• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
LAko je onda ne bilo biti u dugu....uvoza skoro i nije bilo, i što je bilo plačao si još jednom državi....a ako nečeg vitalnog nije bilo, znamo kako se to riješavalo.....
restrikcie struje, plina, goriva...bananu i naranču sam vidio samo u crtiću, umjesto kave, cikorija ili šverc..stvari koje su danas ne zamislive.....napominjem, da niti danas nije dobro:confused: i tek ćemo vidjeti kud će nas to sve sranje odvesti..
Puno puta si mislim, kakva bi sitacija bila npr sa mobitelima...vjerojatno bi po licenci štancali nokije 3310, dok svjet čeka iphone 5icu:D
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro!

Opet magla a temp. -4°C. Treba ići nešto raditi...

Danas idem kod doktora tako da moram zaobići birtiju :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobar jutar!!

čiko, pa kaj opet?
hmmm, jel to doktor, ili doktorica? previše se ti meni muvaš po toj bolnici... :twisted:

u subotu dan odluke!! bar tak pričaju...
al kak je jedan dalmatinac rekal, hdz, sdp, hss, hsp, ....., isto sranje drugo pakovanje...

i to je onaj jal našeg društva, nemre na bolje dok ne budu sankcije ko u japanu i kini... kad ministar mazne lovu, s njim na vješala, a imovina državi... pa nek onda kradu... lova je sotona, kad tad te preuzme ako se nađeš u mogućnosti... samo nebo i remetinac su granica :lol:

e jesam se oraspoložio rano jutro, Đurđa, meni dupli konjak, i daj za ekipu!!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Bolje kineski model, za japanski treba imati časti.....političari su jedino nas u stanju natjerati na harakiri:!:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čiko, pa kaj opet?
hmmm, jel to doktor, ili doktorica? previše se ti meni muvaš po toj bolnici... :twisted:

u subotu dan odluke!! bar tak pričaju...

Da je doktorica u pitanju nebi se bunio ;), išao produžiti sanitarnu. Bilo bi zanimljivo da me doktor pita jel sam zdrav, a ja odgovorim: Gospon doktor, hik, z menom je sve v redu, hik-hik, i pritom razmišljam u kojeg da gledam lijevog ili desnog a isti su mi, zato danas štrajkam :rolleyess::lol:

Što se tiće izbora do subote tko me više podmiti (mito i korupcija je sad u modi) za njega ću glasati :weedman:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Prema podacima iz Novosadskog lista Dnevnik od 27.11.2011 u vreme raspada SFRJ,spoljni dug te države je bio 22 milijarde dolara.Sad je dug svih zemalja koje su nastale na temeljima SFRJ ukupno 168 milijardi dolara.

Napredujemo :toimonster:

Nije. Ante Marković ga prepolovio. Sad kad pišu mediji o njegovoj smrti onda spominju kako je smanjio dug na 11 milijardi. Jugoslavija je nešto ne ponovljivo. Navodno Šveđani dan danas proučavaju Titov komunizam - socijalizam. Poz
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Jok, punim police za jednu hrvatsku prehrambenu kompaniju pa su me poslali da ju produžim ;)

znači,možda te vidim u kauflandu....:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
znači,možda te vidim u kauflandu....:scratch
128fs318181.gif
, ako četvrtkom vidiš specijalca koji vuče paletu i " biiip sve po spisku" jer je t.putnik opet previše naručio to sam sigurno ja :mrgreen:


P.S.
Ovim putem bi htio čestitati rođendan članu ~daniels2356~ kad nitko nije :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
128fs318181.gif
, ako četvrtkom vidiš specijalca koji vuče paletu i " biiip sve po spisku" jer je t.putnik opet previše naručio to sam sigurno ja :mrgreen:

:

onda idem četvrtkom u šoping i slušam od kuda se čuju biiiip....:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zime i umornih nogu ali kraj tople pečke i family je ok ,gostima daj jedan krašexspres ima kalcija da im kosti ne pucaju a i dobar je za njonjanje,adios odo ja u krpice:weedman:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Sama govna i beton :p Šalim se, evo učim za sutra i tak pomalo. A birtija, uh drugi dom :D
 
H

Hrvach

Guest
hahahah Kaj je tak loše da ima samo govna i betona :) Vi bar imate birtiju u centru sela,a i groblje je blizu tak da ak se ubiješ od alkohola ne moraju te daleko nositi hahahah
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Kaj i Podravci pijeju? Ja sam mislil da same mi Zagorci pijeme preveč.Pri nas je 0.5 u zraku a sad je megla.Si morete misliti kak je meni sad.::axe:
 
H

Hrvach

Guest
hahahah Mi smo takav narod, svi su dobro podmazani. A sad kad je zima ide alkohol u krv umjesto antifriza :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
A kaj ti je jen gemišt, jen gemišt je kak ti ništ... Pa nepem van i onda bum soka pil.. :p :p :p
 

Najnoviji postovi

Na vrh