiše ni K,evo budem si jednog Radlera krkno,još se Đurđa nije javila sa mora gdje je uparkirala kofere ,ako tko naiđe frižider je pun i nek se posluži:drinkers::drinkers::drinkers:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
adje meni jednog škropeca za dobar dan a vas sve častim sa pivicom po izboru:weedman::rolleyes::drinkers::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo sad mi lego lagani gemš od pola litre,baš paše nakon dizanja zobi na tavan,:partyman::partyman::partyman:,tko naiđe ima otvoreni šank,Đurđa se javila mailom da joj je ljepo na plaži samo treba nekog da joj namaže leđa:finga::finga::finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Otkad nema Đurđe svi pate od KLAUSTROFOBIJE - strah od zatvorenih prostora. Krenuo si u birtiju, ali te je strah da je zatvorena! :rolfer::finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
deste ljudi,aj neku pivu :p mamurluk :madmana: ,klin se klinom izbij:partyman::finga::partyman:a
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas sam na graševini i mineralnom ju malo razrjeđujem,eto Đurđa poslala SMS,da joj je toplo ,voda najtaman i kolege forumaši koji su na moru malkice joj namažu leđa,vrača se točno prvog,spremna za nove zajebancije,šank je i dalje otvoren pa tko naiđe nek si potoći:drinkers::drinkers::drinkers:,ajd laku noć valja ići njonjati
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
danas sam na graševini i mineralnom ju malo razrjeđujem,eto Đurđa poslala SMS,da joj je toplo ,voda najtaman i kolege forumaši koji su na moru malkice joj namažu leđa,vrača se točno prvog,spremna za nove zajebancije,šank je i dalje otvoren pa tko naiđe nek si potoći:drinkers::drinkers::drinkers:,ajd laku noć valja ići njonjati

hehehe a vidiš,voda je tak jaka da ju moraš s vinom rijediti :weedman::weedman::weedman::drinkers::supz::mrgreen::vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto nigdje žive duše,Đurđa se banja na Jadranu ,birtija prazna ali to nije razlog da se nešto ne potoći,evo kako to kreče u životu

Uploaded with ImageShack.us,:partyman::partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh