• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
problem sa sokom je što su puni šečera i konzervanasa a čisto prirodne je teško dobiti jer za njih treba puno voča ,zato moj glas ide za PAN pivo:partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
savo ovo je virtualna birtija.istina da u pravoj pijem,kavu.đus,mineralnu.
doma ponekad nekaj kratko,dobil sam kruškovaču domaču odlična je.
il nekaj prije jela.

alkohol mi zeme i ovo malo pameti kaj imam:rolfer::rolfer: onda ga netrošim.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
danas na poslu probao nekakav liker od crnog vina, i ocjena za 5. Nakon dva deci udara u glavu, a uši crvene....
 
H

Hrvach

Guest
Na ovom forumu sve neki žedni članovi:lol::lol:
Ja sad idem na neka predavanja za doškolovanje za operatera na CNC strojevima. Pošto treba izdržati 8-9 sati predavanja, svako jutro prije nastave kolege i ja popijemo po jednu ljutu, amaro, liker od borovnice ili kaj nam dođe pod ruku i nakon toga smo spremni za nove pobjede. Inače smo u srednjoj zadnje 2 godine imali običaj da pijemo prije težih testova jel smo skužili da trema nestane i automatski bolje znaš. Istina neki put smo se malo precjenili pa nismo niti došli na nastavu jel smo ostali u birtiji,ali sve je to za ljude:rolleyess::weedman:
 
Z

zetor4718

Guest
Na ovom forumu sve neki žedni članovi:lol::lol:
Ja sad idem na neka predavanja za doškolovanje za operatera na CNC strojevima. Pošto treba izdržati 8-9 sati predavanja, svako jutro prije nastave kolege i ja popijemo po jednu ljutu, amaro, liker od borovnice ili kaj nam dođe pod ruku i nakon toga smo spremni za nove pobjede. Inače smo u srednjoj zadnje 2 godine imali običaj da pijemo prije težih testova jel smo skužili da trema nestane i automatski bolje znaš. Istina neki put smo se malo precjenili pa nismo niti došli na nastavu jel smo ostali u birtiji,ali sve je to za ljude:rolleyess::weedman:

kolega gdje to ideš na doškolovanje za CNC i koliko košta?ja to imam u planu....
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
osoblje daj na moj račun rundu za sve:madmana:
evo i nebo se okrenulo protiv mene, trebao sam cijepati drva, dogovorio s radnikom i probudim se u 6 a ono pada, rekoko možda stane do 8 ali ova je spremna na čitav dan:toimonster:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutroooooo!!!
opet žuti prvi, ali prokužil sam te ja zakaj se ti prvi probudiš!! hehe
na bliskom nam istoku Lijepe naše, sunce prije dojde, pa kokot ranije zapjeva :rolfer:

danas na poslu probao nekakav liker od crnog vina, i ocjena za 5. Nakon dva deci udara u glavu, a uši crvene....

da nije možda liker kombinacija crnog vina i ruma? dok se kuha vino baciš limuna i šečera, kad se to lijepo pomiješa u kuvanju na kraju dodaš ruma, mislim da 3 deci na litru, a moj brat napravi 2 deci ruma, 8 deci vina :rolfer:
ja znam za taj liker... grijeeeeee...

karabaja, odmori malo da ne ostaneš bez motora :rolfer: :rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
kolega gdje to ideš na doškolovanje za CNC i koliko košta?ja to imam u planu....

Mene ti to burza šalje jer je manjak radne snage kod nas. Jako puno firmi traži radnike,a nema osposobljenih ljudi. Burza u Samoboru ti je slala samo mlađe ljude do nekih 25g jel je za takvim ljudima najveća potražnja. Tečaj se odvija u Prvomajskoj školi u Zagrebu, a praksa u I. tehničkoj školi TESLA inače mojoj završenoj srednjoj. Cijena tečaja je oko 9000-10000 kn, s tim da mi ne plaćamo ništa nego još dobivamo plaćen doprinos od cca 1500kn mjesečno i prijevoz. Tečaj traje 2 mjeseca. ALI uvijek ima ali, obavezni smo završiti ispit i prihvatiti obavezno prvi posao koji nam se ponudi, a na to smo se obvezali bjanko zadužnicom. Ako prekršiš jednu točku iz ugovora vraćaš svu lovu za prijevoz,doprinos i plaćaš cijenu tečaja, sve skupa oko 15000 kn. Tak da se nije s tim za zajebavati. To je za sada jako dobro i cijenjeno zanimanje kod nas, a vani da ne pričam. Kod nas su plaće između 6-8000 kn, a u Njemačkoj 2500€ (ovo znam iz pouzdanih izvora). Njemačka je "gladna" takvih radnika i siguran si da ćeš naći posao ako odeš tamo raditi. Kad gledaš da si ideš sam plaćati tečaj isplati ti se jer ti se svi uloženi novci vraćaju kroz prve 2 plaće. Neznam koja je tvoja struka, ja sam elektrotehničar-informatika i računalstvo, ovo mi je usko vezano uz struku pa mogu raditi na svemu vezanome uz to.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
dobro jutroooooo!!!
opet žuti prvi, ali prokužil sam te ja zakaj se ti prvi probudiš!! hehe
na bliskom nam istoku Lijepe naše, sunce prije dojde, pa kokot ranije zapjeva :rolfer:



da nije možda liker kombinacija crnog vina i ruma? dok se kuha vino baciš limuna i šečera, kad se to lijepo pomiješa u kuvanju na kraju dodaš ruma, mislim da 3 deci na litru, a moj brat napravi 2 deci ruma, 8 deci vina :rolfer:
ja znam za taj liker... grijeeeeee...

karabaja, odmori malo da ne ostaneš bez motora :rolfer: :rolfer:

je u pravu si, to je taj liker. Mislim da ću za vikend krenut u proizvodnju tog istog likera. Dani su sve hladniji, grijanje je skupo a vina ima :rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
Za grijanje je najbolja domaća rakija višnjevača od 50% i liker od mušmula zaslađen s medom. Prvo kaj ubije sve bakterije, a drugo kaj lijepo grije:finga::rolleyess:
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Većer, ja ću gemišt i daj sebi nekaj ..... sad će i ostali u rundi su i oni..........:gitarist:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Idemo raditi , dosta je bilo spavanja :gitarist: . A oni koji nisu spavali , nego su radili , neka idu spavati , znači direktno kući , a ne po nekakvim birtijama ispijati kavice , ili nedaj bože nešto drugo :drinkers::rolleyess:
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutrrrrrooooo,:gitarist:

eh danas je petak,još jednog smo slistili do penzije.:rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
'jutro
evo i ja se konačno naspavao , juče kupio novi dušek za bračni krevet
nevjerovatno koliko je udobniji od onoga starog , dobro , onaj stari smo malo ''potrošili'':mrgreen:

@daniels
pazi da se ne zabrojiš do penzije ;)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320

evo napokon bez kiše još samo da mi dođe radnik pa da nekako zapalimo medeka pa cijepanje

a do tad kahva
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dooobar jutar!!

vidim, krenulo nas je na petak :D
dušek dušu dao, il mu je iscjeđena? :lol:

jao, nisam već par dana palio traktor, već sam nervozan postal... moral bum danas krug po selu napravit da malo napunim akumulator :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh