• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Dobro jutro radni narode , jutros - 3 ° C , malo toplije nego jučer ali opet

Kolko ja vidim kroz prozor nema mraza. Ali svejedno ce mi trebat kapa sad vani. Ma samo nek je oko 0 tak je najbolje za ovo vrijeme.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro! Magla na kvadrat i mraz, a temperatura -4°
Oni koji trebaju ići van neka se dobro toplo obuku, a ja ću ostati u toplom krevetu :mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ljudi dragi sad 4 mjeseca duge gače,rukavice,šubare,nakurnjaci,kuhano vino sa cimetom,topla peć,vruča žena to vam budu glavni akteri događanja u ove dane[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TyAWbzKPB7s[/YT]
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro forumski svite!., evo kad već divanite o zimi?!., kodmene u Liki - moji Jezerani!, - 8 !!!..., jutros u 04.30 sati.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, al Gogi (ženin Golf 4) tuče, čuje se svaki ventil kad je minus temperatura :)

nočas sam spaval ko beba, imam cabriolet kuću, a vani minus, crijep se mjenja, krov mi škrbav, valjda će danas poslagan novi crijep gore...

dobro ajkula veli, kuhano crno vino i nema zime, samo rumena lica :D
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Sad kada je hladno a mi upalimo Škodilak diesel (SDI bez turbine) cijela ulica čuje dok se ne ugrije :mrgreen:
A susjed ima Golf2 isto diesel on se još gore čuje :blackeye
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa gdje sad josix mjenjati krov sad več polako treba dimiti meso na tavanu ali oprezno:finga::finga::finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Riješit će dvije stvari odjednom. Sušiti i dimiti meso a usput prosuši građu i odmah zaštita sa dimom :finga::finga::finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja mislim da od Golfa II motor može poslužit i u traktoru! kaj taj štekta majke ti janje...

heeeeee, a kaj bi moji kad ne bi u zadnji čas, ili 5 min preko 12...
taman tjedan dana prije mesarije će bit novi crijep :lol:

stari krov je bio u takvom stanju, da bi ga pol metra snijega urušilo, tako da je bilo pod hitno za mjenjat... bila sušna godina pa smo se sjetili da piša na sve strane tek sad u jesen kad je ono jako padalo...

Riješit će dvije stvari odjednom. Sušiti i dimiti meso a usput prosuši građu i odmah zaštita sa dimom :finga::finga::finga:

krovopokrivači ljuti ko cucki, stara suha hrastovina, i u nju moraju čavle zabijat :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Pričaj mi. Kada smo radili knauf u potkrovlju bilo je svega. Građa od stare drvene štale, isto hrastovina. Spiganih čavala koliko hoćeš, na kraju smo sa bušilicom radili rupe pa čavle zabijali. Hvala Bogu knauf je sve sakrio :lol:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
Čiko jel to u škodi motor iz golfa 4 sdi 68ks, takvog i ja imam ali je u garaži,a kad nije ujutro se 15min čuje jače od malog ursusa u sred zime,koda negdje grmi
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Joj ljudi pogledajte ovo da se malo nasmijete :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=_-XmEBCZCXA[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
aliz ato japanski dizeli pjevaju :supz: nema veze koliki je minus ili plus
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Čiko jel to u škodi motor iz golfa 4 sdi 68ks, takvog i ja imam ali je u garaži,a kad nije ujutro se 15min čuje jače od malog ursusa u sred zime,koda negdje grmi
Jeste 1.9 SDI 8)

Mora se čuti motor i osjetit svaka rupa na cesti za razbijanje monotonije u vožnji :rolfer:
Da vozim neki luksuzni auto u kojem se ništa ne čuje i osjeti ja bi zaspao za volanom ;)

ali zato japanski dizeli pjevaju :supz: nema veze koliki je minus ili plus

Jel to vrijedi i za tvoje ruske mašine, pogotovo za minus?:mrgreen:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o&feature=related[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Jeste 1.9 SDI 8)



Jel to vrijedi i za tvoje ruske mašine, pogotovo za minus?:mrgreen:

pa izdleda da vrijedi , oni tek pale i na bolesno niskim temperaturama , nikada nijedan nije osjetio čari boravka u garaži , nego stoje pod vedrim nebom
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
tako je savo, da ne bih još radil garažu i ložio preko noči da se traktor ne prehladi:mrgreen:
jutros sam palio usronju, bilo -2, natočio mu vruču vodu u sistem i ostavio 8 min da ga ugrije i da vidiš veselja, hebo i grijače i kurblu:supz:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 6 ° C , već mi je dopizdila zima ... ,a još nije ni počela :mad::mad:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dooooobrrroooo jutroooo,:rolfer:

kaj kukaš od ranog jutra,kaj misliš cijeli dan bit mrgud.
 

Najnoviji postovi

Na vrh