• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
pozdrav radni narode...
kod mene teku pripreme za feštu,žena slavi imendan,a i usput ide testiranje novoga roštilja....:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa kolega mtd sretan imendan boljoj polovici ,i pazi da ne preforsiraš taj roštilj sa papicom:partyman::drinkers::drinkers:
 
G

GROF

Guest
., lip VAM pozdrav dragi moj forumski svite!., evo svrati ovde da VAS sve skupa lipo pozdravim, LIPO VAS za čitat!!!, čitamo se ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav Grofe,dali ti to negdje između kakve fešte da uhvatiš malo odmora ili si se ljepo uvalio kraj tople peči pa pustio misli na sobodu i uživaš u životu:partyman::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav dragi moj forumski prjatelju!

:partyman:
pozdrav Grofe,dali ti to negdje između kakve fešte da uhvatiš malo odmora ili si se ljepo uvalio kraj tople peči pa pustio misli na sobodu i uživaš u životu:partyman::partyman::partyman:

., ... pa sve pomalo!!! :drinkers: ..., :gitarist: ..., :partyman: ..., uglavnom uživam u životu!!! :D ..., jedan život imamo!, uživam u sitnicami, sitnice život značidu!!! ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
dobro juutroooo.....
brrrrr,vani je laganih -2,a bijelo ko da je pao snijeg,a krevet topao.....:lol:

hvala ajkula...

mali ispravak,bilo je -5 stupnjeva....
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
vrijeme je za jutarnji antifriz....:lol:....:drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
šta je , šta ste se stisli :D dosta je bilo i sunca
neka je bijelo pa makar i mraz bio :partyman:
 
H

Hrvach

Guest
:rolfer:povratak otpisanih...:rolfer:
Nakon duge i teške borbe po zagorskim bregima i podrumima, vraćam se na forum. Bilo je teško i napeto, dobro da smo živi:partyman::drinkers::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
kolega :scratch meni kako se čini tebe često hvata sesija lutanja :rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
hahahahahha Ne čini se nego je istina. Doma sam samo preko tjedna, a kad dođe vikend selim se u toplije krajeve ko ptičica :p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ti si meni sumnjiv,da ti ne ideš u treču smjenu u nečiji topli krevet pa odbaviš vikend i korisne sporedne stvari a još tome i dnevnica i gablec padnu[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gb2lh969_0I[/YT]
 
H

Hrvach

Guest
:prayer: Nemam ja posla s (m)udatima.:mrgreen: Mene više od muževa muče ljubomorni i zajebani tast i punica. Došlo je takvo vrijeme da se moraš više trudit oko punice nego oko cure. Kak je krenulo još će doć takvo vrijeme da ćeš morat prvo obradit punicu pa tek onda kćer da stara vidi jel to kvalitetna ili nekvalitetna roba. Znaš kak se veli za te stare "Iskustvo stekla-sram izgubila:axe:"
 
G

GROF

Guest
., tvoje pismo uvijek čitam sa radošću!!!

:prayer: Nemam ja posla s (m)udatima.:mrgreen: Mene više od muževa muče ljubomorni i zajebani tast i punica. Došlo je takvo vrijeme da se moraš više trudit oko punice nego oko cure. Kak je krenulo još će doć takvo vrijeme da ćeš morat prvo obradit punicu pa tek onda kćer da stara vidi jel to kvalitetna ili nekvalitetna roba. Znaš kak se veli za te stare "Iskustvo stekla-sram izgubila:axe:"

., svaka TI čast na lipim besedami u vom tmurnom vremenskom životu! :prayer:
., e DA!., baš si orginalan, svojstven i duhovit na sebi svoj način!!!., fala TI mladi forumski prijatelju doneba!., aj Bog!, čitamo se ... :supz: ...

., lip pozdrav svim članovima foruma - pogotovo bertijašima!.-
 
H

Hrvach

Guest
Fala grofe!!Drago mi je to čuti od uvaženog i starog člana:prayer: (ne mislim starog po godinama :mrgreen:) Moramo uvest malo zafrkancije i veselja na forum. Dosta i previše je toga da smo ljuti jedni na druge,ovo bi trebalo biti mjesto za opuštanje i rekreaciju, a ne za živciranje:madmana:. Kad bi svi bili službeni i nabrijani jedni na druge, ne bi palio kompjuter prije nego popijem Normabel pa onda na forum. Ovo je poljoprivredni forum,ali se isto tako se raspravlja o svim temama vezanim uz sve i svašta. Nismo u saboru da samo čekamo kad će ko koga zajebat i replicirati ga. Normalno je da se događaju trzavice i svađe,ali onda treba gledati da se preko toga čim brže i lakše prođe.
Uživajmo na forumu! Ne sekirancija-Da zajebancija:supz:
 
G

GROF

Guest
., DA!, fala.-

Fala grofe!!Drago mi je to čuti od uvaženog i starog člana:prayer: (ne mislim starog po godinama :mrgreen:) Moramo uvest malo zafrkancije i veselja na forum. Dosta i previše je toga da smo ljuti jedni na druge,ovo bi trebalo biti mjesto za opuštanje i rekreaciju, a ne za živciranje:madmana:. Kad bi svi bili službeni i nabrijani jedni na druge, ne bi palio kompjuter prije nego popijem Normabel pa onda na forum. Ovo je poljoprivredni forum,ali se isto tako se raspravlja o svim temama vezanim uz sve i svašta. Nismo u saboru da samo čekamo kad će ko koga zajebat i replicirati ga. Normalno je da se događaju trzavice i svađe,ali onda treba gledati da se preko toga čim brže i lakše prođe.
Uživajmo na forumu! Ne sekirancija-Da zajebancija:supz:


., apsolutno se slažem i potpisujem!!!... :supz: ...

., aj kad si u prolazu., javi se pa da se počastimo uživo kod CRNE MAČKE!!!...
 

Najnoviji postovi

Na vrh