• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D Temperatura u plusu a vrijeme vedro, taman za ići raditi.

Danas sam imao tako lijepo buđenje u 7 sati. Nema lijepšeg zvuka budilice nego kada bager mazne u zgradu i ona se lagano urušava a zatim trganja betona sa hidrauličnim škarama:madmana:

Što Đurđa jutros nije otvorila birtiju kad ju nitko ne spominje? :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
mora omiljena konobarica obaviti kupnju pred Božić jer kad svi navale u birtiju nebude više stigla,večeras baš ljepo i vedro onak naj taman samo fali snjeg,Đurđica daj društvu nešto za piti i nešto na pladanj da ne razbijaju mozak na prazan želudac[YT]http://www.youtube.com/watch?v=frEp8_csmgA&feature=related[/YT]
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
JEDAN PRIGODNI

Šeće lisica kroz šumu i vidi roda leti u rikverc pa ju pita:

- Roda pa koji ti je k...., zašto letiš u rikverc?

A roda kaže:

- Pa izbori, promjene sada se živi bolje! - Misli lisica da je roda napušena!

Ide dalje i vidi i vrabac leti u rikverc!

- Pa kaj je s tobom vrapče, zašto letiš u rikverc, kaj si preveč tuduma popil!

- Ma ne, izbori, promjene, živi se bolje!

Misli si lisica, pa idem i ja u rikverc, možda bude i meni bolje!

Ide ona ide, kad na nju naleti zec i onako na-brzaka uvali joj do jaja!

Sjedne lisica na panj sva jadna i sjebana i vidi orao leti u rikverc!

- Pa orao kaj ti je, zakaj letiš u rikverc?

- Pa izbori su, promjene, živi se bolje!

- Ma kak se živi bolje, evo ja probala te promjene a meni je još gore, došo zec i uvalio mi!

- Pa, lisice, kaj ti niš ne kužiš? Promjene su za nas gore, a ne za vas dolje.

Vi ste uvijek JEBENA STRANKA!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
kad smo već kod pića u mom kraju ima fraza ''ako budeš dobar vodit ću te da gledaš kako čiko pije pivo'' :lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to ti je kažnjivo djelo potičeš maloljetnika na alkohol:lol::lol::lol:povedi ti njega u javnu kuču da vidi kako se radi posao:rolleyess::rolleyess:evo jedne prigodne[YT]http://www.youtube.com/watch?v=p9XDrIKsI7M[/YT]
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
kad smo već kod pića u mom kraju ima fraza ''ako budeš dobar vodit ću te da gledaš kako čiko pije pivo'' :lol:

a ima i ona:ako budeš dobar,vodit ću te tamo gdje se liže sladoled da gledaš...:supris:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro radni ljudi , -1 ° C vedro je , isto kao i jučer ...., kavica pa na posao
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vedro jutro ljudi!!
-hehe, i kaj sad...
pa vedro je
-da, i?
kaj?
- pa da, kaj?
niš'
-pa da...
Đurđa, dve male kave! i normalni konjak 0,06
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa dobro veče društvo ,nešto vas i nema garant se neki poslovi rade,a neka ljepo je vrijeme,Đurđa daj dečkima po želji ja bum colu al sa cukorom:mrgreen::mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Bogdaj ekipo, evo me navratio da potegnem rundu pošto se malo drva trže pa da počastim, sutra doma kolinje po 2. put ove "zime" ali ja odoh podrezivati borove pa nek drugi rade doma, ima ih a i tast bude došao ko pojačanje, e da onaj prijevoj, di je meni poginula suputnica a i ovaj tijedan je tamo poginulo 3 ljudi, sad su se gospoda sijetila da bih mogli taj prijevoj sa strojevima poravnati....:prayer: samo je žalosno što je za 10. i više ljudi sada preprekasno.....
ajde malo veselije....danas sam uspio viditi božićnu reklamu od coca cole i sad znam da dolazi božić, juuuuupppppppppiiiiiiiii
teta đurđa daj meni koktu a dečkima još po rundu......
moji za sutra pripremaju vino za kuhanje...samo nek piju bude prsti u čevapima:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
i ja sutra tri komada šaljem u viječna lovišta(škrinju), krećemo ujutro u 7 i do 12 moraju sva tri bit rasturena. Jedan je prodan i on ide u polovice dok druga dva ostaju za vlastitu upotrebu. A popodne ostavljam svoje najmilije da se zabavljaju sa mesom, a ja pravac za Ravnu Goru na dernek :partyman: i nema me do nedjelje navečer:rolleyess:
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
bogdaj pajdaši,ja upravo došel z rođendana
spi mi se pa reko idem doma kaj nem tam spal
i jedna za spavanje
kad sam ja plavi
onda jedna za mene :pPPP
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=SP364wo7hTs[/YT]
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
DIZANJE

da ne kažete da sam samo spavalica :rolfer: odo za poslom :partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Buš znal skup stavit....
nego, jel možda od 1,4, klipovi sa džepovima???
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar vam dan društvo,evo ja dovezao kčer iz crkve ,imaju pripreme za firmu,a ja otišao do prijatelja pa si mazno dobrog bambusa 3dcl crnjaka i dva dcl cole e baš mi lego sad valja pričekati užinu ne vrijedi započinjati neki veliki posao ,samo naj nužnije,Đurđa daj društvu jednu netko bu platio[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WmwE8hfQqK0&feature=results_video&playnext=1&list=PL3415E584B8BE4C4F[/YT]
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ne rastepel sam ju za djelove a nisam znal da je sve novo v njoj
1.6 dizel
i radilica i klipovi i klipnjače
falela je boš pumpa pa sam mislil da je za djelove a na kraju je kaj nova
zel sam glavu dole nisam ništ ventile vadil
sad je samo blok ostal
bum prodal
dns sam prodal mašinu od fiat bravoja 1.4 12v benzinac
za 1200kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh