• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pirotehničar je sigurno zatražio produljeni vikend da dođe sebi od nezgodnog terena,bog zna dali je koristio pipalicu,nego dali netko zna gdje ima kakvi video od ovog sretnika u srbiji koji podložio pušnicu a ona se rasplinula od nekakve bombice:partyman:
 
H

Hrvach

Guest
E ljudi sad neke ozbiljne teme!
Jel ima neko od nas forumaša-birtaša da se bavi elektronikom?
 
H

Hrvach

Guest
Slaba struja, konkretno me zanima gdje nabaviti materijal za izradu pločica, kiseline,razvijače i ostalo. Znam da ima Chipoteka, al me zanima jel zna neko još neki dućan i da li se još neko bavi s tim
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
možda makro-mikro, ne znam dali u blizini imaš "sem-electronic" , možda "links", hg-spot......
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Za sem-electronic nisam čuo, moram pogledati. Ova 3 ostala nemaju sigurno. Čime se ti baviš, koji tip struje?
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Slaba struja, konkretno me zanima gdje nabaviti materijal za izradu pločica, kiseline,razvijače i ostalo. Znam da ima Chipoteka, al me zanima jel zna neko još neki dućan i da li se još neko bavi s tim

Kiseline i ostalo za izradu pločica, možeš naći u svakoj prodavnici!
1.Sona kiselina - HCL
2.Hydrogen - za kosu

Kad izcrtaš vodove na pločici ( marker, lak za nokte, sito štampa, letroset, foto postupak itd...)...ubaciš u posudu!
I sipaš na nju pomešanu sonu i hydrogen.
E sad da nebi dumali oko % šta i koliko kojega...
Jednostavno preliješ izcrtanu pločicu u nekoj posudi sa HCL , nekih 4-5mm ...i lagano dodaješ Hyidrogen uz blago mućkanje tečnosti, sve dok nevidiš mehuriće i neku blagu reakciju uz pojavu zelenila u tečnosti!
Dalje samo mućkaj, i bakar bude pojeden!
Najbolje je lak za nokte, al nije praktičan za crtanje komplikovanih ploča, sito štampa je profi, al je skupo za jednu ploču...
 
H

Hrvach

Guest
Ma znam ja foto postupak i sve ostale, naradio sam se ja toga. Samo sam od uvijek dobio sve,a nisam kupovao, a sad kad mi treba ne znam gdje nabaviti. Našao sam dućan gdje se sve prodaje i krećem u biznis
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ma znam ja foto postupak i sve ostale, naradio sam se ja toga. Samo sam od uvijek dobio sve,a nisam kupovao, a sad kad mi treba ne znam gdje nabaviti. Našao sam dućan gdje se sve prodaje i krećem u biznis

pa ako znaš...zašto pitaš???:?
ajd pa onda...sretan ti biznis!
pozzz joe!
 
H

Hrvach

Guest
Pitao sam gdje ima za nabaviti, a sad sam doznao gdje. Hvala na dobrim željama!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
dali mogu admini poriktati sat na forumu?? sjebo sam se par puta heheheh :D
idi u opcije i podesi kako ti odgovara

a ja da sam bio na mjesu ovoga nesretnog pirotehničara ja bi aktivirao taj metak pa nek sve ide u tri pm :rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Idemooooo ........., buđenjeeeeeee..........,prvo zatim jutarnja tjelovježba pa onda na posao
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo!
Treba ići za poslom

Idemooooo ........., buđenjeeeeeee..........,prvo zatim jutarnja tjelovježba pa onda na posao

Žuti jesi dobro :shock:, danas si se malo kasnije probudio pa sam zabrinut :lol:, najbolje da odeš kod doktora i da te pregleda ;)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro ekipo!
Treba ići za poslom



Žuti jesi dobro :shock:, danas si se malo kasnije probudio pa sam zabrinut :lol:, najbolje da odeš kod doktora i da te pregleda ;)

Ma sve u redu , i dalje nisam normalan...., kao i prije ako odem na pregled...., :scratch možda me ostave u bolnici na promatranju pa šta ću onda bez foruma , i svih vas
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Znači Žuti možemo odahnuti, i dalje češ biti prvi u birtiji sa naručenom kavom ;)


A kod Josix-a nikad dosadno, svašta se nađe u vinogradu :rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , idemo ...., kavica , danas sveta nedjelja ništa se neradi :prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh