• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Evo ovako uz pivicu da se pohvalim društvu danas sam prvi puta jaho svog Arapa! :gitarist: :drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svaka čast,konj je za mene plemenita životinja ali ja imam nočnu moru jad ga vidim,imam osječaj da bude zinuo i odgrizo mi glavu,ali ako se popravi situacija imam plan kupiti neko ždrijebe jer žena i klinci vole konje,ako se odlučim šta kupiti muško ili žensko i koju pasminu:partyman:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Meni su posavci po osobnosti ,karakteru i izgledu savršeni konji. Ali spletim okolnosti nabavio sam arapa kastrata za jahanje savršen konj Ali samo za jahanje jer od njega nike druge koristi! I sad razmišljam o još jednom arapu! A možeštam u mojem profilu pogledat sliku!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao ljudi ,dobro vam ovo nedeljno jutro ,sad idem malo da pogledam ispod očnih kapaka, nočas se majstor skanto preko puta moje kuče,dok je došla hitna i murija sve obavila več je bilo pola tri tako da sam malo vatao sna ,nadam se da će Robi ,ovaj što se skanto izvući živ jer čujem da se je dobro pokrljo:confused:
 

joža

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
247
Alkohol i brzina! Nikad nisu dobro došli kod vožne! a i dečki znaju bit jako hrabri polože ispite dobiu dozvolu i samo gas i onda tres..... eno ona trojica nedugo kraj ivaniča što su poginula ni jedan 20g. nadam se da če se ovaj tvuj izvuč nek mu je sretno! A poslije pamet u glavu!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
koliko sam načuo 11 rebara valjda napuklo,napukla lubanja i nagnječenje kičme strava ,žao mi je čovjeka ali svi mi kad sjednemo za volan neznamo šta nas može snači,najgore je to što u večini slučajeva naj.onaj koji je normalno vozio al se našao na krivom mjestu u krivo vrijeme:axe:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
odoh ja zzzzujati , sutra ustajem u 4:30 idem nešto prevoziti do 8 pa onda u šumu , moram se malo odmoriti :(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas pale svijeće ,preko puta moje kuče,onaj Robi otišao svetom Petru za dostavljača,nije imao sreče bolje da se zabio u moje bale sjenaže nego u agacijev panj star 30 godina ,žilav panj samo otpo komad a kombi kao da je prošao ruke terminatora:!::scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
šta je ljudovi,ubija vas vručina ili more brige razne,šta se može protiv vremena se ne može doći če i zima, raj bar za mene ako ti je hladno malo se bolje obučeš ,malo ložiš u sušari pod kobasama,malo karta malo šuma divota a danas jedino u podrum tamo se da preživjeti, jadne krave ubija ih ova sparina one si nemogu nikako pomoći ,mi barem ohladimo pivu i potražimo debeli hlad,nemojte nočas biti nagli kod boljih polovica da vam termostat ne zakaže:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh