• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutroooo...... , prvi radni dan novog tjedna , vrijeme je za buđenje . Kod nas je vedro , temperatura 8 ° C , nema magle. Dakle idemo raditi
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ja sam ustao u 4:50 , odradio posao i sada odoh u krevet
soba topla , napolju je padala kiša , ja umoran i nenaspavan , uh al' će to biti spavanje
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uživaj stari, zasluženo spavanje, najljepše spavanje...
bem ti zakaj mora bit tak teško dok se ne razbudiš...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo!!!

Ajmo na noge:mrgreen:. Treba obavljati poslove, primati poljupce i čestitke;)
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ee šta da se radi Savoris zato ja zahvaljujem onom tko smisli radlera i nek poživi 100ljet,ja sam zaključio da za mene nije nalokavanje jer mi nije poslje dobro a i ovako mi jezik brži od malog mozga za 2 sekunde a šta bi provalio da sam pijan bogzna,ali ožderat ču se ja kad mi se prvo djete bude udavalo ili ak prije dobijem 7 na lotu a onda bude išla ona odh[YT]ttp://www.youtube.com/watch?v=46wqvJ4FUvo[/YT] tako da ja nastojim izbječi velike količine alcohola što više:partyman::partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
vidim svi ste vrijedni, ja si skuho voljenu crnu tekučinu, od petka me drži temperatura ali danas nemam kad biti bolestan, u petak sam išo u šume po neke panjeve i granjevinu sa dvije prikolice i natovario u vrh taman krenem doma i na prvoj mi popucaju šarafi na lijevom kotaču i otpadne mi kotač, danas idem sa 3. prikolicom da pretovarim i da to sve nekako dovučem doma
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to nisu čista posla možda ga sila drži i upravlja sa njime:lol::rolleyess::lol::rolleyess::lol::rolleyess:,samo ne znamo tko je zloćesti protiv koga mora koristiti mač:supz::supz::supz:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ajmo opet.............. , Dobro jutro , nema magle vedro je , temperatura 1° C nije baš ugodno......, ali mora se raditi , zato buđenje i na posao
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Urj4ywsYOU0[/YT]

da li ikad sanjaš električne ovce..beeee beee beeee

:rolfer:

dooooobar jutar!!! ajmooooo, ovce na pašu, ovaj, mozak na pašu, hehe
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro! Ajmo buđenje :D

mozak na pašu, hehe

Sigurno je bilo za vikend bila proslava Martinja pa treba mozak pročistiti od alkohola :rolleyess:

Ajde priznaj koji se pio u većoj količini? CH3-OH ili CH3-CH2-OH :finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
:rolfer:
fino, fino, vidim da znaš kemiju :D
samo te malo katolički kalendar *ebe :finga:

ovaj tjedan treba opušteno radit, da bi se fizički moglo podnest ono što slijedi :)
:partyman: :partyman:

od mog tasta prijatel je doseljeni Zagorac, i svake godine kod njega DOČEKAMO martinje, fešta kreće 10.11. i u ponoć na 11.11. dolazi biškup, miništrant i moštek, koji blagosloviju i pretvore mošt u vino...
i nakon toga umireš cijelo jutro na poslu . . .

al neka, kaj se mora, mora se, na godinu, Martinje je sa petka na subotu :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ništa bez kemije :lol:

Mi smo to ovaj vikend riješili, ako bude mogućnosti budemo i u tjednu, a možda napravimo Martinje afterparty sljedeći vikend :partyman: :weedman:

Prijatelji bili jučer u Kutjevu na proslavi, ne moram pisati kako je to bilo :blackeye

Vidim da je unaprijed sve isplanirano :"Plan proslave Martinja 2010.-2015." :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
za to smo se pol godine mučili!!
treba uživat sada, u plodovima rada :D :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Dobro jutro! Ajmo buđenje :D



Sigurno je bilo za vikend bila proslava Martinja pa treba mozak pročistiti od alkohola :rolleyess:

Ajde priznaj koji se pio u većoj količini? CH3-OH ili CH3-CH2-OH :finga:

ti to malo uranio,a ovaj vikend repriza.....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobro jutro!!
slabo pijem ovih dana, opet me viroze maltretiraju....
 

Najnoviji postovi

Na vrh