• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,720
Dobro večer dobri ljudi, kak ste mi kaj?
Došao sam vas samo pozdraviti i idem dalje. Idem na M. Ilića, legendu narodne muzike.. Ak se ne javim do ponedeljka tražite me pod šankom. Popijte nekaj na moj račun,a ja ću popit nekaj u vaše ime kad me pogodi pjesma.
Uživajte!!
kaj da te čekamo sa mrežom na savi nizvodno pa da te pokupimo ko sominu....:lol:
Što da okine? Jednu zajedničku fotografiju za zid iznad šanka :rolfer:
jednu iza uha onoga koji pita......:lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Automatska budilica :lol:
Zašto se buniš, sada češ među prvima imati čistu cestu :mrgreen:

ti boga, da tebe probudi struganje po asfaltu u 5 i 15, kaj bi ti bil sretan?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ti boga, da tebe probudi struganje po asfaltu u 5 i 15, kaj bi ti bil sretan?
Između plača male susjede, prolaska hitne i praznih kamiona, pa vlakova u daljini (pogotovo teretnih po noći) i još u zadnje vrijeme rušenja zgrada Velebita nebi ni skužio ralicu ;)

Kad odem prespavati na selo ili vikendicu ne mogu zaspati, pretiho je :shock:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
i kak onda čuješ kad ovi Velebit ruše?

Ja kad dođem do kuma na Dubovac, a živi prek puta Velebita ne čujem ništa:scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e dobro veče ekipo ,evo mene malkice ,sinoć mi se nije javljalo jer nam kasno došla struja,pa morao ići po bolida kod majstora ,bio na pripremama za regu,pa zaglavili kod susjeda kojem se sinoć upalio njegov Gile imt 565,al dobro imao veliki aparat i dečki iz opčine brzo došli sa cisternom pa smo morali nazdraviti sa domačom graševinom za sreču što nije bilo velike štete,danas opet otišao obuti bolida u zimske cipele i dan brzo prođe,bog te sačuvaj koja gužva u gradu svi nešto kupuju,definitivno se nisam naučio štedjeti,pa me jebe recesija,Đurđa daj ekipi po želji ja bum PAN s limunom,ona rakija kremirala virus pa sad vlada mir u želucu,pozdrav:prayer::prayer::rolleyess::rolleyess:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Zašto se buniš, sada češ među prvima imati čistu cestu :mrgreen:

ti boga, da tebe probudi struganje po asfaltu u 5 i 15, kaj bi ti bil sretan?

niste jedini kojeg ''grtalica'' budi :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=kNcDGoTI7Dc[/YT]
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
9h i 11min. i još nigdje nikog u birtiji, pa kaj vam je????
Evo ja dolazim da ne budeš sam :mrgreen:
Izgleda da si najmanje :drinkers: pa si se prvi dobio jutros
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
evo jedne slikice sa degustacije vina jučer u Jaski, stavil bi ju ja i jučer navečer al neznam baš jel bi se išta vidjelo :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
evo jedne slikice sa degustacije vina jučer u Jaski
Jel bilo slano ovo na stolu što ste kost ostavili, vidim imali ste i žensko društvo :mrgreen:
Što je i pas bio s vama kad je desni gledao dolje?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
a žene ak nisu fizički prisutne onda bar nek bude na slici koja da nas pazi
šunkica je bila taman da se je dalo lijepo popit
da bil je i pas od gazde sa nama
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,mraz ko snjeg vani..............:arrow::mrgreen:


MANE

Svaka vam čast,,ekipa vidim kalala po mesnim delicijama,i dobroj pijači..:supz::partyman::partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro - dobar dan.... , pa nedjelja je , malo duže se odmara , - 4 ° C .....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
najbolje je kad ti to dođe neplanirano kao meni jučer. Kolega je sebi (ovaj lijevi) išao po vino za predstojeće blagdane i zove jel mi se ide sa njime, a ja onda usput utrpao ambalažu koju sam morao vratit čovjeku, usput pobrali kolegu (ovaj desni) i eto ti derneka. Još nam je gazda na odlasku lijepo svakom natočio po litru travarice(38 trava) kao poklon i šta ćeš bolje.:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh