• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
veče dobro ,ljudi u tri p.m.pa je*eš zimu a još nije ni počela pravo a več je dosta,đđđĐurđa budi ti još u toplim krajevima i čuvaj trudnoču,do jeseni se bude saznao forumaš koji je napravio pizdariju ,ima da počasti cijelu ekipu,ja sam na soku i jabukama pošto to poništava domači špek a društvu neka nova birtijašica da nešto da se ne smrznu:drinkers::drinkers::finga:uh vidim da je Kosjerac tu pa dali zbilja kod vas dolje tako zima i snjeg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Što ruske mašine u dvorištu teško pale da si shvatio da je zima? :lol:
(

sjedi odličan :D
a da vidiš ja se još čudim zašto rus neće da upali bez grijača :rolfer:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
veče dobro ,ljudi u tri p.m.pa je*eš zimu a još nije ni počela pravo a več je dosta,đđđĐurđa budi ti još u toplim krajevima i čuvaj trudnoču,do jeseni se bude saznao forumaš koji je napravio pizdariju ,ima da počasti cijelu ekipu,ja sam na soku i jabukama pošto to poništava domači špek a društvu neka nova birtijašica da nešto da se ne smrznu:drinkers::drinkers::finga:uh vidim da je Kosjerac tu pa dali zbilja kod vas dolje tako zima i snjeg

Ajkula evo slike sa Divčibara, pozajmljena sa drugog foruma.




Uploaded with ImageShack.us





http://poljoinfo.com/showthread.php?5129-Chat-u-ov%C4%8Darstvu-i-kozarstvu&p=447615&viewfull=1#post447615
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

VOJVODJANIN

Guest
Pa druže di si ti , imali kod tebe snijega , nekako mi se čini da te nema u zadnje vrijeme.

Tu sam ja, samo nemam ništa pametno za reći, pa bolje da ćutim nego da lupetam.
Snega kod nas u Vojvodini nema,ali opasno hladno -15 -16 jutranje temperature a po danu ne prelazi u plus.Srbija je zavejana i hladno k'o u Sibiru.Bilo je i smrtnih slučajeva usled smrzavanja.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dere bura,,,,,brije sve ode kod nas,,....:drinkers::drinkers:,ništa ljuta i na spavanje,,neče bit druge.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Tu sam ja, samo nemam ništa pametno za reći, pa bolje da ćutim nego da lupetam.


Svaka čast na iskrenosti :prayer: , e da se barem svi mi toga pridržavamo :rolleyess:

Nego dobro jutro , ugodnih - 9 ° C , ništa još od snijega , iako ga najavljuju već par dana , možda bi mogao jutros popiti čaj , nešto me stislo u nosu .

Ili da smo pročačkam nos i popijem kavu kao i svako jutro :scratch

Ali svakako moram ići raditi :mad:
 
Z

zupa100

Guest
Nije više tako hladno kod nas, mada je i sada minus u dvocifrenoj cifri, ali već cele noći pada sneg, napadalo je novih 20-ak cm, na onaj postojeći. Ne šali se zima u Srbiji!

Dobro vam jutro!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!!
a kaj sam se nasmijal jučer, u Makarskoj snig pada, u Karlovcu sunce sije :lol:

neka, neka, treba i dola malo tog belog govna...
-8 veli đipek, toplije nego jučer...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
i kod nas hladno ,puše sa Bilogore a zaklona sve manje,idem nešto nabaciti kruto u kljun i grijanje nogu, jutros se smrzo dok završili u štali morače duge gače u promet:rolleyess::rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja mislim da je meni bolje u ljeti, klima u podrumu dere na 17 stupnjeva, a ako ni to nije dovoljno, ima rashladne tekučine u posebnim INOX spremnicima...:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
ja mislim da je meni bolje u ljeti, klima u podrumu dere na 17 stupnjeva, a ako ni to nije dovoljno, ima rashladne tekučine u posebnim INOX spremnicima...:finga:

misliš,meni klime ni ne treba,podrum je dovoljno prirodno hladan,a gajba je uvjek puna i rashlađena,da ne pričam o pogledu.....:butthead:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidim ja da ti voliš gledat, al od gledanja niš... :finga:
ak ti je usred ljeta kad je vani 30 u podrumu 15 stupnjeva, skidam kapu :prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
stvarno sam u čudu, morat ču ja obič te vaše podrume,
iz znanstveno oprevdanih razloga :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
sa dvije strane je u zemlji i još povrh toga sa svih strana u kamenu, nema bolje prirodne izolacije
 

Najnoviji postovi

Na vrh