• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo polako ljudi sa poslom,znate da nije dobro počinjat sa velikim poslom na kraju tjedna,zato polako se malo razgibati oko kuće,zemlje ženice tko nema ima valjda dobru susjedu i udrite brigu na veselje jer život brzo prolazi a godine nam se samo nižu:drinkers::axe:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
ufff
evo sad došao iz varoša,cujelo jutro ganjam papire za natječaj za zemlju.
I naravno gdje god pokucam-ništa bez taksi:vragek:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

si smješan,pa nemožeš im reč dobro jutro, a da nije bar 20kn biljega.
kaj mi najgore čekam 1h uđem i onda mi veli to je 70kn,sav sretn vadim novce, a ne gospon biljege morate donest.biljegi ju j.......
 
H

Hrvach

Guest
Ooooo da, Hrvatska birokracija........ Jučer idem sređivat papire za zdravstveno osiguranje, donesem 100 papira i potvrdi, i onda teta koja tam radi skuži da su mi na jednom papiru napisali da sam bio izvanredni student,a na drugom da sam bio redovni. E sad, papiri ne poklapaju, ništa od osiguranja, zadnji je dan. Trči sređivat papire, onda dođeš pa te gleda ko da će te ubit jel ju prekidaš dok pije kavu, onda ima pauzu, onda pričekaj, onda odi kopirat. Pa jbt zbog kojeg jebenog razloga ja moram svakih par mjeseci vadit novi rodni list i domovnicu, ko da sam se "preporodio" u to vrijeme, rođen sam na isti datum, starci mi se nisu promjenili.... Doneseš sve papire,a rodni list ne odgovara ko da nisi ništa donio. Kad kreneš sređivat papire trebaš uzet godišnji i naručit si kutijicu Normabela da sve obaviš kak treba.
Deda je išo sređivat neke papire za poticaj za kravu. Živi u okolici Samobora, krava bi trebala bit uvedena u registar u zaprešiću, ovaj dođe do zaprešića tam je nema zapisane nego mora ić u stočarski centar u Veliku Goricu da mu izdaju papir. Dođe tam fali mu jedan papir, donese taj papir od doma, e sad fali papir iz zaprešića.... Uglavnom tu se nezna ko koga j...
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ma gamad sve,imaju izmisljena mjesta gdje rade pa moraju setat ljude da se cini da kao nesto rade.
Mene su prosli put iz poste tjerali van. Puko sam. Pun mi je vise k. ljudi na tim mjestima koji su stalno nadrkani... o pa nece ici vise tako.
Trpio sam ih godinama onako arogantne,bahate...
Ali necu vise. Sad il cu napravit show ko prosli put ili zovem sefa odma,pa nek si onda sreduje nokte i pije kafu :butthead:
 
H

Hrvach

Guest
Kaj je to bila šalterska radnica ili si bio u upravi. Meni mama radi ko poštanski službenik na šalteru:mrgreen::mrgreen: Kaj je najgore, ljudi misle da su ti radnici krivi radi zakona koji se donašaju. Lik se znao derat na nju zbog čega on mora plaćati neku pristojbu ili poštarinu.. Pa jbt nije ona zakone pisala. Ovo da piju kavu i lakiraju nokte na radnim mjestima sam doživio i ne trebaš mi ništa pričati
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Mene je smetalo to sto je bila arogantna i spora do zla boga. I onako preko one stvari kuca moje podatke u komp. I jos prica sa kolegom iza. Ma reko mars jel radis il pricas.
Onda sam popizdio i sasuo jbg.

Ima iznimaka,ali su VRLO rijetki/ke.
 
H

Hrvach

Guest
Ma nema problema, znam ja čega sve ima.... Najbolje mi je kad dođem u poštu i dobijem izvještaj o događanjima iz okolice za prošlih 3 mjeseca. Jbt uvijek imaju posla,a sve znaju ko koga jebe, di, zbog čega i kolko puta tjedno... A to kaj kažeš da je spora, pa žena čuva posel, ak bude prebrza nebude sutra imala kaj za delat
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Drmr, čitam ja tebe več duže, pun si žuči, al ako tak nastaviš, srce će te izdat, a to se ne isplati...:?
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Drmr, čitam ja tebe več duže, pun si žuči, al ako tak nastaviš, srce će te izdat, a to se ne isplati...:?

:heart:
:mrgreen:
Ma nece,jos sam mlad...
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Pa kad gdje se god okrenes sve nesto nepravedno,nesto sve na krivo nasedeno.
Moram se zderat i bit pun zuci. Iako sam jako smiren :cool:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo smireno dečki jer njima ni iz đepa ni u njeg radi našeg nerviranja,ja prije neki dan idem odjaviti stare tablice i uzeti svoje .ponio sam 40 kn biljega i nakon 40 min. čekanja još treba uplatiti dve uplatnice po35kn i 35 kn biljeg ,pitam mladu damu zašto 35 ja imam 40 ,kaže takav propis ,uzeo sakm još 15 kn biljega a ovih 20 bude za nešto drugo ,i kad sam pomislio da sam gotov,još 1 kn za tiskanicu e pa je.... bi im sve po spisku al moraš biti fin ,nije problem u toj kn ali zašto nije sve na jednoj uplatnici i gotovo,je ovako je bolje za njih a naši živci zbor:partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo da vam popravim prosijek u raspoloženju danas sam više nego zadovoljan, medek jutros kresno ko mina, radnik malo zakasnio ali je bio udarnik pa se opravdo, za 2 i po sata planulo cca 25 m suhog i prosušenog hrasta, sad , pa pogledati neki filmič a u jutro sadnja male smreke
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
majstore dali ti imaš zelenog ww sa bancekom jer neki u mojoj okolic pili drva ko munja ,vidim da svaki dan gotovo prolazi valjda se ljudi boje gadne zime a drvo je ipak prvo i zakon,pozdrav:partyman:
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
e pa kad već pišemo događaje na šalterskim mjestima da i ja podijelim svoj sa vama : dođem u policijsku postaju i stojim u redu za osobnu i gospođa od cca45 godina radi sama puževim korakom a nas 15 u redu ali šalter do nema nikog a gospođa na mobitel sa nekime dogovara za nekog jer ga je policija zaustavila i objašnjava koga će ona zvati i da će riješiti da nebude kazne. I to sve pred nas 15-tero !!!:madmana: no pogledam u gopođu kod koje moram za osobnu ona jednom rukom jede pizzu i sve joj pada po ruci a sa drugom radi sa našim dokumentima i slikama i biljezima a ja uzmem mobitel i uslikam ju jer taj prizor se vidđa rijetko......... eto to se zove državna služba.......:gitarist::supz::butthead:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
samo smireno dečki jer njima ni iz đepa ni u njeg radi našeg nerviranja,ja prije neki dan idem odjaviti stare tablice i uzeti svoje .ponio sam 40 kn biljega i nakon 40 min. čekanja još treba uplatiti dve uplatnice po35kn i 35 kn biljeg ,pitam mladu damu zašto 35 ja imam 40 ,kaže takav propis ,uzeo sakm još 15 kn biljega a ovih 20 bude za nešto drugo ,i kad sam pomislio da sam gotov,još 1 kn za tiskanicu e pa je.... bi im sve po spisku al moraš biti fin ,nije problem u toj kn ali zašto nije sve na jednoj uplatnici i gotovo,je ovako je bolje za njih a naši živci zbor:partyman:

:mrgreen:
a ja odem neki dan da odjavim T40 pošto ej registrovan na drugoj opštini pa da ga prevedem na moje ime i registujem
prvo odem 30km i dodjem u šalter salu , od 9 šaltera samo na jednom sjedi gospođa , pridjem i taman što sam zaustio da pitam gdje se predaju papiri za odjavu a ona odmah kao iz topa ''NIŠTA NIŠTA , pao sistem, sjedi i čekaj''
ja u nju gledam kao marsovac pa izreknem pitanje gdje se predaju papiri za odjavu , ona kao preko one stvarke mi odgovori da sam na pravom mjestu ali PAO SISTEM
ja je pitam da mi samo pogleda dali imam sve potrebe papire , ona meni opet ''PAO SISTEM''

ajde reko odo malo da procunjam po gradu pa ću navratiri kasnije , naidjem u podne , opet odgovor ''PAO SISTEM''
ja popizdim i odem kući , naidjem kod jednog drugara koji radi u policiji dole i dam mu papire samo da odjavi i vrati tablice , normalno imam i punomoć i kupoprodajni ugovor
on kada je otišao gospodja mu rekla da MORA da se pojavi i vlasnik koji je upisan u staru saobraćajnu čak iako imam punomoć

e sad , dali je pravedno da sam ja čekao dole k'o konj cijeli dan da im se digne sistem da bi dobio odgovor da moram dovesti i prethodnog vlasnika
u njih kada padne sistem to automatski znači razlaz-nema posla

jaoooj , pa šta drugo čovjek nego da im udje u šalter salu sa tenkom , ali VELIKIIIIIIM :madmana:

inače sam provalio da ako te iko od administracije zeza najbolje je da automatski tražiš dva stepena većeg pretpostavljeno og njega , znači ne njegovog pretpostavljenog , nego pretpostavljenog od njegovog pretpostavljenog
pa da vidiš kako se stvari mijenjaju u tvoju korist :prayer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , iako je subota pa trebalo bi nešto raditi , zato onda buđenje i na posao :finga::finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
da,da, kak da ne.
kaj ti nemaš mira ni subotom.

Dobro jutro.

trebam nekaj ljuto odjutra, danas obilazim groblja,i to sa šogoricama:drinkers::drinkers:.
 

Najnoviji postovi

Na vrh