• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Morala bi biti bolji odabir.
Nema dugo sam popušil zbog nove plutene brtve koju sam zaljepil za poklopac i glavu tak da sam ju jedva ostrugal dole, a puštala je kroz pluto i zato velim da nije svako pluto pluto....
Da nije gazda bil uz mene možda mi i nebi vjeroval da sam stavil novu ili da mi nije dobro sjela brtva....
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,119
Da budem i ja od neke koristi na ovom forumu...

Postoji sredstvo koje otapa silikonska brtvila i pretvara ih u mast koju samo obrises krpom.
Provjereno radi.
 

Prilozi

  • 17043593637328303626858573820698.jpg
    17043593637328303626858573820698.jpg
    31.7 KB · Pregleda: 18

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Nekad je gumirani pluto u balama bio tolko gumen da se nije dao poderati..danas moraš paziti s njim kao da je stirodur

@ROADRUNNER A gdje se to kupi?..pitam za kolegu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nekad je i onaj kaj se po zidovima lepil bil dobar za brtve..... veli moj jedan, i onda ti veliš da je nekad bilo bolje kxx je bilo bolje. Sad je bolje.

Za silikon je dobar i običan wd 40.
Koristil sam sličan ali Reinzov sprej i isto se pokazal kao dobar ali ga treba kupiti a malo pssssssss pa malo psssss i nema ga. I tak sam se ja vratil na špahtlu i kefu.
Ali moral bi kupiti jednog za spašavanje iskoristivih gumenih brtvila.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
To je obična ili neobična statistika..treba analizirati kaj je predhodilo tom rezultatu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Tak znači, nas par se demaskieralo, kak kočničari demografskega razvoja HR, od ranuga jutra. @vlč.puknuti več naseda v birtiji, a i ja idem vun dok spijem kavicu i nasiedal bum tam do kmice, kak tu more demografija napref, nikak, a čak nisam niti ljubitelj vladajučih. Nema od nas razvojne demografije, kaj smo se razvili smo se razvili, vezda samo "nikud nikam" 🎶🎶🎶, tranzistor vuz vuho i idu dani 🙃😏😈☕🥃

((dobro kaj čez noć ni zapal snieg, kaj bi si ga prvo moral razmetati, da dojdem do mazdine garaže (to sam mi domači razmemo, kaj je to))
Taman mi poštar zatrubil moram 🙃👋
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Evo me nazaj, v p birtiju 🙃. Nisam Vam stigel povedati, očem reči pokazati, bum tu pokazal da moremo prodiskuterati bez kazne od naših dirigentov, 🤔 hm dirigeraju, ali se nekak drugač zoveju, ma k vragu, si bi denes z nami dirigerali 🤣.
Of prvi je za našega @ZJ - a, čeka treče uskrsnuće istreblene Kune
IMG_20240105_084005.jpg
A ovak se vladajuči rihtaju za novo suuuuper izborno leto, ipak imaju talenterane i školovane kadre 🤣

IMG-99a4d9763b53c61c4a172ee179cfe217-V.jpg
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,119
Da, smeta Plenkiju pa.mu podmecu. Jos malo pa ce mu u silosu naci drogu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Like
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Vele da je u svijetu siječanj mesec za regeneraciju. Samo kaj ga tam ne zovu siječanj nego kaj ti ja znam kak? Bilo bi lijepo da se i mi pridružimo toj regeneraciji kaj nebumo kak črna ovca med belima.
Malo sam si gruntal čega bi se ja mogel odreči i sjetil sam se isti čas. Ovaj mesec nebum koristil mineralnu vodu. Ubiše me ti minerali i CO2. Znači ovaj mesec samo čisto pak nek vele da mi nismo in. :ppozdrav:
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Od kad je jeftinije kupovati preko tih optimum, shika, super goldi pizdarija nego direktno s alija?
Screenshot_2024-01-11-00-48-16-470_com.android.chrome.jpg Screenshot_2024-01-11-00-47-14-189_com.android.chrome.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh