• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bok ljudi, mraz do jaja, idem u novu liniju da se malo razgibam i ugrijem
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!!
gledal sam jučer tekmu kod prijatelja mrzlopoljaca u birtiji, i sva sreća kaj je bio fajrunt, jer ne znam kad bi inače doma došal....
:partyman:
:partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
pa i moj je usro danas upalio, je bio u šupi ali baš ne nekoj, bilo je -6 i kresno je iz prve bez vruće vode i grijača odmah povučeš ručicu do kraja a ne držat ručicu da ugrije pa ti ruka utrne.
 
H

Hrvach

Guest
Hej evo me moji stari (forumski) drugovi.... Danas cijeli dan kolinje pa nisam imao vremena za forum niti ništa. Pozvao bi vas na rakiju ali znam da imate obaveza pa vas nisam htio zamarati s tekućim pitanjima:mrgreen::mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
pa ''zamori'' nas onda sa nekim dobrim kulenom ili kobasicom

evo dobrovoljno se javljam da nekome dodjem u goste na degustaciju kulena,kobasice i čvaraka ko je u pograničnom dijelu u slavonskoj županiji :mrgreen:
hdje je sad onaj @hrvoje :scratch
 
H

Hrvach

Guest
Eeee savo ja sam ti u pograničnom dijelu sa slovenijom,a ne slavonijom....A za degustaciju se lako dogovorimo, hvala bogu ima poljoprivrednih sajmova pa se na jednom možemo vidjeti i degustirati vino i kobasice :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
može nije problem , ovaj Gudovac nisam mogao doći nadam se da ću nekako za sledeći biti malo organizovaniji
zato i tražim vezu u Slavoniji da bi i na sajam mogao nekako da uklopim prevoz , pošto meni do Bjelovara puno daleko da podnesem troškove puta

i loše sam se izrazio , moram preformulisati :mrgreen:

evo dobrovoljno se javljam da nekome dodjem u goste na degustaciju kulena,kobasice i čvaraka ko je u pograničnom dijelu u slavonskoj županiji
hdje je sad onaj @hrvoje
evo dobrovoljno se javljam da me neko pozove u goste :mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Pozvao bi vas na rakiju ali znam da imate obaveza pa vas nisam htio zamarati s tekućim pitanjima:mrgreen::mrgreen:

Pristav rakiju i čvarke, dolazim za sat vremena:mrgreen:

P.S. Da ponesen kantu za mast? ;)

evo dobrovoljno se javljam da me neko pozove u goste :mrgreen:

Daj zapiši i mene :mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro radni i neradni narode.

-5,gusta magla,vidljivost 10-15m.
a čini mi se i leda da ima,lagano bez žurebe.


savo ak treba veča kilaža javi.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro! Radni dan treba ići raditi :mrgreen:

Temp -4°, a magla jaka da se ništa ne vidi kroz prozor :shock:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Zašto je to važno:scratch 65kg žive vage :lol:

kako da nije važno , da se ne desi da stupim u koaliciju sa nekim koji ima 150 kila
šta će onda meni da ostane od silnih posjeta :rolfer:
ovako , 65 prolazi , dolaziš u obzir :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fuj večeras se navukla magluština da se ne vidi između dve bandere ,dobro da ne moram nikud sa autom ,a sutra moram sa traktorima na regu, nebudu ovi što dolaze na tehnički vidjeli ni traktor a kamoli brojeve šasije:finga::finga::finga:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Da jbt,ja veceras izasao van u nekoj jakni malo tanjoj i vracam se nazad kad ono hladno sav sam se smrzo.

Kazu da je snijega bilo u Zg danas,kod Vas?
 

Najnoviji postovi

Na vrh