• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Kod nas toplo,,,,,ujutro mraz,,,ali popodne ugodno,,,,,još kad se vari,,,majka............
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
DOBRA VAM VEČER,danas bio ponedeljak za podorati ,isplaniraš jedno a radiš sasvim deseti posao ali nema veza bitno da sam obavio pripreme sutra valjda bude laganini ali tek kad sunce grane,za kavansko društvo može jedna tekučina,tekučina je lokalni naziv za pivu i tonik ,fuj daj jedan radler za mene a ostatku daj po želji a račun stavi na crtu i pusti jednu laganu [YT]http://www.youtube.com/watch?v=bvRQ6tQuUR4&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
valj ići drijemnuti,evo jedne za laku noć [YT]http://www.youtube.com/watch?v=hhCuFHR2jrA&feature=related[/YT]
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , laganih - 6 ° C , vedro je , s obzirom da je minus duplo veći nego juče , podupati količinu atifriza u organizmu , zato dvije rakije i kavica
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro radni narode!!!., magla svuda, magla oko nas!, samo -1., ali zima, zima uh., smrzo se ko .ovn. ., aj Djurdja!, daj tu cugu za sve rano-ranioce, odvrni radio!!!...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Danas je dan Republike.....ja častim, za stara vremena....ko se seća znaće o čemu pričam.

Pozdrav za sve ranoranioce....:partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
HEhe, pravu si stavio, nema šta.....samo kaj joj je kontra smisao:finga:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Prema podacima iz Novosadskog lista Dnevnik od 27.11.2011 u vreme raspada SFRJ,spoljni dug te države je bio 22 milijarde dolara.Sad je dug svih zemalja koje su nastale na temeljima SFRJ ukupno 168 milijardi dolara.

Napredujemo :toimonster:
 

Najnoviji postovi

Na vrh