• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo lete vrapci i gdje koji još živuči fazan:finga::finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa ta magla nije ni prošla od jučer!

dobar jutar želim!

bit će ovo zanimljiv dan...

Đurđa daj kavu i konjak!! :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro! Temperatura -3° a magla i dalje traje još od zadnjeg javljanja :roll:

Durđa daj i meni isto što je gospodin iznad naručio samo sve zajedno njemu naplati :mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Karlovačka ekipa obavijest. Iz Turnja prema Kamenskom na desnu stranu ispred jedne kuće novi Fendt :prayer:, nisam ga slikao :madmana: (nadam se da će biti kasnije kada ponovo prolazim)

Edit:
Evo slike
 
Posljednje uređivanje:

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Oj birtio!!!!

A sad možemo u birtiju na :drinkers: , Gnoj (đubar) je na polju (njivi) 18 prikolica! Sve ručno jer mehanizacija do nas nije još došla! Hahaaa :mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
joj joža sad sigurno mirišite da konobarici klecaju koljena:mrgreen:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Je.....Jee!!!!! Moš mislit ! A to ti je tak kad seljak dojde v birtiju! Ajde :drinkers:
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro želim radnom i neradnom Narodu sa foruma!

., aj konobarice daj cugu za sve!

., evo na voj zim laganoj; minus 7 u mojoj Liki - Jezerani!, dobro bi došla domaća rakijica izmedju ostalog., odma se bolje vidi iz ve magle ., ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! Sve bijelo, a temp -4°. Magla mi lagano ide na živce :twisted:

Počela kampanja, na tržnici štandova koliko hoćeš. Za doručak grah, za desert kava i jabuke a promidžbeni materijal sam uzeo za čitanje i brisanje kada :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
hej evo i mene, za danas dosta kolinja ,kod tasta smo jednog krmeka od 300kg humano uspavali i rasturili u komade a sutra budem glavni od kobas ,treba to dobro odvagnuti da se ne bi slučajno bacilo,večeras je dobro, zagubila se magla nekud pa je baš ljepa noć ,nešto neče prst po kompu ,idem ja na spavanje da odmorim umornu kičmu,vi nočne ptice ugodnu noć želim a ostatku forumaša veliki pozdrav:partyman::partyman:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Jutro ili dan,kako kome.
Vrijeme je da se ode nekud nesto pojest :D
Po mogucnosti janjetina :rolleyess:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo taman malo pridrijemo pa sad bacio nešto u kljun, nahranio mačka...
danas nema nikog...nema ni ajkule...nije valjda svoje prste u kobase pretvorio:axe:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a ne kobasice su na hlađenju u tastovoj pušnici ,čuvam ti ja prste ko zmija noge nisam ti ja nagal za posao ja se držim one da nije posao zec,malo hladunjavo pa valjda se večini drijema ili su po kakvim feštama ,sad sam se riješio tih poslova do 1 mjeseca jedino kakvog praščića još za Božić smaknut i dosta kolinja za ovu godinu ,radije bi vozio gnoj nego bio u kolinju:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh