• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ode se spojilo nebo i zemlja,,,,,,,:p:p sad stiga iz košnje,....
Đurđa,daj jeno par litri gemišta,,i jedan sič leda...,a ostalima po želji....
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ode se spojilo nebo i zemlja,,,,,,,:p:p sad stiga iz košnje,....
Đurđa,daj jeno par litri gemišta,,i jedan sič leda...,a ostalima po želji....

Pozdrav!
Može gemišt..:partyman:
 
I

ihorzic

Guest
evo i mene , popio sam danas dosta orošene tak da mi se lagano manta u glavi - sad bi jenu crnu tursku kavu
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
:partyman: avatar ti je do JaJa :lol:

Jedan tonik na bilo čiji račun :gitarist:

Vjeruj mi iako je to samo sličica ja sam jako zavidan tom medi u ovo vruće vrijeme da sam sad na njegovom mjestu..:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer,,,,,,Đurđa,,,daj jedan sić gemišta i jedan leda,,,,i donesi čaša,,,,pa nek se dere.........:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
e sad stvarno više nemam sijena na livadama:partyman:... evo jedna koja opisuje moje povečerje[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5avEBJWnDM0[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro svima ,Đurđa daj ekipi rashlađeno za okvasiti grlo:drinkers::drinkers::partyman::partyman:,idem da malo bacim pogled na njuškalo,malo sam ljut nije bilo ekipe da se ide slušat Miroslav u Ivansku,danas bila jedna fina nedelja:finga::finga::finga:bez sranja
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
može jedna sa grejpom i za kolegu Markeca koji negdje šteka

Tu sam, nema štekanja!
Pojela se kotlovina i sad se udara po višnjevcu i union radleru.. Višnjevac jer je dosta ženskog društva..:partyman::heart:
Hvala na piću kolega, vjerojatno sutra slike kotlovine..
 
B

BAGERISTA

Guest
Niš još jedan gemišt,,,,,i nešto za prisutne,,,i gremo spat...........
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pozdrav.. a di su svi:scratchevo ja izvažam drva pa da popijem jednu i odem, molim te Đ jedan limunski pan i to hladan kao led....e da moram primjetiti da uopče nije zima na današnji praznik a ja se još grijem na drva:?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo i mene Đurđa ,daj poduplaj Karabaji i meni samo ja bum Pan a kolega bu Karlovačkog sa limunom,oprala me kiša sad u polju ,što bi rekli do kosti,ako tko naiđe podaj i njima po želji,odoh malo ubiti očni kapak :partyman::partyman::partyman:
 
I

ihorzic

Guest
nisi jedini koga je oprala kiša do kože i sad se traži nešto žestoko za grijanje ,
Đurđaaaaaaaaaa - daj svima po volji ,..
 

Najnoviji postovi

Na vrh