• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
skijaške:
hlače
jakna
rukavice
i potkapa ispod kacige

2023.gif

a muške gaće :roll:

ma nemam pojma koju sam rakiju nasuo , znam samo da su se alkosi okupljali oko mene kao muve :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jao meni savo koja scena, pajkan zaustavlja, a ti ko fol malo pošpricaš šajbu dok zaustavljaš vozilo da bolje vidiš jel to stvarno pajkan...
a ono fini miris šljive ili loze, a da nisi još ni šajbu spustio :rolfer:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
hura...u masivi kardan za cijepač 570 kn, da ne kažem da kod lokalnog dilera hrvatski 1070 kn a kineski 820 kn -moram reči da mi ni kineski ne izgleda loše, cijevi su iste kao i na našem, križevi su mrvicu drukčiji ali izgledaju poprilično čvrsto jedino je na našem zaštita žuta a kinezi su stavili crnu koja ima i lančić da se ne može razdvojiti
uglavnom lokalni diler je debelo pretjerao a sramota JE DA KOD NAS NAŠ PROIZVOD KOŠTA VIŠE NEGO FUCKING KINESKI
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,723
pa josa,ti si više u birtiji nego na poslu....:supris::scratch:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dođeš na posao, pa kavica, malo klikanja po aparatu, pauza za gablec, pa opet pauza jerbo poslije gableca valja prileć, opet malo klikanja po aparatu, kavica i gotova smjena:roll:...

...a za to vrijeme još u birtiji, doduše virtualna al je birtija:finga:


San svakog hrvatskog neradnika, ispravak, radnika:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e da je još ovo sa pauzama, obožavao bih svoj posao!! :lol:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Toliko bi bil predan poslu da nebi niti godišnji, a niti bolovanja koristil:finga:
A možda ne bi niti doma dolazil ženi, kao magnet ga ne pusti...:D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, baš tako nekako :D

počelo jugo puhat, i nikog u birtiji odma, kaj ste se uplašili malo plus temperature?! :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Dođeš na posao, pa kavica, malo klikanja po aparatu, pauza za gablec, pa opet pauza jerbo poslije gableca valja prileć, opet malo klikanja po aparatu, kavica i gotova smjena:roll:...

...a za to vrijeme još u birtiji, doduše virtualna al je birtija:finga:


San svakog hrvatskog neradnika, ispravak, radnika:rolfer:

kako ti dobro ide ne bih rekao da je to san :weedman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro forumaši. Sigurno vam je sada lakše, kiša pada, zemlja upija kišu, spremate se za raditi na polje. Samo Josix nije sretan, on mora na posao s motorom pa će biti mokar:finga:


kako ti dobro ide ne bih rekao da je to san :weedman:

Misliš kako sam to dobro napisao da imam iskustva tako raditi?:mrgreen:

Treba ići, kamion čeka. Čitamo se kasnije...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
eh, evo ljudi, poljoprivrednici kiše, pa malo odmora za vas, i okrijepe za zemlju...
a vi šumari će te imat malo duži odmor :D :partyman:

čiko, nis ja ljut kaj sam mokar, jer odjelo još drži pa ne promoći, nego sam ljut kaj odma svi voze 45km/h kaj da je mečava vani...

a nemrem ih pretjecat, jer nemrem sigurno zakočit ako kaj izleti, motor malo drifta na mokrom :lol:

savo tebi bu sad trebal T55 za u šumu? :scratch

ili da bolje kažem močvaru...
 
Posljednje uređivanje:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro.
kaj se plačeš tri kapi kiše pale:rolfer:.
a ko je videl i svaki dan ič na posao.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ni valjda prestalo padat?
kaj to pada samo kad ja vozim na posal i sposla, a ovo između niš...

ej živote što me snađe...

:partyman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobar dan....

Kod nas još uvek ni kapi kiše,suvo kao beton...:scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas ljepo pada najtaman da ostatak ljulja nikne,danas sam vozio lagano MFiz Petrinje do kuče lagano 5 sati,šteta što je bilo ružno vrijeme pa sam slabo uspijevao razgledati okolinu,ali ono malo viđenog pokazuje da su rane od rata još jako vidljive i da su sela sve praznija
 

Najnoviji postovi

Na vrh