• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
.... , - 11 ° C , uf , uf ..., kao u po zime , dobro jutro , valja ići raditi , a i popit ćemo nešto , ako se konobarica nije smrzla :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,vani -3°C,,,,,brrrrrrr,hladno i još pomalo puše neka burica..

Daj kafu s kap mlika,,,,i žutome ča pije..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
-10 °C, lipo friško jutro, dobro jutro, svako jutro!!
čiko, dobro grije onaj tvoj žuti antifriz, ne nagriza kad ga točiš,
samo lagano grije iznutra... +5!! :)

trebal je karabajin odvjetnik pitat kolko je godina dobio onaj balavac iz Makarske kaj je na zebri pregazio dvije djevojke...

piše u Ustavu da su svi državljani Lipe naše pred zakonom isti, zakaj ne bi i Karabaja dobil za kaznu da ide u Švicarsku...

:partyman:

Đurđa daj jednu da se oladimo... vruče je nekaj danas...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro vama koji nemožete spavati ili nečete maziti žene da dobe jutarnju terapiju:lol:ja moram raditi vani -8 popijte nešta na moj račun
 
Z

zupa100

Guest
Kruševac je ovoga jutra najhladniji dan u Srbiji, - 23 C, a oni su mi prve komšije. Mnogo je hladno, počeo sam brinuti za voćnjake! Upravo se smirujem uz "komoštajn"!
Dobro vam jutro!
 
B

BAGERISTA

Guest
Bogami,,,dobro ga ožeže,,,,,ima da se poledi sve......:supris::supris:,ništa bez raketnog,,,,nema vanka..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kruševac je ovoga jutra najhladniji dan u Srbiji, - 23 C, a oni su mi prve komšije. Mnogo je hladno, počeo sam brinuti za voćnjake! Upravo se smirujem uz "komoštajn"!
Dobro vam jutro!

nisam ti ni najmanje zavidan na toj temperaturi jel kod tebe ima puno snjega
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jurto, laganih -°9C :D
Danas je auto ispred zgrade pa će sunce otopiti led, nema struganja hehe 8)
čiko, dobro grije onaj tvoj žuti antifriz, ne nagriza kad ga točiš,
samo lagano grije iznutra... +5!! :)
Jesam ti rekao, odličan za unutarnje izgaranje i grijanje ;)
Budeš imao problema kad ovo pročitaju proizvođači ličkog i istarskog raketnog :axe:
trebal je karabajin odvjetnik pitat kolko je godina dobio onaj balavac iz Makarske kaj je na zebri pregazio dvije djevojke...
piše u Ustavu da su svi državljani Lipe naše pred zakonom isti, zakaj ne bi i Karabaja dobil za kaznu da ide u Švicarsku...
Pročitaj knjigu Životinjska farma pa tamo ima jedna rečenica: "Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih". Može se kopirati na ovaj slučaj, ali Karabaja je je izvukao dulji kraj :(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan ekipo ,mjenjam -10 za +25 i ne treba biti nikakva plesačica,a za vikend najavljuju još hladnije ,najgore je prvih pet min dok se izađe da krv poteče,uh al sam žedan, sinoć kuharice dobro zaljutile srneči :partyman::drinkers::drinkers:
 
H

Hrvach

Guest
U jbt fakat je vani vrijeme hladno ko puničino srce :D
Ali zato uvijek treba piti antifriz od šljive ili loze da nas zagrije iznutra
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
U jbt fakat je vani vrijeme hladno ko puničino srce :D
Ali zato uvijek treba piti antifriz od šljive ili loze da nas zagrije iznutra

zašto vrijeđaš naše punice nemaju one hladna srca ako imaju dobre zetove:rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Da... Ne bi imal komentar na ovo... Da je punica dobra i bog bi ju imal :D Kad si bolje razmislim, ne bi niti ja bil niš bolji prema nekome ko mi "rješava" kćer ahhahahahahahaha
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
punica je kao sunce ne možeš u nju gledati non stop,ali ima i druga nek punica samo traje dok daje a vidim ja da kolega Hrvach nešto spominje punicu da nije slučajno držo mališane na zbornom mjestu pa bude nekakva brzinska svadba:partyman::rolfer::partyman::finga::finga:
 
H

Hrvach

Guest
Mališani su na zbornom mjestu i stišću se od ove zime, nisu sposobni za pokret:rolfer::rolfer: Danas smo imali na poslu neke teme o punicama pa mi se još uvijek šeću po glavi.. Kaže jedan dosta stariji kolega da je prvo trebao "obraditi" punicu da bi se primirila i da bi mogo bit sa ženom. Kad to govori čovjek koji je preko 20g u braku onda vam je sve jasno:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
i kod nas 0,,,,debelo cili dan,,,a kažu da če rokat..pa sad čemo vidit..:gitarist::gitarist:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mališani su na zbornom mjestu i stišću se od ove zime, nisu sposobni za pokret:rolfer::rolfer: Danas smo imali na poslu neke teme o punicama pa mi se još uvijek šeću po glavi.. Kaže jedan dosta stariji kolega da je prvo trebao "obraditi" punicu da bi se primirila i da bi mogo bit sa ženom. Kad to govori čovjek koji je preko 20g u braku onda vam je sve jasno:drinkers::drinkers:

izgleda da se neko boji punice:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Mališani su na zbornom mjestu i stišću se od ove zime, nisu sposobni za pokret:rolfer::rolfer: Danas smo imali na poslu neke teme o punicama pa mi se još uvijek šeću po glavi.. Kaže jedan dosta stariji kolega da je prvo trebao "obraditi" punicu da bi se primirila i da bi mogo bit sa ženom. Kad to govori čovjek koji je preko 20g u braku onda vam je sve jasno:drinkers::drinkers:

Svaka mu dala............:partyman::partyman::partyman::rolfer::rolfer:
Kaže se kakova mati takova čer.......:):)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja se gren grijat uz hanumen,:rolfer::rolfer:,,ala moji dajte jednu na moj račun,,:drinkers::drinkers:,pa se čujemo..i pišemo...............
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobra veče forumaši
evo kod mene 0°C i pada snig!!!!!
prije dva tjedna sam vozil šogorici auto u biograd,reko joj aj da ti stavim zimske gume,pa češ platit kad buš mogla,rekla mi da kaj če joj na moru zimske,morat ču je zvat ujutro oko 4 a do 9 stigne pješke na poso.
 

Najnoviji postovi

Na vrh