• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Vidim ekipa otkačena,,,,,,,,,,,,,,,,pa da i ja zavrnem jednu,,,,,,i gren spat ,,,,sad doša traktorom doma,,,,pomoga susjedu bale vozit,,,i nakraju popili piće i doma..

Pošto najavili neku kišu,,nabrzinu pobra i našu rabašpanju utovarkom,,,i eto,,sad gemišt (virtualno i bevanda stvarno:lol::lol::partyman:),,i krpe...

Đurđa meni gemišt,,,,a dečkima ča piju..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ytyzFZ881GE[/YT]

:partyman::partyman::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
I evo mene sa posla, polugodišnje inventure su u tijeku :roll:
odi ti lijepo u privatnike, a ne za crkavicu nedjeljom rintat...
gle mene...RUNDA ZA SVE, A ĐURĐI DUPLA!!!
:partyman:
Jesi pogodio dan da to napišeš :lol:
I zahvaljujem, vratim drugom prilikom ;)

Onda Čiko.. Chris je u pitanju:.....?:gitarist:
All summer long :p
Kad se ide na dulje vožnje zavrte se Chris Rea, Joe Cocker i još neki...i lagano bez žurbe :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Jutro svima.,,,,,vani je opet padalo,,,,,,,,,,,,,neznam do kad če ovako sr...t,ali mi ga je preko glave več...nema ni zraka,,,,samo neka sparina.
Đurđa daj jeno kafe s kap mlika,,,i malo jamnice,,,i gremo,,,ča delat..
 
B

BAGERISTA

Guest
More još jedan,,,,,,,,i za mene,,,a i daj još da drmne i čiks,,,,vidim neprespavana noč..:shock:nije valjda da stražu delaš..........
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav!

Došlo se s posla, pa se i ožednilo..
Pivkana i društvu po volji..:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Večer svima..

Jedan gemišt Đurđa,,,,,,,i daj dečkima nešto da smoče grlo...:drinkers::drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo,evo i mene,sjebo se nešto windovs i čeka majstora da ga vrati u normalu,Đurđa daj ekipi po želji,ja budem jenega sa limunom:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
More meni jedan ledeni gemišt.,,,,vidim kolega počastio,,,,,mada ne navrati,,a da ne okrene turu...:supz:i poduplaj još jednom isto..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,,,vani naravno opet padalo,nočas,,,,,ma ovo više neznaš dali je normalno,,,ili ča...........
Đurđa,,,daj jeno kafe,,,,i jenu kratku bestrzajnu..:drinkers:

Evo kiše,,,niš počelo opet padat,,,,pa lagano još jedna
okoi2p.gif
,,i delo..
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nije dugo padala...
dobar jutar!
16°C, pada kiša

jedan vrući irish ness i jamesona prosim!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo,evo trenutno ne pada kiša,Đurđa daj jedan bambus od pola litre,ekipi u dolasku po želji al se danas da njonjati:drinkers::drinkers::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod nas nakon kiše,,,,,,,,,,,sad sunce več par sati,,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman::partyman:
Ajmo Đurđa,,,,jedan gemišt pola-pola i daj dečkima,,,kad niko ne nudi,....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tak je tmuran i dosadan dan da čovjek nema volju niti u birtiji sjediti daj Đurđa jednu rosnu pa idemo malo pogledati utakmicu i daj gore prisutnima poduplaj ...:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh