• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! Temperatura -2°C i magla da se opet ništa ne vidi :shock:

Radni dan treba ići raditi :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobar jutar!!
Neko afto ZG registracija poljubilo gradski bus u dupe na vrhu Švarče u sred križanje...

zato oprez ko vozi, magla plus sklizak kolnik pluz nervozan vozač ili pospan, opasnost u prometu!!

idem do aparata da mi smješa onaj otrov...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kad sam ja išao na posal bilo ti je ko na ovoj prvoj slici,
bus i bijeli auto iza njega... kamion je bio na semaforu jedno 4 ili 5 m iza njih,
nisam vidio da je razbijen pa nisam ni obračal pažnju na njega...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
a kaj će biti kamionu,kako vidim na slici,po prikolici bi se reklo da je bil šumarski kamion...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je šumarski je sigurno, samo mi nije jasno zakaj je prikolica otkačena...
 
G

GROF

Guest
., točno! ...

grofe
ali kažu da je u neradu blagostanje


., je DA, točno!, potpisujem., tako je navek bilo i biće, ALI kako za koga???!., i dalje pivamo, celi Božji! dan magla, magla svuda oko nas!.-

., alo Djurdja!, tvoju TI minutu., daj još jednu rundicu za kraj i niš nepitaj., za kog?., pa za ono društvo iz ćoška!, ... :gitarist: ...

., aj Bog!, da delo ne trpi, ajmo delat!!! ...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
., je DA, točno!, potpisujem., tako je navek bilo i biće, ALI kako za koga???!., i dalje pivamo, celi Božji! dan magla, magla svuda oko nas!.-

., alo Djurdja!, tvoju TI minutu., daj još jednu rundicu za kraj i niš nepitaj., za kog?., pa za ono društvo iz ćoška!, ... :gitarist: ...

., aj Bog!, da delo ne trpi, ajmo delat!!! ...

slažem se sa tobom Grofe
kako za koga !!!!!!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kako dobit ovakav posal??!! :vragek:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4PiwNWZsiM0&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa gdje bi sve te životinje živile ako se nebi malo tamanile,uh al ih bude ovih dana po galgama visilo,mljac domače kobasice i čvarci[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ba_Dfwn0qHs&feature=related[/YT]
 
H

Hrvach

Guest
Hrvatska je najljepša u zoru.... Je p.m. kad se magla ne diže od jutra do sutra. Svaki put "molim" kad čujem tu reklamu.. Daj bože da ti izbori prođu da mogu na miru uključit televizor dok jedem,a ne da mi presjedne dok ih vidim na svakom programu. Birtijaši kaj vi mislite o tome?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ljudi se bore za svoje radno mjesto
što drugo reći eto samo mi nije jasno zašto se toliko trude za tako mizernu plaću u saboru
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Hrvatska je najljepša u zoru.... Je p.m. kad se magla ne diže od jutra do sutra. Svaki put "molim" kad čujem tu reklamu.. Daj bože da ti izbori prođu da mogu na miru uključit televizor dok jedem,a ne da mi presjedne dok ih vidim na svakom programu. Birtijaši kaj vi mislite o tome?

Blago vama, kod vas se završava.Ovi naši lopovi se tak sad zaleću sa laganjem i slikanjem.
 
B

BAGERISTA

Guest
Hrvatska je najljepša u zoru.... Je p.m. kad se magla ne diže od jutra do sutra. Svaki put "molim" kad čujem tu reklamu.. Daj bože da ti izbori prođu da mogu na miru uključit televizor dok jedem,a ne da mi presjedne dok ih vidim na svakom programu. Birtijaši kaj vi mislite o tome?

potpisujem,,,,,,bi rekli ovdje na forumu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh