• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
@plus u pravu si što se nogometa, sporta općenito tiče. Naši ljudi su vruća roba, ipak ima nešto u Hrvatima. Niti jedan tako mali narod nije u nogometu ostvario što je Hrvatska, a o ostalim sportovima ne treba ni govorit. Pošto je muški nogomet najpopularniji u Europi, tu je novac, meni osobno je najzanimljiviji, stoga sam vjerojatno pristran. Međutim, Dinamov japanac je za mene "novi Oršić". Borben, stravično dobro zalaganje, malo se priviknuo i oslobodio, veoma opasan u svakom napadu. Je li on kvaliteta ovih prodanih? Ne, ali realnost hrvatskog nogometa i lige je stvaranje igrača od anonimusa i prodaja za desetak milijuna eura. To je veliki uspjeh. Druga stvar bi bila privatizacija i upumpavanje petro dolara. Nažalost, liga nam nije zanimljiva za to.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,085
Ne znam šta bi rekao... Imam osjećaj da baba nije mislila da je prava. Ili da lik ima muda da ju baci
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,371
Zato nikad oružje u kući. Dovoljna je žuta minuta i ode cijeli život u tri lepe materine.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ovisi da li imaš BUM ili ne ..nakon ovoga BUM u međimurju mnoge budu znale kad treba zamučati
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,159
Ljudi jel' blizu pol noći ja bi si moral malo prilegnuti? Izgleda da je migrena i mene počela loviti, a štel bi vam čestitati Novo leto.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme opanjkavanja ženskog čeljadeda, šic muškići, sram vas bilo! :)

Tko vam je kriv kaj vam je lijeva strana mozga zakržljala pa niste jaki u priči.🤭
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Ajme opanjkavanja ženskog čeljadeda, šic muškići, sram vas bilo! :)

Tko vam je kriv kaj vam je lijeva strana mozga zakržljala pa niste jaki u priči.🤭
Tko nam je kriv,, pa migrena,,,,, il mozda Lepa Brena....
 
Na vrh