• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jutro ekipo :D
Danas sam konkurencija Žutome :mrgreen:
Vani -9°C i malo zabijelilo
Treba ići raditi...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro ljudi
-10 pokazuje još niš nepada.

Čiko mogo si otvorit birtiju i skuhat kave več,dobro bum ja sad.
Žuti ti čaj il si došel sebi?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 8 ° C , palo je nešto malo snijega , može meni kava i za društo tko šta pije .

Probudio sam se ja jutros na vrijema , ali se i sin probudio 2.5 godine , hoće ići raditi samnom , evo ja na kompu , a on gleda u televizor :rolleyess:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
jutro
evo ja skoro cijelu noć budan, slušam ove jebene grtalice kak se voze i gledam njihove jebene žute rotirke kak blicaju cijelu noć.
Sad mi je žal kaj sam pušku prodal:vragek:
 
Z

zupa100

Guest
- 10 C trenutno i nije neka strašna hladnoća, s obzirom na one temperature od pre par dana. Sneg ne prestaje već 30-ak sati, na postojeći, to je već zavidna visina. Ovde nije pao ovoliko već 20-ak godina! I ne staje!

Dobro vam jutro!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,vani -5°C,,,,hladno brrrr,,,...
Jedna crna s kap mljeka, i ostalima daj ča piju..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i onda se pitamo kako nastaju ovakvi tipovi :mrgreen:

na ovoga sam naišao u Bratuncu na vašaru

čovik se zaje*al, mislil da je rakija voda, a kad piješ gemišt, pa vidiš da je vino, pa polako.... :weedman:
kod nas je pravilo, ko sporo pije najviše popije, i još vozi ove doma kaj su 4x4 :lol:

bravo za našega čiks-a, iskoristil je malog od Žutoga da prvi dojde do Đurđe, to su neke voodoo moći :lol:

e kod mene -8 isto i 1cm sniga, suh ko barut, da prdneš, ode sve u pi*du ma*erinu...

mane, samostrel, samostrel, nit se čuje, nit se vidi, možeš i otiske ostavljat na strelici, naša policija nema opremu za nač otiske...

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ahhhahahahaaaa,,,prejako:mrgreen::mrgreen::mrgreen:još se malo šparaj,,,,jer najgore dolazi..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
i onda se pitamo kako nastaju ovakvi tipovi :mrgreen:

scaled.php


na ovoga sam naišao u Bratuncu na vašaru

A vidi mu opanaka...haha,
Ovaj već sad izgleda ko leš....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Čiko mogo si otvorit birtiju i skuhat kave več,dobro bum ja sad.
A znam da sam nešto zaboravio :madmana:
Ispravim to sljedeći put ;)
evo ja skoro cijelu noć budan, slušam ove jebene grtalice kak se voze i gledam njihove jebene žute rotirke kak blicaju cijelu noć.
Seli se na Floridu jer kod tebe ja kao u Kanadi :lol:
kod nas je pravilo, ko sporo pije najviše popije, i još vozi ove doma kaj su 4x4 :lol:
To vrijedi i za mene ili... :scratch
bravo za našega čiks-a, iskoristil je malog od Žutoga da prvi dojde do Đurđe, to su neke voodoo moći :lol:
Dođem prvi i aparat za kavu ne radi. Uzalud se žurio, mislila je da Žuti dolazi pa pripremila litru i vodu :mrgreen:
mane, samostrel, samostrel, nit se čuje, nit se vidi, možeš i otiske ostavljat na strelici, naša policija nema opremu za nač otiske...
Ma kakvi otisci, dovoljno je samo dve, tri slike :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1qX_eOLD7bU[/YT]
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Idem sad sa posla i pogledam prema Korani kad ono počela se ledit. Zadnje kaj se sjećam da se je ledila tamo negdje 80-tih, mislim da je to bila 84-ta ili 87-ma. Ako ovako nastavi za jedno 10 dana možemo bacit jednu utakmicu hokeja na Korani :cool:
 
H

Hrvach

Guest
Kod mene su već sva jezera zaleđena, led je debel najmanje 15cm,a na mjestima i preko 25cm. Može se bez problema hodati po njemu, danas sam isprobao :D Ako ima neko za hokej imamo na raspolaganju 250 hektara terena kojim inače gospodare ribiči..
 
H

Hrvach

Guest
Mogli bi, ima prek 10-15 labudova na jezeru, kulisa je postavljena samo trebaju neke tete u minicama koje se kližu i previjaju :D Najavljuju još najmanje tjedan dana ovakvo vrijeme, ima da napravimo hokej ligu u općini :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolege forumaši dali ste čulo preporuku ministarstva zdravstva da samo topla odječa,čajevi dolazi u obzir alkohol ne jer proširuje žile,znači pamet u glavu i svi na kapučino i vočni čaj i trk nazad u krpe kod žene ili več neke ženske da održavate toplinu:vragek::vragek:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
možda kuhana rakija i vino slobodno se piju to je ko čaj od vočka:mrgreen::mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh