• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ajmo ,... raditi ......, Dobro jutro , zadnji radni dan u tjednu ( službeno ) , onda idemo u čestitare ..., Sveta Kata ....., inače laganih 1 ° C , nema minusa , mislim da ništa ni nepada .....:roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobar jutar,,,,,,,;);) Kod nas je 3 u +
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., dobro jutro radni i neradni svite! ... ; 06:25 h

., aj daj cugu za sve pospane poljoprivrednike!., vani je zima jako., daj nešto ljuto da nas sve skupa ugrije!??? ...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro.

kaj kasnim,nema veze aj rundu ko kaj pije,

vani danas toplo,niš ne curi.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar!!
Sveta Kata snig pred vrata, a jedino je mtd spreman, ja moram danas lopate nać i podmazat :lol:

Đurđa, daj jednu za sve!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa on če onda svima čistit.,,,,,...
Piće za svih,,:partyman::partyman::drinkers:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
da se mene pita netreba ga prije 20.12 taman pred Božić da bude onaj pravi ugođaj.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobar dan ljudi,kod nas -4, magla.....ispada sitan sneg.....treba kuvati vino.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da se mene pita netreba ga prije 20.12 taman pred Božić da bude onaj pravi ugođaj.

e to, to!!
Božić je duhovna stvar i ne ovisi o vremenu, ali kaj je , je, da je bez snjega Božić u najmanju ruku , čudan...

Đurđa, ajmo sad kuvano vino, i evo ti dve litre pa skuvaj bez vode, samo cukra nabacaj i cimeta!

joj, dobim popizditis kad mi u bircu natoći pol deci crnog i onda deci i pol pare iz aparata za kavu, i to je kakti kuhano vino ?!?!?! :shock: :toimonster:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
joj, dobim popizditis kad mi u bircu natoći pol deci crnog i onda deci i pol pare iz aparata za kavu, i to je kakti kuhano vino ?!?!?! :shock: :toimonster:

E to je onda "popara":madmana:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! :mrgreen:

Evo i mene nakon 20 paleta i 17 tona robe, osijećam se kao da me netko :axe:
Vi pričate o Božiću i snijegu a trgovce već hvata predbožićna fjaka, naručuje se robe na kamione, ipak je to žetva sa največim prinosima u godini :lol:

Josa koliko košta to "kuhano vino" u bircu? Ima sad za kupiti kuhano vino, neko iz Deutschland. Moral bum kupiti da probam kakvo je :scratch
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
To misliš na "Glühwein"....to ti se stavlja najgore moguće crno vino, ali se zakamuflira sa brdo začina(cimet, klinčić, kurkuma, đumbir i limun) i naravno šećer..e i bitno je da ne zavrije, jer ti onda pobjegne alkohol, a to ne želimo, jel?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
@ćiko
viljuškar je čudo :scratch

Znam da je viličar čudo, ali viličar ne može izrezat kutiju i staviti je u policu :lol:
Još je bolje kada trebam neku kutiju a ona na dnu palete a iznad hrpa robe koja mi trenutno netreba jer je višak, onda ajde čiko sve prebacuj na drugu paletu :madmana:

@jeffy:
Baš se tako zove "Glühwein", znači ništa od toga bolje da ne trošim novce
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Baš tak piše na flaši(gluhwein)? To ti je kao da napišu na etiketu RAKIJA:mrgreen:
Pazi, nije loše okusom, zbog začina, ali to možeš i doma napraviti....doduše ne znam cijenu u dućanu, ali eto...probaj, pa javi
 
H

Hrvach

Guest
Dobar Vam dan radni i neradni narode!!
Konobarice daj meni čaj od kamilice i dečkima kaj piju.
Idem malo do jukebox-a da si zaigramo nekaj...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=vV5hitYYvZM[/YT]
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Dobro je nije vani mrzlo tolko. Vidim da za subotu i nedjelju najavljuju oko 4-5 stupnjeva. A ja se ponado malo hladnoci,mozda i snjegu :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čiko, nabavi karnistar 5 litar i doleti kod mene u podrum, a cimeta i klinčića i cukra valjda imaš u kuvinji :D
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Neznam kako Vi ali ja petkom ne postim,nemogu si to priustiti i danas za rucak si radim spek umotan u sunke sa sirom ...pa nek sline cure po tipkovnici...

I napokon petak.
Danas valja malo odmorit mozak pustit ga na pašu,pa otic na utakmicu. Malo nase podrzat. Odbojka Hrvatska:supz:-Slovenija:butthead:
 
Na vrh