• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
neka su zdravi i živi :partyman: pa ti repriziraj i večeras ako je vino provjereno :finga:
nego :roll: što se tiče rane :roll:
jesi li dao 100e doktoru za konac više :finga::rolfer::lol:

:rolfer: , o pa , vidim i savo se razumije u rane :rolfer::rolfer:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
već vidim kako si kupio kabinu i postavljaš je :finga:
ja sam tako pokiso dva puta u 7 dana do gole kože , uhvatila me kiša oba puta na nekih 3-4 kilometra od kuće , dok sam dočao na meni da prostite i gaće bile mokre
e tada sam rekao ili kupujem kabinu ili prodajem traktor pa kupujem traktor sa kabinom

evo baš sam i juče namontirao neka polomljena stakla na T40


@malirus
neka su zdravi i živi :partyman: pa ti repriziraj i večeras ako je vino provjereno :finga:
nego :roll: što se tiče rane :roll:
jesi li dao 100e doktoru za konac više :finga::rolfer::lol:

isla je na carski,zaj..sam ih sve,ipak je to moja struka
 
H

Hrvach

Guest
Malirus čestitam, nek je živ, zdrav i pametan na tatu i lijep na mamu :D
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ne znam zakaj sam uopće gledal.......
aaaaaaa daj da deknem u nekaj!
To je zato što si gledao, sam si rekao da nečeš, onda bi prošli :mrgreen:
pazi bukva........:lol:
A korak dalje od bukve grablje na zemlji... :lol:
dok sam dočao na meni da prostite i gaće bile mokre
Onda vozi bez gaća kao neki kod nas 8) Dođe kamion na utovar/istovar, dolazim do kamiona uzeti papire a vozač nema ništa na sebi osim ručnik preko nogu jer je vruče. Kad su muški onda stavi ručnik a kad su ženske... :mrgreen:
jesi li dao 100e doktoru za konac više :finga:
Pazi da ne bude 100e za skratit kobasu(glavno jelo) i riješit prilog ispod :mrgreen:
Malirus čestitam, nek je živ, zdrav i pametan na tatu i lijep na mamu :D
A gdje je tu poštar u igri? :lol:
Naravno Malirus čestitam ;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
malirus čestitke na prinovi ,nek junior bude zdrav i veseo ,majci brz oporavak,ako ima tko od forumaša blizu da ode časkom baciti jedan jastuk perja i pazite da ne presaugate od tekučine, za cijelu obitelj jedna prigodna [YT]http://www.youtube.com/watch?v=1kCe_4HBAbo[/YT],a samo za malirusa ide ova druga [YT]http://www.youtube.com/watch?v=X3FxfY77Fb4[/YT] a vi poštovani forumaši ugledajte se na kolegu pa u akciju:partyman::partyman::partyman::partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
:rolfer: , o pa , vidim i savo se razumije u rane :rolfer::rolfer:

ja sam dao 3X po 100 e , tako da se može reći ''čovjek sa iskustvom'' :mrgreen::lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , nije baš gužva u birtiji , nedjelja je pa se duže spava :confused:

Kod nas sipi sitni snijeg , trenuto je - 5 ° C , može kavica , mineralna ... ,
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jutro, Mare daj meni Bambus da nastavim u istom ritmu od sinoc,i daj Žutom kaj pije.

Hvala svima na čestitkama i pjesmi
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,evo nekako se uspijeli dignut,,,,,,,,,,iz ležečeg položaja......vani 4°C,,,vedro,,,,ali dere neka hladna bura.........
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala svima na čestitkama i pjesmi

Čestitke i s moje strane,,,,,,
1zn0m5z.jpg
,,,,,,,,,nek je živo i zdravo,,,,,,,,

2ecgj2o.gif
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Malirus čestitke i sva sreća potomku tebi i tvojoj ženi,:

za ekipu šta piju na vlastiti račun kod mene jutros -4 sad lagani snježić
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , :scratch trebalo bi ići raditi ponedjeljak je , vani - 8 ° C , i nije neka temperatura za biti vani , može kavica i malo antifriza
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro...........vani -1°C,,,čisto,,,,bura dere..:p

za mene kavica s kap mlika,,,a ostalima po guštu..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro,vani -6,snijeg, Mare znaš koje su tri riječi koje se najčesce izgovaraju??




ma nije JA TE VOLIM nego







Made in china,,,ha ha ha ha

Daj kavu i rakiju
 

Najnoviji postovi

Na vrh