• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo ja postim, za doručak češnjovke, za ručak češnjovke sa hrenom, za večeru piletina
 
H

Hrvach

Guest
Evo još jedan primjer zbog čega si sigurniji u traktoru nego u autu. Pa di ćeš s Peugeot-om protiv Fendt-a...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Ništa on če onda svima čistit.,,,,,...
Piće za svih,,:partyman::partyman::drinkers:
a,kaj da čistim par pahuljica kod tebe....:scratch...dežurali bi u konobi...:lol:
da se mene pita netreba ga prije 20.12 taman pred Božić da bude onaj pravi ugođaj.
i još si nešto zaboravio,miris pečene petošunke iz paca koji dolazi iz pećnice...

ma,đurđa,daj se makni od jose i donesi po pan....ali zlatni...
 
B

BAGERISTA

Guest
a,kaj da čistim par pahuljica kod tebe....:scratch...dežurali bi u konobi...:lol:

.

Naj se žestit,,,mtd-ac,,,:mrgreen:,ako ne prihvačaš šalu,,kaži i riješeno,,,da znamo dokle je granica,,,da ne bude poslje da sam pretijera..........:scratch.....

za konobu,,,navrati vrata su vajk otprta.....:partyman::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Naj se žestit,,,mtd-ac,,,:mrgreen:,ako ne prihvačaš šalu,,kaži i riješeno,,,da znamo dokle je granica,,,da ne bude poslje da sam pretijera..........:scratch.....

za konobu,,,navrati vrata su vajk otprta.....:partyman::partyman:

samo nebo je granica......:lol:
uh,žedan ko graba,dobro bi došao jedan pola-pola.....:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dečki pozdrav odoh ja slavit

ja već popil za tebe 3 gemišta, aj uživaj i nej se sekirat!!
to ostavi za drugu zimu i drugih 35m drvi :D

živio!!

:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
svaka čast dečki,vama dve tri kao jedna,ja totalno zakržljo po pitanju alkohola,več par dana imam neke želučane tegobe i danas odlučih malo domače rakije da ubijem tu virozu,mrknem cijeli 0,5 gadno ljute nemalo sam pao na pod ,dobro što je stolac bio blizu,definitivno nije za guske sijeno ali je bar rakija pomogla,pa budem još jednu pred spavanje pa šta bude:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo rokni jednu,,,,i ima da ti svi virusi izajdu,,,van.........:partyman::partyman::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jednu za pripremu terena pa drugu za klanje virusa i teću za imunitet, i ravno spat!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
jednu za pripremu terena pa drugu za klanje virusa i teću za imunitet, i ravno spat!!

josa,prvo pojedeš kocku čokolade da privučeš viruse,onda popiješ kavu da im se smrači,i onda rokneš jednu ljutu da ih pobiješ....:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajme, kaj si ti, goli kuhar? :lol:
mi o rakiji, a ti o delikatesama, nemoj pretjerivat :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa niste fer dečki,gdje sad nađete spomenuti čokoladu,sad nek idem u potragu po kuči dali se negdje skriva kakva seka ili bar ona za kuhanje,dao bog pa bili žedni u pola 4 ujutro:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako,,,prejako,,,da čokolada,,,pa onda kava,,,,i onda slomit ih.............:rolfer::rolfer::lol::lol::lol:

Da žedan u 4,,,ujutro:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da žedan u 4,,,ujutro:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Uh a šta mene čeka, danas jeo kuhani dimljeni buncek "maaalo" slan, trebat će ugasiti žeđ :roll:. Sva sreća vode ima u neograničenoj količini, jer ostalih tekućina više nema :mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
a ja jeo popodne na poslu lignje,al sam ih zasolio,malo mi uteklo.....:lol:

ajme, kaj si ti, goli kuhar?
bolje da ne probaš....:lol:

,dao bog pa bili žedni u pola 4 ujutro
voda je uvijek pored kreveta...;)..:lol:
 
Na vrh