• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
DOBRO JUTRO,pa dokle više ova magluština ,dobro što imam veliko plučno krilo inače bi gecrk od magle i miomirisa iz štale rano u jutro,ovi koji su uranili njima sad može več i piva ili gemšer a nama kasnim ptičicama može čaj sa limunom i deci ruma,mljac a čuj Fičona ako je frofesorica malo ju probaj šarmirati ali ako si naučio to bu mačji kašalj za tebe:partyman::partyman::partyman:iliti po domaći p....in dim
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa jes' ti morski cucak ili nisi, diši na škrge, iskoristi maglu!!! :rolfer:

:partyman:

Đurđa daj rundu za sve, puni se birtija, puni...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja i voda smo ti kao JACA I ZOKI ,ja ti najsigurniji na zemlji največa visina bračni krevet i podrum sve ostalo je za mene extreme:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
onda bi ti se svidjelo na ovom izletu di smo bili, si vidio slike? :rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
Dobar dan birtijaši!
Fićona, ak je kakva dobra profesorica onda se potrudi da joj zadovoljiš očekivanja. A ak je neka mlađa od 60+ onda ju preporuči nekome iskusnijemu.
Kod mene danas nema magle, za čudo božje... Prvi put da vidim van dvorišta :p
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jaoooo studenti jedni, kaže se, Fićonja, polomi nogu!!
Ne pomaže, jedan student je došao na ispit sa štakama i slomljenom nogom pa je svejedno pao :finga:

Jao treba iči kolinje zove. Čitamo se :mrgreen:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
došel z škole,to jest z birtije,bila usput znate a zima bilo na biciklu,je nisam ja niti student a niti srednjoškolac nego idem u obrtničku :partyman:
a ispit je ono bil supač 4 bude 8)
je profesor je kojega več duže vreme poznam tak da mi bu podigel ocjenu :finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma turio kolega koju papirnatu i nema beda:finga::finga::finga:čika mito je bio i bit če ,malo šale Fičona,evo sad bu konobarica donjela nešto lagao za noć Pan s limunom a za ostalo društvo po željama a čestitke idu u drugom bloku:weedman::weedman::weedman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro ekipo! Buđenjeeee!!! :mrgreen:
Vani mrak i temperatura +5°C

Danas imam važnu ulogu. Kurim pod kotlom za toplu vodu iliti po domaće peći*urac :lol::lol:

Pošto sam prvi u birtiji ja plačam prvu rundu ;)
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., dobro jutro moj forumski svite!!!...

., evo Djurdjica loži pećku., ja joj pomažem podpalit iliti zapalit pećku NE!...

., dok čekam običnu kaficu sa mlikom bez pjene., samo da kafica zakuva., DA VAM se pofalim., čer bilo kolinje kodmene, danas nastavljamo u punoj spremi.-
., kako su najavili "zatopljenje", čer bilo lipo u plusu oko +12., a evo sada u 06:00 uri oko nulice., ajmo delat još ča?., ...
., aj Djurdja na moj račun svu pijaču, ALI!, samo za ono tamo društvo iz onoga ćoška desnog., kada se saberedu?, NE! ... ., a za ovo sve ostalo poljobirtisko društvo samo na moj račun nešto kratko - rakijicu i neka napokon i oni odedu ća delat., DA neispade koda smo uglazbljeni u neku drugu stranku.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobro jutro...nema nam Žutog, izgleda i on loži pod kazane....ajde živeli:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Doro jutro.............jedna kavica za me,,ostali nek uzmu šta oče..:drinkers:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobro jutro ili dan kako kome odgovara
kod mene jutros oblačno ( mislim na vrijeme ) i
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas sunceeeeeeeeee,konačno,ajd ljudi sretan vam dan i pazite nase i use:partyman::partyman::finga::finga:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Ma turio kolega koju papirnatu i nema beda:finga::finga::finga:čika mito je bio i bit če ,malo šale Fičona,evo sad bu konobarica donjela nešto lagao za noć Pan s limunom a za ostalo društvo po željama a čestitke idu u drugom bloku:weedman::weedman::weedman:

ja ne pijem te sokiće :supz:
ja sam već malo veći dečec i morem popiti :finga::finga:
 
H

Hrvach

Guest
., aj Djurdja na moj račun svu pijaču, ALI!, samo za ono tamo društvo iz onoga ćoška desnog., kada se saberedu?, NE! ... ., a za ovo sve ostalo poljobirtisko društvo samo na moj račun nešto kratko - rakijicu i neka napokon i oni odedu ća delat., DA neispade koda smo uglazbljeni u neku drugu stranku.-

:rolfer::rolfer: Jel to društvu u maksu u desnom čošku? Da ste jučer bili s nama vidli bi kaj je muka. Došao sam doma u pol 6 ujutro, danas sam bolestan, ko da mi cigani trubači sviraju u glavi. A kaj možeš, dobra muzika, vino neki jebežljivec posumporeni tak da danas koga god pitam svi su bolesni. Tek sad dolazim polako k sebi. Ima da u gudovcu napravimo neki show mi forumaši da vidimo ko je za akciju ,a ko nije:partyman::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh