• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
daj dva piva evo počinje kiša da se i ja malo odmorim ovih dana :partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa dobrojutro , kod nas trenutno ništa nepada , dali kod vas pada snijeg :scratch
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro, radni narode.
Kod nas sitna kiša ....prava jesenja, pada celu noć.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kiša sitna,ma gruntam da idem obuč aute u zimske cipele,da ne završim di ko jučer u delnicama.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jutro!!
u Karlovcu isto sitna kiša...

ajkula, kakav mf?

daniels, u Gorski kotar u ovo vrijeme sa ljetnima?!?! ajmeeee
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Dobar dan društvo, kod mene kiša, prava ona jesenja,tako da se napolju nemože ništa raditi.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro!!
u Karlovcu isto sitna kiša...
daniels, u Gorski kotar u ovo vrijeme sa ljetnima?!?! ajmeeee

ma imal problem dok ih obišo jbg 4x4 jesu bile ljetnje,al dobar profil.
vratil sam se do kA starom.dečki zaradili za gablec premala ograničenja brzine.
al eto oba auta su na zimuljama,i lanci u pripremi.pa neka pada.

nego Ajkula jesi se to ti čime počastio ovih dana?
ljepim crnim.

nego kolege sa područja zagorja,kaj ste počeli intergalaktičko upoznavanje,pa sad i mali zeleni idu kod vas na gemišta.
http://hot.net.hr/planet-x/ufologija/page/2011/10/21/0035006.html
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jučer sam dovezao jednog malog MFa od 80 ks iz okolice Petrinje,danas sam otišao kod nas na policiju po staru tablicu(666)baš je broj guba,a da malo izvuče guzicu Sonalici a i onaj prije je bio Perkins pa mogu samo reči za te motore jedan veliki plus:prayer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo.
Tako je daniels nema spavanja, treba delati:blackeye

Makar sam ja gotovi sa poslom, stubište okrečeno, krenuli rano da rano završimo.

Planira se ići na kestenijadu:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja danas otišao malo raditi drva za iduče ljeto, samo vrhovi od sitne šume svu dugometricu odvezli mađari u velikim Renaultima,dođem doma i čujem da naš jedini veliki farmer u selu beknuo oko miliončeka za mehanizaciju,čovjek očito zna raditi posao svaka mu čast na hrabrom potezu:axe:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ajkula ti sve nesto okolo naokolo :mrgreen:
daj se pohvali sa mf-om..?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
obični MF85 god,80 ks plus jedan za volanom,čista mehanika samo prednja se uključuje na struju,u ponedeljak bi trebao ići pod tanjuraču 28 diska da vidim dali bude išao kao stari ali evo baš počela kiša pa bi valjalo malo prileći do hranjenja krava,kupljen je u Taborištu kod Petrinje,vozili smo se lagano 5 sati bila je loša cesta a i ja sam od onih koji se požure polako,nalio sam u njega 30 litara plave i po satu nisam to potrošio na 126 km a najjeftinija vučna služba iz Petrinje 1400 kn,moš mislit pa nisam toliko lud,ljudi su nekad vozili male ferkiće iz imta direkt do Bjelovara i svi stigli cijeli:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh