• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ajde da vas zamolim da linkove muzičkih numera stavljate u temu ''što slušate ...........''
jeste ovo birtija i poželjno je da su u njoj ponekada i zasvira, kao i u svakoj birtiji , koliko ja znam :prayer:
ali eto , makar smanjite malo , previše ste raspjevani :lol:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ma nek se ljudi vesele.
Nek bude pjesme samo,bolje tog neg neke kuke i motike :mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., dobro jutro želim moj forumski svite!

., aj Djurdja!, pijaču za sve moje bećarine., ... .,, uh, vani zima, zima, -4 jutros oko 04.25 h., nima sniga, malo maglice., ... ., mora se delat u ve rane sate sv.nedilje! ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
DOBRO JUTRO ,sveta nedelja treba samo naj nužnije ,sutra je novi tjedan pa treba napuniti baterije,pozdrav ekipi i molim čaj sa limunom za društvo;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jutro, momci...
Đurđa, može i meni čaj, al daj, donesi jedan Gastal i za glavu ak kaj imaš....i reci, boga ti, muzici malo tiše...:butthead:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nek đurđa malo odmori ,da ode u šoping i na frizuru evo došla je druga[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HIzfm7eC4V4&feature=related[/YT]
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=HAdNHTfZrLo&feature=related[/YT]
danas nema rada,,, odmor,odmor i samo odmor :mrgreen::mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Dobro večer birtaši, kafanđije i konobarice:prayer:. Jel ste se oporavili od vikenda i pripremili za novi radni tjedan?
Ovo veče pijem sve što teče (osim vode:mrgreen:)
[YT]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=oby6jyaHPFs[/YT]
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , idemo kava , rakija , na posao ....... - 3 ° C , magla je poprilično gusta :shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro...............svima,,kava za mene,,,ostalima isto.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro....hoćemo na posao ili da popijemo još po jednu :scratch
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Uff,evo sad je sjela niz grlo jedna rakija ljuta prije izlaska van na zrak.
dobro jutro svima :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar magloviti jutar!!!
bio dva dana u planinama, Samarske i Bijele stijene, prešli smo Vihoraški put, spavanje na Bijelim stijenama... ljudi moji, zvijezde ko kugle, sjajne, vedrao nebo... ma bajka...

nedjeljno jutro, sunce granulo, svjež prohladan zrak... milina...

Prošli kroz Matić Poljanu u Begovo razdolje, Hotel Jastreb, sunce i dalje, bilo je oko 14h...

Krnemo put kući, i već iza Vrbovskog magla na vidiku, žim smo došli do Rima, i tabele KARLOVAČKA ŽUPANIJA, magluština...

ponekad mi idu na jetru te 4 rijeke...

daj jednu za osvježenje, i dečkima isto!!
:partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo!

Opet magla treba biti oprezan :shock:
Može runda za sve. Ja častim, vi plaćate :finga:

Josix onaj povez na čelu prejako kao da ćeš nekoga sa pogledom prebiti :rolleyess:, a i fali ti kapa sa coflekom :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma di si već našo slike?
maznul sam ženi povez jer bi mi sinusi pucali kaj da je netko mene polomil...
u kapi bilo prevruće za hodat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh