• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H

Hrvach

Guest
Večer ljudi!!
Jer ste obišli groblja i napokon se smjestili u toplu sobu daleko od magle,zime i ostalih sranja..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jes da uspio sam se dočepati kompa nakon žene i djece,bio sam sa klincima oko 19h na groblju htjela djeca vidjet kako to izgleda po noći onak osvjetljeno ,zbilja jedinstven doživljaj samo miris cvijeća i zvuk svijeća koje pale onaj lim i mir svuda okolo,pre tiho za mene koji voli galamu i priču,ipak je meni bolje ovdje sa obićnim smrtnicima:partyman::partyman::finga::finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
joj , nešto mi pade na pamet :axe:

images
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo i mene konačno da sam budan u jutro...:twisted:
jutar dobar!!!
veeeeeeeee

savo majstore, crna rupa u trbušnoj šupljini, a? :lol:
 
H

Hrvach

Guest
Dobar jutar:mrgreen:
I da počinje novi radni tjedan nakon produženog vikenda. Kreće se na posao, u školu, na faks ili možda u birtiju koja je napokon otvorila svoja vrata:prayer::drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro, novi radni dan!
Treba se vratiti u normalu, obaveze već čekaju:(
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
danas je crkveni svetak Dušni dan pa se ne radi ništa šta nije jako hitno ,i potrebno zato se još malo ljenčarilo::)
 
H

Hrvach

Guest
Farmer, moral bi ja malo češće u crkvu,a ne samo u kafić do crkve:rolfer::partyman: Da sam malo češće tamo možda danas ne bi bio u punom pogonu nego bi još malo punio baterije za nastavak tjedna:)
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Jebo te led....

uzivajte

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HXLN_3IPHOc&feature=share[/YT]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
a zašto ti nepaše magla samo ujutro kad ideš na fakultet ili što već iznenadiš koju žensku
 
H

Hrvach

Guest
Ja ujutro nisam raspoložen za disat,a kamoli za nekaj drugo. A iznenadit mogu ja i po danu i po noći, takav mi je horoskop:rolfer:. Po danu se izvršavaju obaveze,a navečer se rešavaju druge stvari:D:D
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
kresni ujutro negdje putem ljutu pa ćeš vidjet kako će ti se dat disat -naravno ja to ne radim
 
H

Hrvach

Guest
Naravno ja to radim, kakve idiote imam koji mi predaju da sam trezan već bi dobili stolicu u glavu ili bi se ja bacil s prozora:axe::rolfer::rolfer:. Rakija ujutro, amaro na pauzi i crno vino na kraju, težak ti je život nas koji smo na doškolovanju..:drinkers::drinkers:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro ......, idemo lagano buđenje ........., treba ići raditi. Kod nas jutros nema magle ......, koliko se može vidjeti kroz prozor :shock:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
dobar jutar....
žuti,ti si ko budilica,svako jutro u isto vrijeme.....:lol:
i kod mene nema magle,ali nikako da prođu ovi tmurni oblaci....:twisted:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jutro dobro svima!!
bem im to pomicanje sata, popodne kad dođem s posla dopeljam tri tačke drvi u kotlovnicu, očistim pepel iz peći, izađem iz kotlovnice, vani već mrak!!

do subote niš od posla...
 

Najnoviji postovi

Na vrh