• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
deru cijene s vucnim sluzbama a uz malo volje i vremena dokotrljas se doma za puuuuno manje novaca.
sa 28 diskova ce se igrati. ja sam sa 70ks vukao olt tof 33. je da je imao pune zube ali je islo.. imas li mozda kakvu slicicu da ubacis u za to prigodnu temu? i smije li se znati koliko je to zadovoljstvo kostalo?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa i ja se nadam da bude,a cijena u našim novcima 60 000kn,problem je što te snage ima jako malo a za više ,normalno da treba financije a ovaj mi trenutno odgovara za priključke,tako da sad par godina bude ovako ako uspijemo preživjeti ili čemo svi u penzije pa nek banda radi:axe:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kaj danas niš ne pijemo:drinkers::partyman:

žene su doma i frka:lol:

evo mene moja natjerala pit ovo:scratch i moram reč da mi je čist fino:drinkers::rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čekam Kiću da dođe na Pan da masni bolje ide ,garant je zaglavio u nekoj birtiji ili još drijema,ajde Kićo javiiiiiiiiii se,:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za danas dosta i sutra je novi dan,svima ljepi pozdrav i ugodan ostatak noći i samo hrabro u nove radne pobjede,pozdrav kolegama GROFU I BAGERU ma gdje bili:partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ajoj umalo da spadnem sa stolice kada pročitah ovaj komentar :rolfer::rolfer::rolfer:
smijeno.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas bio dan za spavanje kao rođen,sutra bi trebalo i nešto raditi a nočas se bude vidjelo:supz::supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
momci hajmo za šank ja častim


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=QZoFG34KoFo[/YT]
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , ajmo buđenje..... , kava...... , rakija......, poso :mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro
kava se kuha,rakijica kruška domača več legla za domovinu.:weedman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
5-15,5-30.to mi je pod normalno da se probudim.
netrebam niku budilicu
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e kad bi se ja mogal tak isprogramirat...
danas sam samo 3 puta snoozal budilicu... po 10min :madmana:

al neka, bilo je lijepo jutro za proć sa motorom na posal :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni osobno taj dio jutra sa buđenjem najgori dio dana ali je i dobro jer smo se probudili živi:prayer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
e kad bi se ja mogal tak isprogramirat...
danas sam samo 3 puta snoozal budilicu... po 10min :madmana:

al neka, bilo je lijepo jutro za proć sa motorom na posal :partyman:

jbg ja se tak budim cijeli život i organizam naviknut,legnem u 4 ujutro i nemoram ustat,al se probudim i nema boga da zaspim,jedini ok 13h me čopi da odremam pol ure.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo!!! :mrgreen:

Znači nagradu za najdužeg spavalicu dobiva............................................ja :rolfer:


Doduše ja sam legao u krevet približno kada su se Žuti i Daniels probudili :weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jbg ja se tak budim cijeli život i organizam naviknut,legnem u 4 ujutro i nemoram ustat,al se probudim i nema boga da zaspim,jedini ok 13h me čopi da odremam pol ure.

tak sam se ja jednu subotu bez budilice probudil u 6:30h i spremam se ja na posal... pita žena kam češ ti, pa delat, majmune aj nazat spat subota je :rolfer:

izgleda da imam neki kineski program za buđenje... :rolfer:


čiko, noćna smjena, a :D
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čiko, noćna smjena, a :D

Tako nekako, neki mali poslić al pošto smo bili plaćeni po satu znaš kako to ide...;)

Sam da znaš sutra idem u bolnicu. Možda uletim sa onim gablecom i poklonom :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma nikakvi poklon, samo gablec :rolleyess: :mrgreen: :lol:
bum onda zel knjižicu, da ti ju vratim...
 

Najnoviji postovi

Na vrh