• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas od posla jako malo sreče ,prvo sam morao organizirati prijevoz sjemenske pšenice iz skladišta RWA u Lukaču, tako da me sa prijevozom došla kao da sam ju kupio u obližnjoj zadruzi, jedna kravica cijeli dan imala pipreme za telenje,i taman se večeras otuširam kad se ona sjeti teliti jedva to uradimo baš mi fali još jedan par ruku,sad bebica ima neke svoje večernje igre tako da spavanje bude upitno a nije beba kriva na punicu je takva a sutra subota pa i nije dan za početak nekog posla,budem se primio mazalice i malo podmazo sve što ide u sjetvu pa onda u ponedeljak bude start ak nešt ne zajebem po navici:partyman::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
evo a sada ,do ponoci ,Nikola C. ima sansu dobiti 1450 eura,samo da se ulogira na Bet at home.sretno.
smatram nepotrebnim reklamiranje kockarskih radnji i sajtova na našem poljoprivrednom forumu
takodje i poticanje drugih na te aktivnosti , pa čak i u birtiji , ovo je birtija za (virtuelno) popiti piće a ne za kockanje :partyman:
bez obzira na to što neki članovi komuniciraju i na takvim sajtovima , tamo komunicirajte o tome , ovdje ne , može i ovdje ali na PP

hvala lijepo
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
tako je savo oni nisu ni sami svijesni koliko se mi šumari kockamo svaki dan proveden u šumi

subotnje je jutro pa zato ja častim, đurđa daj još 4 pana
 
P

pozna

Guest
ma covjece nije nikakva reklama,da znam tog tipa osobno bi mu javio,bio je to pokusaj dobrog djela,ako tko slucajno zna tog tipa...u svakom slucaju te packe mi netrebaju .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ma covjece nije nikakva reklama,da znam tog tipa osobno bi mu javio,bio je to pokusaj dobrog djela,ako tko slucajno zna tog tipa...u svakom slucaju te packe mi netrebaju .

nije nikakva ''packa''
ja u životu nisam čuo za dobro djelo ako se radi o kockanju tako da ti predlažem da nam forum (poljoprivredni) ne ''prljaš'' sa gemblerskim idejama
nemam ja ništa protiv toga da ti na drugom mjestu radiš šta želiš ali ovdje to NEMOŽE

e da u pravu si karabaja i mi se kockamo a nismo ni svjesni toga :rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja sad došao iz drljanja smrzo se ko p....,i pazi opet naš ministar radi svinjarije,juče ga hvata krava a on danas maže po šljivi pa ovi mladi nema šanse da se okrenu selu kad im ministar šalje ovakve znakove,najbolje da se ja kandidiram za njegovu fotelju,težinu mogu brzo stići još samo da dobru stranku izaberem:finga::finga::finga:šala mala j.... politiku
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
počele temperature oko nule...
vrijeme je za kuvano vino

:partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dragi moji bjelovarčani
naime zanima me trgovina "masiva" u bj- treba mi kardan za cijepač- svrdlo
znači mora biti jak, načuo sam da su u masivi povoljni pa sad ako netko nešto zna neka slobodno napiše na PM ili ovdije, stranica im je za ku.ac dobro da imaju brojeve za kontakt, također me zanima njihova kvaliteta
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
meni je najjače bilo kada sam umjesto tečnosti za brisače nasuo rakiju :rolfer:
to je bilo ''ono'' doba kada takvih tečnosti nije ni bilo ili je bilo skupo da ja kao momčić nisam mogao da priuštim takav luksuz
nije bilo moguće proći pored pandura a da me ne zaustavi i da duvam onu sviralu od alkometra :lol:
a izraz lica od pandura kada vidi da sam trijezan , NEPROCJENJIVO :finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja mislim da imaju talijanske ali nisam dugo tamo zalazio jer mi se ferko ne trga,ja kod kuče od onih što imam ima svega od cerjaka ,talijanskih,ali nekao po kvaliteti ovi iz okolice Vrbovca po konstrukciji jako čvrsti i kada se koji od ovih korištenih skrlja kod njih se servisira:weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!! danas sam vozio skuta na -4 , NEPROCJENJIVO!!

samo se nadam da ima antifriz u sistemu, valjda su predvidjeli da će postojat mulci koji se voze na temperaturi ispod nule :lol:

savo, jesi to onu prvu rakiju kaj izlazi stavljao za brisače??!! i nisu se gumice otopile na brisaćima? :rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo.

Josix koliko slojeva robe si imao na sebi? :lol:

Bome gotovo toplo vrijeme, treba pripremiti topliju odjeću:?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
skijaške:
hlače
jakna
rukavice
i potkapa ispod kacige

2023.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh