• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas samo sijeva kao i prošlu noć,toliko pada da nebi ni papir se na zemlji namočio,a šta se može bar se da naspavati po noći:partyman:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
kod nas prekljuce,u noci opasno nevrjeme kise je bilo dobar pljusak ali kratko jedva sat vremena,a bilo je jake grmljavine jednom covjeku je pogodio grom u stalu i izgorela je sa masu sjena u njoj eto stete........
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , počinje novi radni tjedan ..... idemo raditi ( normalno , oni koji su noćas radili , idu kući na zasluženi odmor ) prvo kava , a onda na posao .

Pozdrav svim frorumašima :partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav društvo, *ebena tema, tek ju sad vidio!!
je, baš fali nekakav chat, ovo je dobro...

imam poruku za sve vas kaj vam vrućina neda mira, samo za ekipu, jedna od naših humorističnih susjeda:

Živjeli!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AyacAhCt_aQ[/YT]

eh da, i od kad sa motorom idem na posal, samo radler!!
a kad se stacioniram doma, samo gemišt :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Za pijaču,,,ako si želiš slabo,,,radler,,,a ako si želiš dobro,,,,,,gemišt.............:mrgreen::mrgreen:
Ovi su prehebeni..:prayer::prayer::shock::weedman:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Pozdrav družino kako izlazite na kraj sa sušom kod mene sve izgorelo čini mi se kada bi kiša padala 7 dana nebi bilo dovoljno koliko je zemlja žedna.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nikako ,sad kiša može samo pomoći da se dobro uzore za ljulj ili kakvo drugo sijanje,kukuruza šta bude biće ,još možda obične livade nešto dadu u kasnu jesen sve u svemu sjebala seljaka ova godina gore od naših političara:madmana:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
za kišu je kasno , kod mene je sve spaljeno tako da ništa nemože da pomogne
evo upravo je kiša padala nekih 10-20 minuta i to je sve , nije pošteno ni prašinu pokupila :blackeye
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro....fino osvežilo, za useve kasno, ali bar mi možemo disati :partyman:
 
M

MOCO

Guest
eto meni je na ovoj suši uspjelo sjeno pokisnut!! nisam mogao balirat koliko je bilo suho pa se drobilo u prašinu, a sad opet nemogu jer je mokro, sad još treba da pocrni:supris:

a palo je toliko da nije dovoljno za uljanu repicu sijat, a opet toliko da je sjebalo sjeno- taman kak treba:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
uf, već je dobar dan, a ne jutro :blackeye
evo nama malo osvježenja...
uzel sam zimsku jaknu za na motor danas :oops:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Eto dobili nasi nogometasi,a palo i nesto na kocki 8)

Vani zahladilo ovako preko noci bas mrzlo. Jos malo i lozit pocet :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ma meni i dalje vrućina :mad: skoro sam došao sa folklora i evo hladim se SPRITEom :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
'jutro , kod mene je ''operacija šljive'' prošla , još malo pa ima da se peče
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro, svako jutro!
kod mene operacija pacjenti... :(
spava mi se danas, jedva sam se probudil... i ne nisam sinoć zaljeval!!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ma meni i dalje vrućina :mad: skoro sam došao sa folklora i evo hladim se SPRITEom :partyman:

:eek:, još imaš vremena da se baviš: "horom u kulturno umjetničkom društvu"..??:mrgreen:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H301qEFc3Ek[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
:rolfer: ali imam samo traktor , nemam kombajn i onaj cirkulator :rolfer:
onda može , jel ?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
:rolfer: ali imam samo traktor , nemam kombajn i onaj cirkulator :rolfer:
onda može , jel ?

Ne bih znao...:scratch...znam da imaš kalač i utovarivač, i onu, onu motiku:rolfer:

veeeeeee, još dva pacjenta, pa u podrum!!

Hm...:scratch, obićno je patologija u podrumu...opet je bilo previše Tesla:finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh