• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav!

Uf, nisam izdržao a da ne ubijem oko.. Sad nema spavanja do sutra.
Jednog pivkana molim, hvala kolega..:prayer:

Nema na čemu.....:mrgreen::mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Kupio neku Mariborsku 440l možda malo i prevelika za mene ali cijena je diktirala :roll:
onako ... , stanje je srednja žalost , treba zamijeniti sva gumena crijeva , zavariti bure , srediti onaj regulator
Makar je pumpa ispravna i u dobrom stanju :D , generalno nije ofucana i izdrndana ali ''ubile'' je godine :mad:
Malo sređivanja i ima da bude dobra

Zanima me dali je bolje plastčno bure variti ili ga krpiti poliesterom ili ..... ?
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ovisi o sastavu plastike.. Ako je ona sa vlaknima, onda se da zalijepiti istim principom. Neke se mogu variti, neke samo 'zalemiti'.. Bio sam se svađao s plastičarom oko one široke lajsne s mercedesa jer sam mu rekao da je zavari, a on je filozofski tvrdio da je ne može variti, već lemiti.. Tu smo se razišli..

Čestitam na kupnji, znam da će u skoro vrijeme biti obnovljena i raditi kao nova..:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma kaki spat, pa si čul kaj je poglavica rekal, pokret tamo oko 8, 9 , pol 10 u jutro.... :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja na tvoj ranč nosim vreču za spavanje! :lol:
ne bum ja vozil u ovakvom stanju ko ti nočas :finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ne brini se ima mjesta za spavanje ;)
I kako to vozim :scratch pa vidiš da sam živ :rolfer:

Sada je čas za počinak i reći laku noć...jer sutra je novi dan :lol:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro jutro kod mene se ratovalo cjelu noc hehehe taman iz polja dođoh i odo oko ubiti sat dva vremena,,pa onda u boj,
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,svima,,,,vani i dalje oblačno,,,,ali ne pada...
Vani je 19°C,,,Đurđa,,,daj jedno kafe s kap mlika,,,i jenu,kratku bestrzajnu,,,,,,,,a i ostalima ki su ranoranioci,,,daj nešto..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar jutar,kiša sinoć ,kiša jutros a rekli su stari ljudi da kišu i prnjavi kaput ne treba prizivati,Đurđa daj nešto za doručak i lagani yuice:partyman::partyman:,kolegama po želji:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro dičaci!., Djurdjica!!!, daj vamo kaficu sa toplim mlikom bez pine i potoči dičacima ki ča pije?., daj svim duplo onim iz čoška ča se jače smije! ...
., jutros kod nas kišica nakon dva dana pauze., e, neka sada pada., fala dragom Bogu! da sam čer i prekčer pofrezal krompiriće, pokosil travicu okolo i to je to., odma me ženica ostavila na miru preko dana ALI ne i preko noći., heheheee.- ...
., ajmo delat, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema kod tebe pauze,,,,jer češ več nešto naj za delo,,,,,,,,Đurđa,,,zavrni ode i ovoj dvojci mladiča,,da ča popiju..:partyman::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Doobro jutro :D
Radna akcija "Ništa nas ne može iznenaditi" odgođena je zbog kiše, pa se ima vremena da se vidi kaj ima novoga. Uostalom kiša ne smeta da se može popit :finga:
zavrni ode i ovoj dvojci mladiča,,da ča popiju..:partyman::partyman:
Jel ti to na neke određene mladiće misliš? :mrgreen:
ma kaki spat, pa si čul kaj je poglavica rekal, pokret tamo oko 8, 9 , pol 10 u jutro.... :rolfer:
Samo da vidite tko sad zabušava. Ja čekam u punoj spremi, a njega nema...:shock: :rolfer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jutro dobro svima, jednu šlagiranu i malo mineralne, trebalo se drva izvažati ali ova kiša je počela pretjerivati:mad:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ijooooj, nema žene doma, ovi moji ošli u šoping jer kiša bila zezala u jutro,
ajmeeeee, al sam ne naizležaval do 11h!!
Čiko, nisi ti ni lud, baš je lipo izležavat se do 11h :lol:

idem sad u ovo blato postavljat žicu za ogradu...

al prije, jedan Lički viski, pa kavica, pa idemo...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
huh, strateški gledano, pivce, na veče je tekma, pa bumo nastavili sa pivkanom :)

Đurđa more jedan zlatni pan na Markecov račun koj bu ti platil Onaj :)
 
Na vrh