• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dooobbbbrrrooojjjuuutttrrroooo ...... idemo buđenjeee ...... treba nešto raditi :rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aaaaaaa, kaj galamiš tako rano jutro

budilica zvonila u 5:30, a ja se ustal u 6:05.... koji sam ja car...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma danas neču niš delat,čak sam ostal do 6:30 u krevetu.

nego Žuti si ubol kaj kad si tak dobro raspoložen:mrgreen:
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Juuuuuuuuutrooooooooo radnici i privremeni neradnici!!
Ja se tek sad probudih al sve je još uvijek po planu i propisu, danas se češnjak sadi :supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas ne mogu doći sebi jer sam jučer čuo na jednoj radiopostaji našeg načelnika kako je napričao svega i svačeg,tipa onog kako je nama dobro i da svega imamo,ne možeš vjerovati koje blesavoće i onda jutros naj novije odu naši socijalni slučajevi po 950 kn pomoći za ogrijev za zimu a u selu ih ima oko 80,zemljo Hrvatska ,Grčka za nas bude milo janje:confused:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
paz njega u 9 se digne,i sad bi išel nešto radit ma vrati se i spavaj dalje.
tak mislim da bum i ja to napravil
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ajkula aj otiđi do takvog socijalnog,il nezaposlenog pa mu reci da ide delat stobom u šumu il nešto drugo i da mu platiš 25kn/sat plus 2 gableca i cuga.da sam tražil da idu đabe prije bi ih nagovoril
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
potpisujem!!

mislim, ima ljudi koji traže posal i prihvatit će bilo kaj, ali ima ljudi... jadna im mati...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
80% kod mene si ljepo raspodjeli sve što dobiju kroz mjesec i jebe se njemu za nečije sijeno,drva, kukuruz i nešto slično jer pojedinci u jednoj kući natuku i 5000kn a ja znam koliko moram mljeka proizvest za te novčiće i nedaj bože da takve osobe negdje pokušaš spominjat,odmah imaju pravo na socijalnu zaštitu i prava veča od zaštičene životinje:madmana:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
prije sam i radil+svinje+šuma il nekaj sam da zaradim još koju kunu.
a njih gledam kak ti socijalne slučajeva,sam kukaju a kda im daš da si zarade popljuju te.svak čast starima il bolesnima.
al potpuno zdrav i rađe doma sjedi za 900kn i pljuje po državi poslodavcima i sl.nego da si još zaradi i na crno nebitno,bitno je d mu čovjek plati za to kaj je radil.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
dobro jutro :?
šta ste se raskukali ovako rano , ajte nazad u krevet :axe:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj si ti u BiH u nekoj drugoj vremesnkoj zoni kad je još jutro?!?! :rolfer:
spiješ ko lički medved :D
nismo valjda preglasni pa smo te probudili :blackeye

daj još jen PAN s bezakoholnom rakijom za savu!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
daj jednu i meni da probam tu rakiju:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Viđe njih kako su veseli danas :D a ja se jedva držim :?

Jučer buđenje oko 10h, a danas u 3:30!!!

Došao novi vozač kamiona za distribuciju koji nema pojma gdje je što pa sam mu bio turistički vodić :lol:
Kaže šef ne brini neće on rano doći, a vozač u 3:30 me zove na mobitel i kaže ja sam na naplatnima u Karlovcu, tko tu koga .... :rolleyess:

Al dobar vozač. Za upoznavanje me častio s kavom, pecivom i duplim pelinom:rolfer:

daj jednu i meni da probam tu rakiju

I ja se javljam da probam tu rakiju :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dečki, samo otvorite pipu u kuhinji i eto bezalkoholne šljive,
ili kaj si zamisliš :lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
je sad bi več pasala druga kava,a valjalo bi i neke kratko prije jela jel uskoro treba nekaj ič jest.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ja stvarno neznam šta vidite u tom alkoholu , niko ne pominje tako dobre sokove
recimo probao sam sok od cvekle (domaći naravno) i nisam uspio da pogodim od čega je , inače cveklu ni ne jedem niti je volim
ali sok je bio za 5++
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nije alkohol za svakoga, pogotovo ne za agresivne ljude...
a sokovi ak nisu domači, onda su koncentrat i hrpa šečera, ne hvala... rađe vodu popijem

a sok od cikle je izvrstan ako se doda malo crnog vina , mmmmm :drinkers:
zrdavo, ukusno, i preporučljivo za žene jer ima hrpu željeza, a crno vino hrpu antioksidansa....
 

Najnoviji postovi

Na vrh