• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576
Prije dva dana cijelu noć nismo imali struje, nemam pojma zašto, došla je u jutro prije 8, uključile nam se perilice za rublje i posuđe, na frižideru alarm...
Jučer u jutro kuham ja kavu, još nije gotova i nestane struje, ali došla je za kakvih pola minute.
Jučer poslije 12:30 opet nestane struje, o jebemu i svemu, supruga se isto ljuti radi malih tek izleglih piceka, pod žaruljom.
Pukne mi misao, da ih pitam kaj se događa. Imam u mobitelu telefone elektre koje sam koristio preko 10 godina, aktivno.
Zovem ja a odgovara mi robot nazvali ste broj koji se ne koristi. Ništa, ni jedan moj broj ne radi - izolirali su se od društva i građana. Zovem ja njihov jedini i "svemoguči broj" 800 pa još neke brojke. Guguče i melje robot dugo, dugo, napokon se probijem do nekog valjda studenta. Prije mi robot veli popravak se očekuje do 9 sati, to su riješili jutros. Veli meni operater, ne robot - čekajte da se raspitam da li ima prijave kvara. Pitam ga pa kaj sam ja idiot ak vam velim opet je nestalo struje. I čačka on i veli da ima sad prijava, rok popravka kvara oko 14 sati. Robota nisu s tim nahranili, živog stvora ne možeš sam tak dobiti, uživaj narode u novom, novom... monopolu, pitanje kako pismenih, ali zato više podobnih...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Poznato mi je to s elektrom. Po istoj proceduri ,veli mi lik dečki su na terenu. Ja gledam po selu ,nigde ni e od elektre. Nakon tri sata,zovem ponovo i javi se drugi lik i prespoji me u vž. Čovek mi veli da uopće nije prijavljen nestanak struje. Pitam kak ,pa prije 3 vure su bili navodno dečki na terenu. Veli on,gospon,pa vi ste dobili studenta u Našicama koji nema pojma de je Varaždin,a kamoli Zamlaka. Toliko o naprednim tehnologijama😒
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kak si lovu pomiješal s poslom, i poštenjem. Nekak mi to, nažalost, kod nas nejde skup. Možda samo iznimke, koje potvrđuju pravilo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ide, ide nažalost manjina al ide.
Zavisi koliki udio smatraš manjinom a koliki iznimkama. IIako ni to nije prihvatljivo, bilo bi lijepo pročitati dokaze da je barem 1/3 bogatih stekla svoje bogatstvo, a da pri tome nije nikoga zakinula. Nisam toliki optimist da u to povjerujem na riječ, čak ni velečasnog koji nesme lagati (priznal je da se zaigral). I dalje smatram da takvi postoje, ali su iznimke.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
713
U stali imam problem sa stakorima. Hrane imaju, mjesta imaju. Mehanicke zamke su onak... Ni vrit ni mimo, tesko se nose sa populacijom. Uzeo bih ratimor. Zanima me jel tko bez opg kupovao kakav rodenticid?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,311
Ratimor se kod nas do sad kupovao bez ikakvih papira, ali meni je najbolje ljepilo i tu se sve primi.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Terijera nabavi

Baš sam i ja htjeo napisati.

Imam jednog mješanca terijera. 16 godina star. Taj je dio prije par godina bio otrov za sve što leti, skače, gmize, puza,ruje, kopa.

Sad baš više ne vidi i ne čuje...

Pa smo joj nabavili ispomoć. Uzeli smo jack russel terijera.

Ljudi moji to ništa živo nakon njih 2 ne ostaje....
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Kokoši mi sredila kuna ili lasica 🤣.

Ali su kokoši bile u 2. Dvorištu gdje psi nemaju pristup.

Ove godine ću napraviti bolji kokošinjac i ogradu oko bašče tako da mogu pse i tamo pustiti da mi čuvaju kokoši 😁
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Prošle jeseni su mi štakori povremeno šetali po dvorištu. Lufterica je odradila svoje na njih 9 kom!
 
Na vrh