• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
dobro jutro svima
evo ja sam kavu več popio u kafiću
a vjerovatno oženjeni popiju kavu prvo od žene pa im tek poslije idu na kavu u kafić
oženjeni ne idu u kafić :finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oženjeni ne idu u kafić :finga:

:rolfer: :rolfer:
DOBRA!!

ne znam ni sam kaj bum delal kad dođem doma...
blato do koljena, a kad se presvučem u radno odjelo, imam sat vremena do mraka...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ne znam ni sam kaj bum delal kad dođem doma...
blato do koljena, a kad se presvučem u radno odjelo, imam sat vremena do mraka...
Stavi si onu planinarsku lampu na glavu pa češ vidjeti što radiš :rolfer:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,344
Ja sad radim kafić MIRA kod crkve i pop će uvjek reć "Idite u Miru" i zgrnut ću love ajoj... :D :D :D :D
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Evo napokon kise u Slavoniji.
Samo neka pada.

Al spava se od ovog vremena to je strasno.
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2K4SG-HnSdU&feature=related[/YT]evo pošto pada kiša pa jedna stara na đubox
P.S nisam gaj
 
H

Hrvach

Guest
hahahahaha Antonio prodaj gazdi onog birca nasuprot crkve ideju za ime :) Kaj budete otvarali dva birca jedan do drugog. Ti sad za polnoćku napravi štand s misnim vinom pa da vidiš di bude više ljudi oko štanda ili oko oltara hahahahaha
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
još da otvori štand sa klopom da vidiš onda prometa ,narod ogladni dok svečenik završi sa misom,dobro si rekao da je izborna šutnja završila ali ne znam zašto u birtiji nasto slab promet,evo jedne od pjevača legende koja se može i kod nas protumačiti na razne načine ali bez obzira odakle je pjesma treba riječi slušati iako je pjesma starija,Miroslav bude za takve stvari ostao legenda[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ReLSg--A2mI[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jednu rundu za laku noć,baš nam se spustila lagana kiša samo da oče do jutra[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ih46ny9_0yg&feature=related[/YT]
 
H

Hrvach

Guest
Sad sam ja mislil stavit tu pjesmu u onu jukebox temu di smo najaktivniji. Daj onda, kaj se čeka nek neko potoči tu rakiju. Di je sad Grof sa svojim Ličkim viskijem da nam malo ponudi za degustaciju :) ;) :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ej haj društvo valja meni poči leči,još samo da pripremim čizmu od štale možda Nikola i meni nešto da,pozdrav i budite pametni i dobri:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima..........vani lagana bura..da malo ubije bakcile....
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutroooo , 3 ° C......... , :scratch Sveti Nikola mi nije ništa donio :cry: , neznam dali je to zbog toga što nisam stavio čizmu u prozor , ili zato što nema tako velikih šiba :lol: ...., neznam , možda za božić dobijem nešto ispod bora , mada ni u to nisam siguran .

Zadnji put sam dobio kada sam se potuko :blackeye tako da onda možda bolje da se ničem ni nenadam .

Ali to nije razlog da nepopijemo kavicu i na posao
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobro jutro svima
evo mene sa kave
vani lipo zdravo vrime bura i nekih 7 C.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!!
ko' rano rani, dvije kave grabi...
fly2.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Ko rano,rani,,,,prije je gladan...................:rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh