• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
a šta sve neće da se sjete :prayer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=dvBDeaUMddI&feature=related[/YT]
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
moram to savladati u šumi bez vitla pa se prevezem između dvije kale blata:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čestitam hrvach!!!!!!!
Ajmeeeeeeee, napojite se ko deve ljudi, niki ne zna kaj donosi sutra!!

:partyman: :partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Baš tak.. Živi svaki dan ko da ti je zadnji,jednom ćeš sigurno bit u pravu:mrgreen:. Hvala još jednom svima na čestitkama:mrgreen:. Popit ćemo koju za vas forumaše:butthead::mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
sad mi nije jasno jel sam nešto propustio ili što:scratch
hrvack vtf specijalizacija, da nisi kakav dr.mr, bakalar ili nešto treče
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro ekipi,oko +5 je, malo slinila kiša,idem buditi klince za školu,svi jednu kavicu i rakiju ljutu,odo ja u štalu jutros me zajebo mob pa se ranije probudio inače do 6 nema šanse da napuštam bed,ugodan dan želim:partyman::partyman::partyman:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro jutro dobri ljudi
evo sad bio kod ovci i moj ovan je posto tata po 4. put ove godine
kiša nočas padala ali sad je bez ijedne kapi, toplo je.....
u to ime nutara s njime, daj rundu i zapiši na moje ime
 
H

Hrvach

Guest
sad mi nije jasno jel sam nešto propustio ili što:scratch
hrvack vtf specijalizacija, da nisi kakav dr.mr, bakalar ili nešto treče

Nee nisam niti drmr niti bakalar niti šaran:mrgreen: Inače sam po struci elektrotehničar,ali sam išao na doškolovanje za CNC strojeve (numerički upravljani alatni strojevi), ukratko visoka tehnologija. Jako tražen posao, a jako je mala ponuda radne snage.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , 5° C , nekakva magla se vidi kroz prozor , kao i obično , kavica i lagano na posao ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,svima...
Vani 15° c,,vrime puklo,,malo rosulja malo sunce..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bagerista pa ljudi več rade, kakvo jutro:gitarist: samo nek rade, ajmo mi na šank pošto je vrijeme bljutavo
 
B

BAGERISTA

Guest
More vajka za popit nešto,,,i daj neka i tebi daju šta piješ.....:mrgreen:

ma pusti me diga se u 5,30,a ono komp,,,zblesira još jučer ga stija :axe::axe:ali,,kaže hanumen,,da če bit po tamburi,,ako taknem komp..:mrgreen::mrgreen:ja se okrenem,,,a ona odmah ko iz puške,,da od......m,,,pih ča sam dočka..:lol::lol:morat ču na prepad,,,,:weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh