• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
majstore dali ti imaš zelenog ww sa bancekom jer neki u mojoj okolic pili drva ko munja ,vidim da svaki dan gotovo prolazi valjda se ljudi boje gadne zime a drvo je ipak prvo i zakon,pozdrav:partyman:

da imam zelenog vw ali nemam banzek ali dao si mi ideju:partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
idem jednu ljutu maznut, imam neki osjećaj da će mi danas živci bit na ispitu:mad:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo:D

Vec se jedan dio poslova obavio, sad mala pauza pa opet dalje:?


idem jednu ljutu maznut, imam neki osjećaj da će mi danas živci bit na ispitu:mad:

Samo polako mane, duboko udahni i izdahni i smiri se :|

Nisi jedini sa takvim osjećajem, i kod mene su svi napeti kad su neki dani tipa Svi Sveti i slični:mad:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Dobro jutro ekipo:D

Vec se jedan dio poslova obavio, sad mala pauza pa opet dalje:?




Samo polako mane, duboko udahni i izdahni i smiri se :|

Nisi jedini sa takvim osjećajem, i kod mene su svi napeti kad su neki dani tipa Svi Sveti i slični:mad:

ma nemaju Svi Sveti sa time nikakve veze. Ovo kaj mi(nama) se događa zadnja dva tjedna više nije normalno. Neznam jel se još kaj more sj***t, kao da nas je netko prokleo:madmana:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ma nemaju Svi Sveti sa time nikakve veze. Ovo kaj mi(nama) se događa zadnja dva tjedna više nije normalno. Neznam jel se još kaj more sj***t, kao da nas je netko prokleo:madmana:


Ispričavam se Mane ako sam nešto krivo rekao, nije bilo namjerno:(
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
ma sve 5, dok sam bili u birtiji bilo je dobro:rolleyess:, tam sam trebal danas i ostat da ne idem sad na posal
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
je*eš subotu kad se mora cijeli dan raditi, ali sutra je sveta nedelja pa treba nešto završiti od danas i udri brigu na veselje,baš dobro nočas spavamo sat duže još ako beba zaspi do ponoći budem imao zanimljiv kraj tjedna,društvo ugodan ostatak noći i adio do sutra:axe:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ja bome nedjeljom ništa neradim , odem na misu , ručak , posljepodnevni odmor .... i to je to .
 
T

Todi

Guest
Potpis,
nedjelja je dan gospodnji, i dan odmora
ali, to moze netko ko zivi u gradu,
jedan poljoprivrednik mora obavit nuzne radove(nahraniti blago itd.)
ali poludim kad dodem na selo vikendom i vidim baju kad ide orat,
to ne kuzim,pa kaj nije to mogao obavit u tjednu, a imao je vremena garant
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Potpis,
nedjelja je dan gospodnji, i dan odmora
ali, to moze netko ko zivi u gradu,
jedan poljoprivrednik mora obavit nuzne radove(nahraniti blago itd.)
ali poludim kad dodem na selo vikendom i vidim baju kad ide orat,
to ne kuzim,pa kaj nije to mogao obavit u tjednu, a imao je vremena garant

Mislim da se razumijemo , zna se što se mora raditi nedjeljom a šta ne .
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ja bome nedjeljom ništa neradim , odem na misu , ručak , posljepodnevni odmor .... i to je to .
Ja bih samo dodao i posjetu starima i bolesnima , a naravno i za djecu treba odvojiti vrijeme barem nedjeljom ... ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobra večer!!
evo mene iz vana, žena i ja, i još jedni prijateli, žena i muž, bili u DP-u
svi pojeli po jedan cheeseburger, i nakon toga žene svaka po kolač,
a ja i frend naručili velku porciju čevapa sa pomfritom za desert...
zalili sa 5, 6 , 7... ma ko broji... Zlatnih Pan-a...

i sad blagostanje . . .

kako je malo potrebno da čovjek zaboravi na pizdarije sa šalterima i činovnicima... mmmmm, taj blaženi okus luka pomješan sa hmeljno-pšeničnim napitkom u raljama.... :rolfer:

ekipa, bit će bolje!!

:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ustaj radni narode,dali ste sar vratili curik,ja jesam ali mi treba par dana da da naviknem,nego josix dali se moglo spavati nakon toliko Pana i onih krutih stvari sa tanjura,ajmo forumaši ako spavate okrenite još jednu turu bar oni koji ne moraju u štalu:rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Paaaa.... dobro jutro , idemo piti kavu . Gledam kroz prozor.... kod nas neka magla , treba dobro otvoriti oči :shock:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! I kod mene Žuti magla, sva sreća nejde se nigdje pa neće biti problema sa maglom.

Ajkula budemo došli pa ćemo te zamjeniti jednu nedelju da imaš slobodan dan, jadan nebi se snašao u tome: spavanje do kada hoćeš, ručak u nekom fensi šmensi restoranu(bude Josix sredio nešto u DP-u, vidi se da je tamo stalni gost :lol:), kasnije masaža i tako;)


I josix kakav je to desert velika porcija čevapa sa pomfritom + Pan?:rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro ekipa!!
jooo, kaj sam sa naspavao... ko top!! ajkula, pa tak mi je želučana kiselina programirana da na večer pojačano šiša, pa ju moram razblažit s teškim elementima da bi mogo mirno spavat :lol:

e ljudi, ma nikad bolji desert nisam jeo, samo kaj je neko stvarno bio ljut kad je sadio luk... uf...

ženica ima rođendan, bit će kotal od divljači, evo, nabrusio noževe, čeka me 5 kila luka na stolu da ga izmasakriram...

kome se plače, nek navrati....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veliš 5 kila luka a koliko onda ima divljine za kotlić i dali čete to moći pomašinati:weedman::axe:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kome se plače, nek navrati....

Da nemam goste na ručku došao bi te vidjeti kako plačeš, teško je vidjeti čovjeka takovg profila da pušta suzu :weedman:

Za navigaciju bi imao zvuk plača i miris kotlića :lol:

veliš 5 kila luka a koliko onda ima divljine za kotlić i dali čete to moći pomašinati:weedman::axe:

Bude stavio kuhaču na bušilicu ili još bolje na kardan od ferka :lol:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobar dan drustvo,,,makar je nekima jos jutro heheheh napokon je doso i ovaj dan,, malo odmora dali svi odmaramo ili netko od vas ima neki nezaobilazan poso :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh