• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H

Hrvach

Guest
Fićona, kolko ti je potrošnja po satu? Jel gutaš ko john deere ili ko IMT hahahahah
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
zavisi kak gda :partyman:
dok je ruštvo za 5 onda morem stvarno popiti jako puno,a najbolji mi je bambus
a ovak pive i to nisu mi baš nekaj jer se dešava povrat goriva :cry::cry:
danas bumo baš merili kolka mi je potrošnja :finga::finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo lagano ,jer ako vozite malo polaganije ,još ste mladi da na.....e,a čuj što se tiče količine sve je stvar prakse ,kad sam trošio malo pive ili gemša moglo se dosta ali mene je vrijeme promjenilo u drugom pravcu,malo piva ,žestica domača samo ako je za medicinu a od industrijskog alkohola gotovo 0% i dobro vino to može uvijek ali u granicama ja sam sebi obečao da se budem obloko tek kad mi se jedno od djece bude ženilo i to sa prijom definitivno:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
za kolegu Hrvacha jednu mineralnu i jednu crnku miroljubivu da se odmori od lošeg djelanca,i sad neko nek kaže da je sviračima lako,društvo pozdrav i dobro razmislite o sutrašnjem glasanju,evo jedne opičene za Hrvacha[YT]http://www.youtube.com/watch?v=FGRgEEeuZhM&feature=related[/YT]
 
H

Hrvach

Guest
Eee ajkula rođo, bog će ti platit.... Tek sam sad oživil malo. Već sam mislil zvat pogrebno da si lijes naručim. Anđele sam videl. Kaj se tiče potrošnje, sve ovisi o raspoloženju. Pivu ne pijem uopće jer mi teško sjeda na želudac,al zato popijem gemišta i svih ostalih domaćih pripravaka u dosta velikim količinama i kaj je najbolje samo sam se jednom u životu napio da sam imal "povrat ulaganja" sve u svojim granicama. Ko zna pit može pit stalno.. Tak je to kod nas muzičara, danju na crnke,a noću na plavuše :) Lepo su rekli naši stari: Ako misliš teško delat moraš jest i pit, inače buš dečec dragi lepo prešel v rit
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Pokoj mu duši,a bijo je veći...................

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ptg6v7T1Y_A[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ili več dan,šta je ovo nikog gotovo nema il su u birtiji ili več na glasanju,e pa ljudi dobro glasajte da nam bude sve najbolje,svima pijača i jedna prigodna[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7kpy7mLe1CY&feature=relate[/YT]d
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,i tebi ajkula,,..
Ja ču kafu,,,ostalima neka da ča piju..:drinkers::drinkers:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Jutro svima, znanima i neznanima. Upravo sam pojeo jedne prave domaće žgance, sad na kavicu sa ekipom i normalno na jednu ljutu rakijicu:drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Odmoreni od jučerašnjeg kolinja možemo u nove radne pobjede.
Prvo da vidimo što ima novoga u birtiji pa onda na izbore:blackeye

Jutro svima, znanima i neznanima. Upravo sam pojeo jedne prave domaće žgance, sad na kavicu sa ekipom i normalno na jednu ljutu rakijicu:drinkers:

I ja sam ih jučer jeo, nisam znao da prava domaća palenta se kuha sat vremena i više?
I jeo sam proju nekakav beskvasni kruh od više vrsta brašna, odlično :supz:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
nije to palenta nego žganci. Palenta ti je ono brašno kaj kupiš u dućanu, ovakvo brašno za žgance nećeš kupit u dućanu. E da kuha se sat vremena i mora se na dnu posude jedan sloj tog brašna zapeć da ispadnu pravi žganci.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
nije to palenta nego žganci

Tako je, kaže se žganci a ne palenta, tipfeler ;)
Ovaj kukuruz je stara domaća sorta, a mljeven u mlinu na Rastokama.
Kada ga pomirišiš totalno drugačiji miris, kupovni mu nije ni do koljena
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav cijeloj ekipi , jučerašnja svinjokolja završena , koliko je ujutro došlo ljudi , toliko je po završetku i otišlo , svi živi zdravi i čitavi .
Još jutros sam obavio svoju građansku dužnost , sada na misu , pa lagani posljepodnevni odmor .
Još jedan pozdrav svima , i naravno tura za sve prisutne
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
U Rastokama i ja znam uzet to brašno
Imam doma jedan stari kameni mlin i bio sam dao kod jednog klesara da mi kamene nabrusi, sad ga još moram presložit i onda ću i sam moći isto takvo brašno mljeti u kućnoj radinosti. Ipak mi je malo daleko ići u Rastoke po brašno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh