• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čiko ja sam pod mašinanjem mislio dali budu mogli to sve pojesti,jer za pijaču i nisam ali kad je papica tu trebam dobrog protukandidata samo jedino da nije janjetina na meniu jer za nju ne izlazim iz dvorišta,za mene je zako nema NEMA PTICE DO HLADNE PRASICE ILI PRASCA,još ako ima grahsalate sa bučinim uljem :prayer::drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Za pojest se ne brini, nema da nešto ostane, zove se još netko da se to riješi. Šteta baciti :axe:

Ja nikad ne odbijam poziv za jelo i pilo, pogotovo ako je besplatno :weedman:
Sad kako su počeli stranački skupovi po tržnicama i slično ja ih samo posječujem, popijem kavicu, nešto se pojede, dobijem darove, sve besplatno :lol:
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Ja si maznuo jutros jedno točeno Laško od pol kile:drinkers: i odmah mi je dan lijepši
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
čiko ja sam pod mašinanjem mislio dali budu mogli to sve pojesti,jer za pijaču i nisam ali kad je papica tu trebam dobrog protukandidata samo jedino da nije janjetina na meniu jer za nju ne izlazim iz dvorišta,za mene je zako nema NEMA PTICE DO HLADNE PRASICE ILI PRASCA,još ako ima grahsalate sa bučinim uljem :prayer::drinkers:
ili letećeg prasca....:lol:
2m2gh3k.jpg

Za pojest se ne brini, nema da nešto ostane, zove se još netko da se to riješi. Šteta baciti :axe:

Ja nikad ne odbijam poziv za jelo i pilo, pogotovo ako je besplatno :weedman:
Sad kako su počeli stranački skupovi po tržnicama i slično ja ih samo posječujem, popijem kavicu, nešto se pojede, dobijem darove, sve besplatno :lol:
uh josa,osjetim neki miris gulaša u zraku....
2rxgzg6.gif

od te silne klope mi sline cure.....
157dklu.gif
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
uh josa,osjetim neki miris gulaša u zraku....
2rxgzg6.gif

od te silne klope mi sline cure.....
157dklu.gif

Mtd daj kreni i pričekaj me kod benzinske pa da uletimo kod Josix-a i probamo njegovo kuhanje. Sa kojim gemištom sigurno će biti dobro :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Mtd daj kreni i pričekaj me kod benzinske pa da uletimo kod Josix-a i probamo njegovo kuhanje. Sa kojim gemištom sigurno će biti dobro :lol:

eh,ne bi bilo problema da ne moram popodne na groblje....
fmqozn.gif
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme dečki, znate kadi jesam, mogoste doći, evo, ja malo umoran od tog svega jela i pila, idem u horizontalu,
pa se čujemo kad budem mogal tipkat...

laku noć dobri ljudi!!
:partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , idemo danas odraditi , pa sutra opet odmor tako da .........., Ustajanje , prvo kavica , pa onda sve ostalo . :drinkers::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo. Opet magla jedva vidim kroz prozor :shock: Treba ići raditi, već sam dobio popis što trebam napraviti.
Ali ne možeš konkurirati Žutome, on je pravi udarnik :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ali ne možeš konkurirati Žutome, on je pravi udarnik :lol:
Svako jutro spreman za nove pobjede i prebacivanje norme:rolfer:
Žuti, ovo je pjesma samo za tebe:D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1J_jnZ_izxg[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ej društvo sad sam kod vulkanizera čuo jednu pametnu,dal znate što je zajedničko ovoj magli i muškoj stvari,javim vam kasnije:lol::lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
ej društvo sad sam kod vulkanizera čuo jednu pametnu,dal znate što je zajedničko ovoj magli i muškoj stvari,javim vam kasnije:lol::lol::lol:

kaj,kad se raziđe magla...:scratch....:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kad se digne magla i ona stvar bude ljep dan:lol::lol::lol::lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svako jutro spreman za nove pobjede i prebacivanje norme:rolfer:
Žuti, ovo je pjesma samo za tebe:D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1J_jnZ_izxg[/YT]

Eeeee......., pa hvala , hvala , pjesm je odlična , neme šta :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
Nego hoćemo li se mi vdjeti uskoro :?: , imali kakvih ispita :?:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nisam siguran, al biti ću vjerojatno s 11.-12. ovaj mjesec....Ako budem u prilici, svakako ću se javiti.:)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro....... , kod nas je magla za popizdit , ništa se nevidi :shock::shock:
Treba dobro otvoroit oči dok se nedigne:shock::shock:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro....... , kod nas je magla za popizdit , ništa se nevidi :shock::shock:
Treba dobro otvoroit oči dok se nedigne:shock::shock:

Stiže polako i zima.Ovo podebljano se odnosi na maglu???
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Bome danas maglustine ne nedostaje.
Bas neka sablasna atmosfera za danasnji dan :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas je danas dobro ,vidi se čist dovoljno u odnosu na juče kad je bila katastrofa,sad od podne da još zapalim svijeće na groblju za pokojne i drage osobe i da prođe ovaj dan ,za mene osobno nekak preveć tmuran iako nekad i sunce zasja ali i naši pokojni moraju imati svoj dan iako su sa nama stalno
 

Najnoviji postovi

Na vrh