• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
daj,daj pazi kaj vičeš,nek mi žena vidi bit če:axe:.
ma o.k al meni fali snjeg,za ugođaj.

ma znaš kaj đurđa daj ti nama još rundu,ko videl i svaki dan delat.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! :D

Radni dan, treba ići raditi čuda sa kutijama, ali prvo da se nešto popije :mrgreen:
Vidim Žuti je već na šanku, Bager samo što nije došao, daniels sa konobaricom je otišao "nešto popraviti" a i ostali lagano dolaze...;)
Josix ako je Đurđa još iza sa daniels-om budemo se sami poslužili sa šankom:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma ak te žena voli, ne bu niš vidla :lol:

hehe, ajmo jednu birtijašku pustit na jukebox

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ksgvwBvoQ0E[/YT]

Nobody wants to go home!
Nobody wants to stop drinking!

:rolfer: :rolfer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro ekipo! :D

Radni dan, treba ići raditi čuda sa kutijama, ali prvo da se nešto popije :mrgreen:
Vidim Žuti je već na šanku, Bager samo što nije došao, daniels sa konobaricom je otišao "nešto popraviti" a i ostali lagano dolaze...;)
Josix ako je Đurđa još iza sa daniels-om budemo se sami poslužili sa šankom:rolfer:
ma nekaj sa strujom,a i podmazivnje provjerit,kad vi nečete pomoč:mrgreen:
hm,a ko bu to platil?:supris:
dobro bum ja aj sad nebumo sitničarili.
da ne ostane na račun kuče,pa bumo morali tražit drugu birtiju.:madmana:

aj još jednu brzinsku i idemo delat nekaj.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Dobro jutro ekipo! :D

Radni dan, treba ići raditi čuda sa kutijama, ali prvo da se nešto popije :mrgreen:
Vidim Žuti je već na šanku, Bager samo što nije došao, daniels sa konobaricom je otišao "nešto popraviti" a i ostali lagano dolaze...;)
Josix ako je Đurđa još iza sa daniels-om budemo se sami poslužili sa šankom:rolfer:

zaboravio si prebrojati one koji su ispod šanka, pa i one koji su izbačeni kroz zatovrena vrata :rolfer:

'jutro i vama :partyman:
ja sam noćaš išau u potragu po ostavama za nekim sokom , sreća iskočila je neka fanta iz nekog ćoška , bio sam na slavi sinoć kod komšije a supa odlično začinjena,sarma sama uskače u tanjir,turšija salata,sir neki opasno dobar , pečenje je bilo na nivou ali zasjenilo ga ovo sve ostalo
a ja došao gladan iz šume , čak sam odvalio jedan komad torte neke grčke , e samo da znate , torte im nisu propale kao država :lol:

dans samo izležavanje , neznam kako ću da izdržim :vragek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a jaaaadaan, meni tebe žal... hehe, uživaj i preživaj, kako bi se reklo, odmori se, zaslužio si!!

ufff, sarma...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo sad sam ovo dobio mailom...... , nemogu se načuditi , jednostavno nisam znao kuda bi sa tim., pa kuću., tuću., pa u birtiju

Evo gledajte i čudite se , neznam dali da se smijemo , ili da plačemo



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=S2SUaoVy_iU&feature=player_embedded[/YT]
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ovi su zreli za bolnicu...i to pojačani nadzor. :madmana:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Evo sad sam ovo dobio mailom...... , nemogu se načuditi , jednostavno nisam znao kuda bi sa tim., pa kuću., tuću., pa u birtiju

Evo gledajte i čudite se , neznam dali da se smijemo , ili da plačemo



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=S2SUaoVy_iU&feature=player_embedded[/YT]

eto što alkokol čini, ova naša šljivovica je sok naspram njihove bambusovače
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Evo gledajte i čudite se , neznam dali da se smijemo , ili da plačemo

iskreno većinu stvari fizika može da objasni , ali to ništa ne mijenja moj stav da definitivno nisu normalni

@karabaja
da se nisu negdje dokopali one majmunovače :lol:
neko je skoro stavio link kako se u SR pravi rakija od banana , a zovu je majmunovača
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
ma i da su učili od najelitnijh vojnih jedinica svijeta opet za mene ''nisu čisti'' :rolleyess:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
možda jesu opičeni ali imaju MUDA ,ovaj naš super talent svodi se samo na neko plesanje i malo akrobacije,dečki prst gore i svaka čast:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav,valja ići drijemnuti ,još sutra malo u šumu i za ovu godinu dosta alaj se vozim sa ferkijem među grabovima bolje nego Šumaher kroz zavoje
 
Na vrh