• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jutro dobro , 8 ° C , za sada ništa nepada , pregledati novosti na forumu , popiti kavicu , i na posao ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,vani 10 ° c,mokro,dali pada još neznamo,,,,čini mi se oblačno.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
dobro jutro dobri ljudi, evo več 3. kava....
danas ništa od posla i zarade....evo kiša pada dan i noč i taman kao prestala kad evo je opet.....ko če meni platiti kišni dan, što si ovaj odozgo misli kakvo je to ponašanje, ako nam do sad nije dao snjega i kiše nije trebo ni do sad, šta se nije mogao strpiti do badnjaka, morat ču u nedilju na svetu misu da malo popričam s njim:mad:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro! :D Vani 9°C i lagana kiša.

Četvrtak radni dan. Da vidimo što ima novoga prije posla...

Karabaja budeš u nedelju preko njegovog izaslanika razgovarao ili sami u dva oka? :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro jutro dobri ljudi, evo več 3. kava....
danas ništa od posla i zarade....evo kiša pada dan i noč i taman kao prestala kad evo je opet.....ko če meni platiti kišni dan, što si ovaj odozgo misli kakvo je to ponašanje, ako nam do sad nije dao snjega i kiše nije trebo ni do sad, šta se nije mogao strpiti do badnjaka, morat ču u nedilju na svetu misu da malo popričam s njim:mad:

Evo popi nešto na moj račun8);),,,pa kad se bude razvedrilo,,častiš ti može.....:mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobar dan, evo i mene na poslu,
službeno sam na godišnjem, ali u stanju pripravnosti...

i eto, prvi dan pripravnosti, tri hitna bolnička :partyman:

došo sa motorom, taman je prestala padat kad sam ja kretao,
ali cesta je masna od soli....

ljudi samo lagano i oprezno, Đurđa daj rundu!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Vi po pivi a ja po narančama i to poveću količinu :lol:
Biti će noćna smjena na
wcsmiley.gif
:rolfer:

sve više imam dojam da netko od tvojih čita forum kad pišeš ovakve čistunske postove :rolfer:

ej ne kenjavi, bili smo na pijači, znam ja kaj ti piješ :lol:
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav forumaši! Evo da se pohvalim da je diploma doma,ali to nije sve... Danas je točno godinu dana kak sam napisao prvi post na ovom forumu! E sad recite da to ne vrijedi da pošteno zalijemo, ak sad nemamo razloga za jednu ljutu,onda neznam kad ćemo imati.. Ostanite mi takvi kakvi jeste, nadam se da ću još dosta godina pisati po ovom forumu s istim dobrim ljudima.
ĐURĐAAA ***** te gluhu, aj donesi litru loze za početak i dečkima kaj budu popili
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ajde neka
donesi za godinu dana koju još diplomu ili bar neku povišicu da bude razloga da se ponovno zalije
 
H

Hrvach

Guest
Daj bože da bude nešto.. Možda dobijem plaću na forumu zato jer trpim svakakve gluposti koje se pišu,a ne reagiram:rolfer::butthead: Nisam čekao sekunde, odmah sam išao na komp i tražim nekaj odgovarajuće.. Nadam se da će se naći nešto:idea: Ako niš drugo idem svirat na trg, za gemište se bude nakupilo hahahahahah
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas slabo budeš zaradio zbog kiše ali nek ti je sretno a i ostalima ugodan dan,konobarice podaj društvu po nahođenju, slavljenik bude platio:partyman::partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ma bit će neboj se
vidiš da najavljuju novu recesiju
bar ćemo mnogi biti u istoj firmi zaposleni
ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE
 
H

Hrvach

Guest
Ma snalažljiv sam ja, već imam u planu nekaj doma raditi u fušu ako mi posao ne uspije.
 
B

BAGERISTA

Guest
sve više imam dojam da netko od tvojih čita forum kad pišeš ovakve čistunske postove :rolfer:

ej ne kenjavi, bili smo na pijači, znam ja kaj ti piješ :lol:

:rolfer::rolfer::rolfer:,a razotrija si ga,,,,,loži po raketnom,,,pa onda nas ode nateže na tanki led....:lol::lol:

Đurđaaaaaaaa,daj rundu svima,,,na moj račun,,,jutri plačam,presušija žep..:partyman::partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dok ja radim vi od mene radite sprdnju :rolleyess:

sve više imam dojam da netko od tvojih čita forum kad pišeš ovakve čistunske postove :rolfer:
ej ne kenjavi, bili smo na pijači, znam ja kaj ti piješ :lol:
Jok nitko ne čita, user account & private browsing ;)
P.S. Ona piva je dobra, ako sam u Crnom mačku zna se :drinkers:
:rolfer::rolfer:,a razotrija si ga,,,,,loži po raketnom,,,pa onda nas ode nateže na tanki led....:lol:
znao sam da u šalici kakaa ima žestice,moljator jedan
Dugo vam je trebalo da shvatite :lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
....... ,4 ° C , nepada trenutno ništa , Dobro Jutro svima , idemo odraditi još danas , pa onda malo odmarati preko vikenda , kavica pa posao :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh