• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Limunada......dobro jutro radni ljudi.
Danas počinju Zrenjaninski dani piva.....Balašević ima koncert i piva u izobilju....odoh ja tamo, lakše se podnosi ova vrućina :drinkers:

Da,Balas vama pjeva besplatno... tako da ti samo treba dinama i € za :partyman: ,a pjesme ce biti i vise nego dobre...
da sam blize iso bi
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Da,Balas vama pjeva besplatno... tako da ti samo treba dinama i € za :partyman: ,a pjesme ce biti i vise nego dobre...
da sam blize iso bi

Sreća pa nisi bliže, pa da se zaj...š.Usrali su sa ozvučenjem, ništa se nije čulo, a na prostoru gde se održavao koncert, bila je neopisiva gužva.
Ja sam odustao nakon treće pesme.......baš sam se razočarao u organizaciju.
Okupe vrhunske izvođače,a štede na ozvučenju.U nedelju nastupa Masimo Savić, ali mislim da neću ići.....šteta.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
radler :scratch šta je to ?

Način kako uništit pivo limunom i ostalim sokovima pa bude oko 2% alc..

S sprajtom je panaše, itd..

Oni koji ga piju imaju izgovor da to nije pivo za *******, nego limunada za jebače..

Onaj istarski mi je ok, nije sladak ko ostali, drže ga u trgovini 20m od mene, i pakiranje je po 2l.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u večini slučajeva slušam ministra zdravstva izbjegavam sunce od podne do 16,obavim sve do podne i tek poslje 4 ide se u pripreme za kravice,jedino neslušamo ministra zbog vode jer u našem bunaru ima dosta kamenca pa se držimo radlera ili običnog Pan piva:partyman::drinkers:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav za društvo, kako izdržavate vrućinu?

.....za popizdit je :madmana::madmana: , imao sam osjećaj da je kod nas danas bilo + 50° , da imam mozak mislim da bi mi prokuvao :rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
neznam zašto ali kod vas Slavonaca veča žega nego na moru Osijek ili Brod samo se mjenjate po vrelini dana,trbala bi država isfinancirat nekoliko podmornica za vas i prek dana u dubinu rijeke,malo šale al kažu večeras samo valjda sutra jo ovaka vručina za popizdit pa stiže ispod 30 uživajte u ostatku noči uz neki ventilator i dobri komad ženske da bar ona vam stvara propuh ali ne prejako da vas ne uhvati kičma:rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Pozdrav za društvo, kako izdržavate vrućinu?
gdje ti vidiš vrućinu kod mene pada snijeg :rolfer: :lol:


a probao sam večeras ovo čudno pivo , neznam koje je marke (bolje rečeno zaboravio sam) imalo je ukus jabuke i 4.5%alc , mogu vam reći da ima sasvim dobar ukus jer ono ''pravo'' pivo je za mene mnogo gorko , ovo već može da se pije :partyman:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ima jedno godina dana,ja se nasiko tog somersby-a i vodke ala glava ujutro veca od bundeve ...ali to je:supz:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
axaxaxaxaxa pa znaaci meni treba sleper somersby-a da me uvati axaxaxaxaxaxaxaxaxa..... zezam se probo sam i njega i jelen sa tim okusom limuna i nije lose da se pije po ovoj vrucini jer pivo ubija,smlati cojveka i opasno ga piti,a ono vec godi.............ubija zedj nevidjeno....
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
neznam zašto ali kod vas Slavonaca veča žega nego na moru Osijek ili Brod samo se mjenjate po vrelini dana,trbala bi država isfinancirat nekoliko podmornica za vas i prek dana u dubinu rijeke,malo šale al kažu večeras samo valjda sutra jo ovaka vručina za popizdit pa stiže ispod 30 uživajte u ostatku noči uz neki ventilator i dobri komad ženske da bar ona vam stvara propuh ali ne prejako da vas ne uhvati kičma:rolfer:

.... pa po ljetu najveća temperatura je obično u Kninu , pa odmah dolazi Brod ili Osijek , a po zimi ti je najniža temperatura Zavižan , Sljeme i opet Brod ...., bilo ljeto ili zima mi uvijek naje..mo :mad::mad:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj ljudovi sad došao sa sinom sa županijskog natjecanja orača u Novoj Rači bilo je za krepat ,jadni ljudi su zakuhali a konji jedva preživjeli,pijača topla pa mi digli sidro i u bazu u hlad,tamo hladan Pan i odmor do odlaska u štalu,jebi ga sad čujem da najavljuju nevrijeme za sutra na noć,opet budemo nažuljali neko preveč neko nimalo ah takav je život nas umjetnika:weedman:
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
šta je ljudovi,ubija vas vručina ili more brige razne,šta se može protiv vremena se ne može doći če i zima, raj bar za mene ako ti je hladno malo se bolje obučeš ,malo ložiš u sušari pod kobasama,malo karta malo šuma divota a danas jedino u podrum tamo se da preživjeti, jadne krave ubija ih ova sparina one si nemogu nikako pomoći ,mi barem ohladimo pivu i potražimo debeli hlad,nemojte nočas biti nagli kod boljih polovica da vam termostat ne zakaže:axe:
Daj kravicama Karlovačko Relly - bezalkoholno je a ima i kvasca (po staroj predaji moje bake; od kvasca rastu cice; ne bi to bilo loše za kravice). Ha, ha....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ako im narastu veče cice tko to bude podojio a i mljekarama netreba previše kad imaju iz uvoza jeftinije(tako bar oni kažu):axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh