• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ajd da donesemo bačvu iz skladišta,jel imenjak i pivkan ljepo idu u paru.
A šta reč nego hvala, niste trebali :mrgreen: :lol:

Kolegi Josi daj blagi Irish, ipak netko treba biti pri svijesti kada dođemo na ispumpavanje želuca :rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MWS51yPkoq4[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=G6VLwO0SkBc[/YT]

puca me nostalgija počel sam razmišljat o kupovini kamiona.

Đurđa sam toči kolko ko može pit i šalji fakturu.plačam kad bu prazno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,335
Ma pukne ona zaštitna gumica (manžetna) i onda se zavlači vlagavoda i prljavšina pa dodje do oksidacije i cilindar počne da ide teže
Nekad je RIS radil te gumice jako kvalitetne, a ovo danas :( sve Kinesko ...........
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ej, ekipa!

Može z bačvice i može z kištrice, da ne ispadnem peder pred ljudima..

Nekaj je veselo danas, da nije još kome otišla gumica? Ili još bolje, nije?:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o vidim da je veselo,evo i mene na jedan sokić,dolazim polako sebi ,nakotilo se nekakvog posla pa hvatam sunce:rolfer::rolfer:,Đurđa daj svima lokati dolazi kišni vikend pa bude luftiranja:prayer::prayer::drinkers::drinkers::finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Nekad je RIS radil te gumice jako kvalitetne, a ovo danas :( sve Kinesko ...........

.... a danas ih obično pravi DUREX :finga: :lol::lol::rolfer::rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
eeee , upravo smo otkrili odakle toliki natalitet u PRC :lol: prave loše proizvode , i onda svako :heart: rezltuje nakon 9 mjeseci jednim ''malim žutim'' :rolfer::lol::rolfer::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a sad se vidi tko koristi u velikim količinama:finga::finga:Durex proizvode,dobro jutro Đurđa daj dečkima u dolasku nešto kratko i udrite:partyman::partyman:,idemo i nešto raditi:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehehe, pazite ovo, u Kini i Indiji za sebe proizvode,
a u Tajlandu za ostatak svijeta :rolfer: :rolfer:

dobar jutar! 15°C
uh baš mi legne lipo toplo i meko taj ajriš u jutro, nisu ti irci ni ludi :lol:

samo za danielsa jedna stara snimka...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=F94uf-7gG2k[/YT]

:rolfer: :rolfer:

pogledal sam tu benu več pet puta, i svaki sljedeči put mi je smješan u PM :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Da navratimo prije posla ;)
a sad se vidi tko koristi u velikim količinama
Jok, gospodin D. dolazi utorkom i petkom :mrgreen:
samo za danielsa jedna stara snimka...
Jedino što se ovako većinom vozi :?
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1821iw72Eio[/YT]
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Dobar dan!

Čestitam svima četiristotu stranicu poljobirtije!:rolfer:

Meni kompletić, ostatku po željama..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Markec kad si več to primjetil red je da platiš cugu ja budem pelin da mi ubije gliste...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Jok, gospodin D. dolazi utorkom i petkom :mrgreen:
jel to mene ide?dođem i češče al nekad nemam kaj za reč sam pogledam nabrzinu.
Jedino što se ovako većinom vozi :?
Nažalost i to se događa,ja jednom kod palerma,a kolega kod ancone,samo on nije imal sreče prvrnul je kamion.najgora mi je bila Italija i to kad se išlo za jug i siciliju,7-8 mjesec kilometrima nigde nikog na cesti.

ngo aj da nekaj popijemo,jedino kaj u HR nemre propast je birtija bila virtualna il stvarna,
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jel to mene ide?dođem i češče al nekad nemam kaj za reč sam pogledam nabrzinu.
Ma neee, to sam Ajkuli odgovarao ;)
Nažalost i to se događa,ja jednom kod palerma,a kolega kod ancone,samo on nije imal sreče prvrnul je kamion.najgora mi je bila Italija i to kad se išlo za jug i siciliju,7-8 mjesec kilometrima nigde nikog na cesti.
Najbolje je kad vozač zove svog dispodenta i pita za sljedeći termin utovara/istovara, a on kaže "još jučer" :confused:, samo u Hrvatskoj. Kad idu u EU vozi se regula, inače se plačaju masne kazne
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kako u kojoj zemlji.o.k odavno nevozim.
al za istu stvar u Belgiji nahebeš masno,dok u Italiji te za to i nepita.
a današnji kamioni sa onim hebenim karticam(koje usput rečeno nisam skužil) umjesto lističa ti ni nedaju mogučnost prekoračenja.
al za koju godinu se bude i to dalo.

HR je priča za sebe i vožnja po njoj.i i likovi koji imaju firme koje rade sam po hr,jel se ovdje može svašta ak ti je kum,stric....
 
Na vrh