• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Zapamtio sam od djetinstva, kraj jedne kazališne predstave, zauvijek:
Draga djeco cijelog svijeta,
Crvena, žuta, crna, bijela,
Neka ljubav među vama vlada,
Čista srca ostanu vam mlada,
Neka cvijeće u duši vam cvate,
Mir i sreća nek vas vječno prate.

Svi smo jednom bili djeca, svima nama želim da i dalje, barem u dubini duše ostanemo takvi...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Nije poljo, ali je za birtiju!
Mislim da će oni klećavci promijeniti vjeru! :unsure:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Danas su u poštu došli prvi prospekti, raznosi ih jedna gospođa. Malo sam zavirio u prospekte, nema više prikaza u HRK, OK, tako je bilo rečeno, ali, ali, ali 🤕😖😵 nema skoro niti jedne jedine "okrugle, cijele brojke" cijene. Velika večina ih završava na ,99 EUR-a, dakle na Euro cente. To znači da niti malo ne prestaju da nas prcaju u zdrav mozak, primjer: neeee ne košta nešto 7 EUR-a, nego 6,99 EUR-a. Ja osobno im "spominjem sve po spisku" radi takvog poslovnog ponašanja, prema nama malim ljudima, stoci sitnoga zuba. Ne nalazim niti jednu, jedinu okruglu cijenu. Da ne spominjem na kakve sve težine se sad pakuje roba...

IMG_20240102_102948.jpg

Sretno nam SVIMA bilo u nastojanju da nosom plivamo i opstanemo iznad tog pokvarenog "smeća", izgleda da je to Božja kazna i da smo SVI ZAJEDNO točno to i "zaslužili".
Ja hodam okolo s mobitelom ima i kalkulator pa budem "kalkulirao" dok mi živcima ne popuste kočnice 🤕😖
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Viš mene recimo ne muči da li je nešto po 6.99 ili po 7 eura ..mene više muči kaj je dan u olmia toplicama ravno 60 eura
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
E upravo tako.

Ja baš gledam daruvarske Toplice i 56 eura po osobi..

Skupo mi postalo da odvedem ženu i djecu..

Eventualno sam da odem da se odmorim 😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
A da napravimo referendum za povratak kune?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,846
Velika večina ih završava na ,99 EUR-a, dakle na Euro cente. To znači da niti malo ne prestaju da nas prcaju u zdrav mozak, primjer: neeee ne košta nešto 7 EUR-a, nego 6,99 EUR-a.
Pa ja bi ih iz inata tražio taj jedan cent.😉
To ti oni malo igraju na psihu kupaca, da stekneš dojam da je nešto skuplje, ne odzvanja u glavi isto cifra od 7€ i od 6,99, kužiš.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,846
Pa stariji ljudi, penzioneri. Ja sigurno ne, i za par centi protegnem karticu.
 

H&S

Iskusan lik
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
553
E upravo tako.

Ja baš gledam daruvarske Toplice i 56 eura po osobi..

Skupo mi postalo da odvedem ženu i djecu..

Eventualno sam da odem da se odmorim 😂
Znači djeca i ljubavnica ostaju doma :ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,326
Pa stariji ljudi, penzioneri. Ja sigurno ne, i za par centi protegnem karticu.
I ja sam godinama, NFC-om na mobu...dok nisu uveli samo G-pay.
Dok nisam shvatil kam to vodi. Od onda, kartice više nemaju beskontaktno, ne plaćam NFC-om...samo dobri, stari pairanti i željezni nofci... Internet bankarstvom samo plaćam račune.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ja se isto pridružujem onima kaj imaju u žepu papir i kovanice i nije me sram sastati se s nekim gostom negdje gdje samo takav način plačanja prolazi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
ja mislim da bi zbog toga njihove ideje mogle propasti , molim vas u ime čovjećanstva da ustrajate u tome , a kad ukinu papirnati i kovani novac u đepove natrpajte probušne kamenčiće .

ja vjerujem da je taj vaš pomak ima uporište na genetici i kad je izmišljen ovaj današnji oblik novca i kovanica vaši preci su u cekeru nosili pure i guske .. pod rukom kokoš , a u đepovima kuruzu da perad ne krepa
 
Posljednje uređivanje:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Vidim ja u lidlu kistove... Pa uvjek treba kistova...


Kaže meni žena jel nisi već kupio da imaš za rezervu.

Ma ženo ne pričaj gluposti. Imam možda 1 kist novi, ostali su za baciti...

Pouka ove priče... Žena je uvijek u pravu.. IMG_20240102_220522.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Bacim ga ako je skuplji razrjeđivač u kojem bi ga morao oprati, zaista...
 

Najnoviji postovi

Na vrh