• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Valjda je cucak namirisal okršnjak .Jel ti ovaj lijevi kompa dela u alstomu ?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,720
Evo ja dolazim da ne budeš sam :mrgreen:
Izgleda da si najmanje :drinkers: pa si se prvi dobio jutros
ili ga opet probudila ralica...:lol:
evo jedne slikice sa degustacije vina jučer u Jaski, stavil bi ju ja i jučer navečer al neznam baš jel bi se išta vidjelo :mrgreen:



Uploaded with ImageShack.us
meni tu najviše upada u oko onaj poster....
Dobro jutro - dobar dan.... , pa nedjelja je , malo duže se odmara , - 4 ° C .....
pa di si ti žuti,jel te zatrpalo....:scratch
.Jel ti ovaj lijevi kompa dela u alstomu ?
mislim da radi na lopaticama.....:scratch..ako me oko ne vara,ili možda da....:scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
pa di si ti žuti,jel te zatrpalo....:scratch

....:scratch pa tu sam ja stalno , ma šta zatrpalo , nema ni mrvice ( pahuljice ) snijega , a sad piči sunce a nema ni minusa ....

mtd001
meni tu najviše upada u oko onaj poster....

..... :scratch šta.., pa zar je trebalo gledati u ovu dvojicu :lol::lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
ili ga opet probudila ralica...:lol:


mislim da radi na lopaticama.....:scratch..ako me oko ne vara,ili možda da....:scratch


nije me probudila ralica nego majstor u pol 7:mad:

Da radi na lopaticama, CNC glodalica
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobri dan, vidim da je vikend bio kvalitetno proveden!
samo nastavite tako!

živjeli! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
najbolje je kad ti to dođe neplanirano kao meni jučer. Kolega je sebi (ovaj lijevi) išao po vino za predstojeće blagdane i zove jel mi se ide sa njime, a ja onda usput utrpao ambalažu koju sam morao vratit čovjeku, usput pobrali kolegu (ovaj desni) i eto ti derneka. Još nam je gazda na odlasku lijepo svakom natočio po litru travarice(38 trava) kao poklon i šta ćeš bolje.:supz:

Ništa,,,milina,neplanirano,,,ispadne uvijek bolje od planiranoga................:supz::supz::supz::partyman::partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
čovjek je inače tapetar pa ima razno razne šivaće mašine a usput i cipele popravlja
 
H

Hrvach

Guest
Vidim ima i uzorke ovih "tapeta" za punoljetne na zidu:axe::lol::weedman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma šta punoljetne,moj sin zaključio da nije prirodna plavuša,a ide u 4 r,nego ekipa si dala truda oko piča a bogami i malo na kosti ostalo mesa:rolleyess::lol::lol:
 
T

Todi

Guest
Dobro jutro,
jedna kavica s mlijekom i mineralnu, da razbijem ovu pospanost
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro svima koji su se probudili..., i koji će se probuditi . A laku noć onima koji idu na spavanje ( odmor )

Temperatura , 2 ° C , oblačno je , sve uobičajeno ....., kavica pa posao
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,svima,,.
Vani dere bura,niti mi se neda van nos stavit........:?
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
kod mene bura i kiša uff neda mi se nista raditi :cry: al kako se kaze sto se mora nije teško :rolleyess:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,720
morgen...
ovdje je oko 0,dere bura i padao je lagani snijeg....
 

Najnoviji postovi

Na vrh