• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bude grda tekma,ajmo naši jeeeeeeeeeeee ,pazi kamen:axe::axe:[YT]http://www.youtube.com/watch?v=pyNiGHFkgMA[/YT]
 
T

Todi

Guest
:butthead:

ovaj je na punjenju, čim zatopli, trebal bi funkcionirat, a 2013.-te si kupijem suhi akumulator, ovaj curi kad se naginjem u zavojima :lol:

mislis kad se ovak nagnes :supris:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6ECddRkbivM&feature=player_embedded[/YT]
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Ma nemam riječi
a ovo je sramota
svijetle sa lasarima našim igračima u oči pa namres mi bit takvo dubre :madmana::madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo si živce ušpara,,,,ko i ja..:shock:8)8)
Bit če makljaže vani...........:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je* bo* ti* bik* kon*j crklu* mater*
ne znam zakaj sam uopće gledal.......
aaaaaaa daj da deknem u nekaj!
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jjjjjjjutro ekipa, -fucking7 , i sve bih bilo bajno, divno i krasno da ne moram putovati na traktoru bez kabine i to nekih 25km:eek:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
jjjjjjjutro ekipa, -fucking7 , i sve bih bilo bajno, divno i krasno da ne moram putovati na traktoru bez kabine i to nekih 25km:eek:

Ufff , nebi ti bio u koži , mislim da bi ti dobro došla kaciga , možda da popiješ malo antifriza , na bazi šljive ili grožđa :lol:

Kod nas - 8 ° C , mislio sam kao nešto raditi , ali sam brzo odustao :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,vani +4°C:weedman:vedro,....
Jeda crna:drinkers: s kap mljeka i gas delat...
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro,sinoć sam isao feštat rođenje sina,Mare je bila na nivou,uvjek su bila po 2 bambusa viška
Ma nebi usto valjda do podne al moram dat jest drugom sinu,



dobro vino,ne boli glava
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro,sinoć sam isao feštat rođenje sina,Mare je bila na nivou,uvjek su bila po 2 bambusa viška
Ma nebi usto valjda do podne al moram dat jest drugom sinu,



dobro vino,ne boli glava

Oooo...., pa čestitam , neka je živ i zdrav :partyman::partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Hvala Žuti,idem danas po suprugu,i predajem štafetu.....bar na kratko

E da zaboravio sam , želim da ti se i supruga što prije oporavi , da nebudeš nervozan :lol: , samo znaš da ju sad jako moraš paziti , povremeno i ranu moraš pregledati :rolfer:

Ovo ti govorim iz iskustva , ja sam ranu redovito pregledavao :rolfer::rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
jjjjjjjutro ekipa, -fucking7 , i sve bih bilo bajno, divno i krasno da ne moram putovati na traktoru bez kabine i to nekih 25km:eek:

već vidim kako si kupio kabinu i postavljaš je :finga:
ja sam tako pokiso dva puta u 7 dana do gole kože , uhvatila me kiša oba puta na nekih 3-4 kilometra od kuće , dok sam dočao na meni da prostite i gaće bile mokre
e tada sam rekao ili kupujem kabinu ili prodajem traktor pa kupujem traktor sa kabinom

evo baš sam i juče namontirao neka polomljena stakla na T40


@malirus
neka su zdravi i živi :partyman: pa ti repriziraj i večeras ako je vino provjereno :finga:
nego :roll: što se tiče rane :roll:
jesi li dao 100e doktoru za konac više :finga::rolfer::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh