• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jesi mu ti pomogao pa onda zajedno pijete i komentirate u kojoj je pozi bila najbolja
ovaj dinamo če stvarno biti upamčen u ligi prvaka.....kao momčad koja je dobila najviše golova:rolfer::rolfer:na domačem terenu:rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Meni može kakao :mrgreen:

ma daj,kakao više ne pije ni moja kćer od 5 godina,....:lol:..naruči konačno nešto konkretno.....:supz:
 
H

Hrvach

Guest
trazim curu koja prima kao dinamo hahahahah :butthead:
:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer: E boga mi ovo mi je popravilo cijeli današnji dan :mrgreen: Jbt koje ideje i izreke padaju na ovom forumu, bolji smo nego sabor:supz:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ma daj,kakao više ne pije ni moja kćer od 5 godina,....:lol:..naruči konačno nešto konkretno.....:supz:
Sad još samo reci da čokolino ne jede :roll:
A što predlažeš konkretno?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qtIveEA-SOQ&feature=related[/YT]
ovo mi je dalo ideju za buđenje moje ljepše polovice kad je slaganje nesa u pitanju:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Znači čokolino još mogu jesti ;)
A pive nijedne doma, samo prazne boce :(

ako još imaš mlječne zube onda da,da ne moraš tvrdo žvakat...:lol:
samo otvaraš usta....:lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro svima , petica u plusu , paducka nekakva kišica , lagano kavica , pa na posao .
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,vani tiho,hladno..........8)
Poz,žuti,,,opet si prvi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh