• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
pitali smo konobara kolko je jaka al tip nema pojma, kaže samo da je dosta jaka:lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 4 ° C , trenutno ništa nepada , ali oblačno je , jučer smo se malo odmorili , danas opet valja ići raditi , ali kakav je to posao bez rakije , zato :partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro,vani čist ugodno neznam koliko je celzijeva.

Đurđa daj nam pit i danas sve na moj račun.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobro jutro svima!
kod mene 12 stupnjeva i sjeva i grmi i malo pada kiša
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dooobro jutro! Vani 5°C i pada slaba kiša

Evo i mene među skupinom ranoranilac :mrgreen:
Može runda za sve koji su tu i oni koji dolaze. Ja častim, daniels plaća :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar jutar,
aj daj i meni dok sam još u rundi koju daniels plaća :D
jao koji vikend, u subotu se napravil posal, zadnji stup smo po mraku zabili,
a onda je došal školski kolega kaj živi u Varaždinu, ošo doma oko 2, 3h u jutro...

prvi put me žena probudila u 12:30h, nakon dvije žlice juhe, i olujnih bljeskova u tintari, odlučih da bi bilo dobro još malo pustit jetru da odradi svoje...

uspješno ozdravio u 18h :D
i eto ponedjeljka :madmana:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jutro jutro, aj daj i meni neku kavu Bog če platiti
hebem ti vrtanje, idem tastu vrtati za stupove di če ovce ograditi, a kičma me boli od pameti.......
ma daj mi i žuju beztrzajnu isto če Bog platiti

evo nalijo sam grijače u medeka i sad start
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan društvo ,ja uvijek među zadnjima,kao mujo i tramvaj,Đurđa daj onima što su ostali nešto kratko ,netko bu platio:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,721
Dobro jutro , 4 ° C , trenutno ništa nepada , ali oblačno je , jučer smo se malo odmorili , danas opet valja ići raditi , ali kakav je to posao bez rakije , zato :partyman:

hm žuti,ti daješ bolju prognozu nego vakula....:lol:...iz prve ruke.....
može i meni jedna...
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
evo 45 rupa izbušeno-cca 80-100cm dubine, stupovi postavljeni i zatrpani sad nek tast napinje žicu jer ja moram do grada i tako podvorištu nešto????:scratch......nešto????:scratch....nešto???:scratch...eeeeeee baš to:idea: raditi....budem malo drva rezucko tak da ako dođe na kavu da vidi da se radi:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
traktorsko svrdlo i ide ko u repu, još da sam nabrusio bilo bi prebrzo gotovo, rupe su fi25
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hebem ti vrtanje, idem tastu vrtati za stupove di če ovce ograditi, a kičma me boli od pameti.......

a ja skontal da buš svidar i na ruke :lol:
mi smo u subotu 33 stupa, isto na 80cm, fi 12, motorno svrdlo...
korisna naprava...
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
297236_2327264173944_1019869049_2699077_443876893_n.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Ljudi moji moram vam se pohvaliti... Nakon 2 mjeseca sam uspješno položio završni ispit za specijalizaciju:prayer:. Puna 4 sata je trajala borba,ali sam na kraju izašao živ.
Đurđa koji k... samo gledaš, odi za šank i daj dečkima duplo kaj piju..
Polomit ću čaše od kristala kak sam si dobre volje:axe::mrgreen:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tOmo5Xas0c0&feature=related[/YT]
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma pozicija na traktoru je gadna, noga stalno na kvačilu, druga gas i kočnica- stalno, lijeva ruka volan, desna na hidraulik i pogled za 180° unazad- nakon 6 dana i par tisuča rupa odlučio sam dati 50 kn ukrajinki za 45 min masaže
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Ljudi moji moram vam se pohvaliti... Nakon 2 mjeseca sam uspješno položio završni ispit za specijalizaciju:prayer:. Puna 4 sata je trajala borba,ali sam na kraju izašao živ.
Đurđa koji k... samo gledaš, odi za šank i daj dečkima duplo kaj piju..
Polomit ću čaše od kristala kak sam si dobre volje:axe::mrgreen:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=tOmo5Xas0c0&feature=related[/YT]

čestitam!!!!!!
 
H

Hrvach

Guest
Fala Vimi, popij nekaj na moj račun... U subotu idem sam sebe počastiti, idemo kolege i ja na Ilića. Ima da me nema :) :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa čestitka sljedi a popratno društvo ide ili se lovi na derneku,ova je za tebe rođak[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hWRJf7yLqZI[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh